Tommee Tippee или Avent

  • 17 850
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 052
Аз ползвам всичко на Авент и съм доволна.

# 16
  • Мнения: 237
 Ако изберете авент бих ви посъветвала да си вземете направо такива от 260мл,защото малките са 125 и много бързо стават излишни. Аз не съм имала проблем с пръстените на класическите шишета,а пък тези от другата серия natural въобще нямат такъв пръстен-оплътнител  Peace

# 17
  • Мнения: 768
И бибероните на natural мисля, че са по-добри  Peace. Даже и да кърмиш, не се знае кога ще ти дотрябват. И да, вземи си направо 260 мл, или 330.

# 18
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Ами при мен лично това с последните милилитри мляко си беше проблем, защото понякога за тях си е жива борба. Но други забележки нямам. За 2 месеца почти не са износени, а малкото шише го ползвам непрекъснато. Имам и едно шише на Авент Класик (купих го, за да проверя дали и от това ще поглъща въздух или е от шишетата, но не е - поглъщаше въздух и с Авент-а, явно той така си пие просто Grinning), та наистина малко ми беше неприятно това с уплътнителя, на няколко пъти от бързане го забравях или не го слагах хубаво и ставаше мазало Grinning Ти си преценяш. В крайна сметка на което и да се спреш, може да видиш нещо, което пък на теб да ти се стори друг недостатък  Peace

# 19
  • Мнения: 4 841
Я си вземи стъклените на Нук и да спрем спора за Авент и ТТ  Mr. Green Нека започнем дискусия "ЗА" и "ПРОТИВ" стъклото  Whistling

# 20
  • California
  • Мнения: 264
Томи Типи на мен са ми адски неудобни за държане, много са криви. Да не говориме капачката колко трудно се маха. Авент пък понякога текат... Та, кърмене аз предлагам и никакви шишета Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 732
1 глас за Нук стъкло Peace

# 22
  • Мнения: 40
Още 1 глас за Нук Simple Smile) Купила съм на бубулечо шишета на какво ли не.. Само Нук и Mam ги иска. Нито му тече мляко от устата, нито остава мляко в шишето. Имам и стъклени и пластмасови и от всички сме доволни. Биберонките също.

# 23
  • Мнения: 5
Формата на биберона на Авент е по-удачна за цокане. Тази на Томи Типи е по-къса и не е подходяща за изпиване на млякото или водата до края. За млякото е важно, за да знаеш че си изпива предназначеното количество. Препоръчвам ти Авент, ползвала съм и двете марки. Томи Типи така и ми останаха неизползвани две шишета съвсем малко използвани, за разлика от тези на Авент. В стерилизатора можеш да слагаш всяка марка всичко се побира, само че на стерилизатор Авент като сложиш шишета Томи Типи те са по-тумбести и се побират малко.

# 24
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Е,не знам как моето дете цока и си изпива и от двата вида шише,без да прави разлика.

# 25
  • Мнения: 5
Е,не знам как моето дете цока и си изпива и от двата вида шише,без да прави разлика.

Не знам, но при мене все оставаше около двадесет милилитра мляко, които под незнам какъв наклон трябваше да и ги давам и се отказах от употребата на тези шишета. Споделям горчив опит, нека жената си прецени сама.

# 26
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 062
Авент  Peace

# 27
  • Мнения: 26
Авент са добри, но наскоро  открих Нук-биберонът е много по-мек, което много ми харесва. Синът ми поне засега няма предпочитания. За помпата бих те посъветвала да не бързаш с покупките. Аз пробвах и ръчна и електрическа, еее много ме боли. На ръка се изцежда м. Съвсем е възможно да не правя нещо като хората с помпите де..

# 28
  • Мнения: 5
Авент са добри, но наскоро  открих Нук-биберонът е много по-мек, което много ми харесва. Синът ми поне засега няма предпочитания. За помпата бих те посъветвала да не бързаш с покупките. Аз пробвах и ръчна и електрическа, еее много ме боли. На ръка се изцежда м. Съвсем е възможно да не правя нещо като хората с помпите де..
Да и аз смятам да не избързваш с помпите.

# 29
  • Мнения: 2 850
Ако изберете авент бих ви посъветвала да си вземете направо такива от 260мл,защото малките са 125 и много бързо стават излишни. Аз не съм имала проблем с пръстените на класическите шишета,а пък тези от другата серия natural въобще нямат такъв пръстен-оплътнител  Peace
На мен пък, докато свикна ми бяха много удобни малките.  После може за вода да се ползват. Авент са по-удобни за мен от ТТ. На ТТ не можах да се преборя с капачките - така прилепваха, че няма отваряне.

Общи условия

Активация на акаунт