Отрязах си косата и сега малко ми е кофти.

  • 3 981
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Дългата ти грива беше наистина страхотна, но и новата ти прическа не е нииикак зле  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 622

 Дамаянти, колко дълга ти беше косата?


Лелее,Дамаянти,много си хубава с новата прическа.    bouquetСтои ти страхотно и ти се е отворило лицето. PeaceЩе видиш,че лека полека ще се възприемеш и харесаш,а и това все пак е коса,тя расте.
Мисля,че е нормално,след като си свикнала да се гледаш само с много дълга коса да се чувстваш кофти.И на мен ми се е случвало,но определено съм за големите промени,а при теб се е получило супер. Hug

Деска, абе ти не беше ли с черна чуплива коса?Гледам на аватара, все едно не си ти...  Rolling Eyes

Дамаянти, извинявай, че отклоних темата за малко

Бубе,да бях черна и чуплива,а станах леко блонди и си изправям косата,защото съм на кичури,а те се виждат най-добре на права коса.Ама аз съм да знаеш. Wink
Явно промяната е голяма,защото вчера като излязох пред блока с децата и комшиите се чудят аз ли съм или децата си имат нова майка. Laughing

Верно си много различна! И ми харесваш така! И с черната също беше супер! В Същност така те бях свикнала да те виждам на аватара ти ис ега като те видях, направо се зачудих същата"Деска" ли си, или аз нещо бъркам...  Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 550
Супер си с новата прическа!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Много, много си свежа и пролетна с новата си прическа, честита да ти е! Косата ти е много красива, а и е направена красиво. Няма за какво да съжаляваш и да тъгуваш - все пак тя е едно бижу, което се самообновява Wink Аз на драго сърце бих дръпнала едно късо каре, ама "мъж ми не дава", както писа по-горе друга форумка Embarassed А и детенце така сладко се заиграва вечер с опашката /като хвана косата на тила с шнола/, докато ме гуши, така й се радва - както аз навремето се радвах на разкошната, естествено червеникава коса на моята майчица, че само по тази причина не бих я пипнала, поне засега. Инак съм върл привърженик на практичните къси прически - хем шик, хем лесни за поддържане. А и младеем с тях, младеем Laughing /Няма да забравя, като се постригах късо след раждането и мъжът ми и още един съсед от входа ме видяха, как им увиснаха ченетата, ама в буквалния смисъл - бях "махнала" поне 5 години от лицето си/.

# 19
  • Мнения: 1 793
На мен ми харесва новата ти прическа. Отива ти и изглеждаш много свежа.

# 20
  • Мнения: 8 505
На мен ми харесваш така.Може би ти трябва малко време,за да свикнеш с новата прическа,поне при мен е така.Аз много често експериментирам с дължината на косата си-тъкмо порастне почти до кръста и...кръц до под ушите или първи-втори номер.

# 21
  • Мнения: 2 596
Въх, абе много ти ходи тази прическа. Няма за какво да съжаляваш. Много добре изглеждаш, май не само аз мисля така?

# 22
  • Мнения: 2 332
Дамаянти, не те познавам лично, но съм те виждала на снимки преди - с дългата коса, и сега. С две ръце съм за новата ти прическа - 1. много ти отива, повече от преди и 2. не ти е отрязано чак толкова... аз очаквах доста къса прическа, четейки постинга ти, нещо като моята... 13 г. бях с доста дълга коса, и като започнах да се подстригвам доста по-късо (и от теб) наистина ми трябваше време да свикна. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743

 Дамаянти, колко дълга ти беше косата?


Беше ми до кръста стигнала.От години я нося все дълга и за това ми е странно.Излизахме одеве и като се видя в някоя витрина и "подскачам" или пък все посягам с ръце да я търся.Точно кто тези след ампутации които още си усещат крайниците  Embarassed
Ще ми трябва време да свикна наистина . Hug
Благодаря ви за комплиментите  Hug Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 18 542
Мдам...случи ми се веднъж. От с коса до кръста станах с такава до раменете... ooooh!
В първият момент ми беше супер, много се кефех, ама малко след това като ме хвана едно съжаление...много гадно. Все още ме е яд, за това ще си я пускам пак. Може би не чак толкова дълга каквато беше, ама поне до средата на гърба.

# 25
  • Мнения: 3 537
Страхотна прическа и много ти отива Grinning
Аз се подстригвам по същия начин,много положително ми влияе на настроението
Peace

# 26
  • Мнения: 1 999
Много добре изглеждаш с тази прическа. Grinning Човек от време на време има нужда от промяна! Не е интересно все с една и съща прическа да ходиш! Wink

# 27
  • Мнения: 1 704

ееее ти пък, ексра си ти е прическата, аз под `отрязана` коса си представям нещо доста по-късо.. чудна прическа и много ти отива  Peace

а иначе и мен за се офъквали много и ужасно, примерно на черта НАД раменете или над 1 педя дължина, при положение че съм искала сааааамо леко взимане на върховете  Close

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Не съм те виждала с дълга коса, но много ми харесваш на тези снимки. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 625
  Не знам как си била преди,но така ти отива!За коса и мъж не се съжелявало-или ще порасне или ще дойде нов! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт