Спиди си мислят, че са куриери!

  • 219 195
  • 1 631
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 4 894
мислех, че спиди са ненадминати в гафовете, но.... днес бях опровергана от Европът. четири работни дни не успяват да доставят пратка в центъра на софия, а накрая в системата им излиза, че сме били посетени и на адреса нямало никой (което въобще не е вярно, още повече че нямаме никакво обаждане от куриер на телефона за връзка). наложи се аз да ги търся около 10-тина пъти, защото поемат ангажимент да видели какво се случва и повече не се обаждат  #Cussing out
И при мен така се случи с Европът. Няколко дни нищо, писах на търговците какво става и те ми отговарят, че куриерите идвали няколко пъти и нямало никой вкъщи. Simple Smile На следващия или по-следващия ден за първи път ми звъннаха и някакъв момък чакаше долу във входа. 10тина минути не разбрах, че това е куриерът и си чаках пред блока, нямаше и кола на фирмата наоколо.  ooooh! Crazy

# 271
  • София
  • Мнения: 26 401
Това е редовен номер и на еконт, и на спиди, а явно и на европът, ако не успеят да доставят пратка, записват, че не е предадена, защото не сте били на адрес и не са могли да се свържат с вас.

# 272
  • София
  • Мнения: 717
мислех, че спиди са ненадминати в гафовете, но.... днес бях опровергана от Европът. четири работни дни не успяват да доставят пратка в центъра на софия, а накрая в системата им излиза, че сме били посетени и на адреса нямало никой (което въобще не е вярно, още повече че нямаме никакво обаждане от куриер на телефона за връзка). наложи се аз да ги търся около 10-тина пъти, защото поемат ангажимент да видели какво се случва и повече не се обаждат  #Cussing out
Ненадминати са си. Пет дни ми я носиха пратката Спиди...

# 273
  • Мнения: 990
И аз получих отговор на оплакването ми от Спиди:

" Уважаема г-жо Попова,

 
От името на целия екип на „Спиди” бихме искали да поднесем нашите искрени извинения от създалата се неприятна ситуация. Бихме желали да Ви уведомим, че цитираната от Вас пратка *** е доставена на 03.12.2016 г. в 14:00 ч., на адрес ***.

Надяваме се, да имаме възможност да Ви докажем, че подобни случаи не са  практика в нашата работа и да Ви убедим в професионализма си. ( Joy)



Добре, защо реагирате така?? Ако не ви бяха отговорили - лошо, ако ви бяха отговорили по друг начин - пак лошо, отговарят ви любезно по всички правила - пак лошо, че чак и подигравки...

Има ли начин да се удовлетвори българския клиент?!


# 274
  • Мнения: 3 172
Защото жената изобщо не си е получила пратката,нито пък се казва по начина,по който са се обърнали към нея.Отговора е абсурден,какво от това,че е шаблонен,пардон любезен Grinning

# 275
  • Сф
  • Мнения: 12 343
И аз получих отговор на оплакването ми от Спиди:

" Уважаема г-жо Попова,

 
От името на целия екип на „Спиди” бихме искали да поднесем нашите искрени извинения от създалата се неприятна ситуация. Бихме желали да Ви уведомим, че цитираната от Вас пратка *** е доставена на 03.12.2016 г. в 14:00 ч., на адрес ***.

Надяваме се, да имаме възможност да Ви докажем, че подобни случаи не са  практика в нашата работа и да Ви убедим в професионализма си. ( Joy)



Добре, защо реагирате така?? Ако не ви бяха отговорили - лошо, ако ви бяха отговорили по друг начин - пак лошо, отговарят ви любезно по всички правила - пак лошо, че чак и подигравки...

Има ли начин да се удовлетвори българския клиент?!
Като му сбъркат дори името?Шегуваш  се, нали?  Joy

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 4 894
шоколадче, получих пратката все пак, останалото е така. Simple Smile

Silver Light, не е ли смешно да ти обясняват, че "подобни случаи не са практика", при положение че само тук в темата хората пищят от поне две седмици как не им идват пратките навреме. Това ако не е "практика"...
Иначе да, браво, че ми отговориха някак, на мен или на г-жа Попова, че пратката, която ми доставиха, е доставена.

# 277
  • Мнения: 990
Разбирам... Не бях прочела случая, извинявам се.

Аз получавам личните си пратки със Спиди и до този момент не съм имала никога проблем. Даже с куриера, който идва вече сме на "ти" и вчера ни пожела "Весели празници, ако не се видим" - много любезно обслужване.

Обаче понеже съм търговец и работя много онлайн, се излъгах да работя с Еконт. Най-редовно клиентите ми, когато избират доставката до адрес се оплакват от номера, при който уж нямало получател на адреса, а клиента казва, че не е получил смс дори, камо ли, обаждане, че го чакат на адреса. От Еконт обаче ни лук яли, ни лук мирисали. Питам ги, как могат да ми докажат, че действително са изпратили смс и са посетили адреса - нямали такава практика. Резултатът е, че клиентите крещят на мен и в 90 % от тези случаи ми пращат пратката обратно и аз поемам всички възможни разходи.

# 278
  • Мнения: 25 746
И в нашия район куриерът на Спиди е много любезен, точен и разбран - получавам смс, но и се обажда по телефона като е долу пред входа, качвал е и сравнително тежки пратки. От Еконт като идват, ме карат 50-100 метра да ходя по улицата пред блока, че там били паркирали, за да съм си вземела пратката. Да се чудиш Спиди как успяват да паркират и да доставят пратките на нашия адрес. В същото време Еконт в родния ми град са много точни, разбрани и коректни. Просто много зависи от собствениците и служителите в съответния офис, какви хора са куриерите. Офисите на куриерските фирми са франчайз и в даден район и населено място може човек да е много доволен от дадената куриерска фирма, в друг - да е недоволен от същата фирма. И в пощите съм получавала безумно различно отношение и обслужване в различните пощенски клонове. За съжаление, човешкият фактор е най-важен, а често го подценяват.

# 279
  • София
  • Мнения: 26 401
И в нашия район куриерът на Спиди е много любезен, точен и разбран - получавам смс, но и се обажда по телефона като е долу пред входа, качвал е и сравнително тежки пратки. От Еконт като идват, ме карат 50-100 метра да ходя по улицата пред блока, че там били паркирали, за да съм си вземела пратката. В същото време Еконт в родния ми град са много точни, разбрани и коректни. Просто много завиди от собствениците и служителите в съответния офис, какви хора са куриерите. Офисите на куриерските фирми са франчайз и в даден район и населено място може човек да е много доволен от дадената куриерска фирма, в друг - да е недоволен от същата фирма. И в пощите съм получавала безумно различно отношение и обслужване в различните пощенски клонове. За съжаление, човешкият фактор е най-важен, а често го подценяват.

Toва обяснява някои неща.  Thinking В най-близкия офис на спиди само дете хляб не продават - то козметика, книги, бижута, после защо не се справят - с толкова дини под една мишница не е лесно.  Laughing

# 280
  • Мнения: 990


Toва обяснява някои неща.  Thinking В най-близкия офис на спиди само дете хляб не продават - то козметика, книги, бижута, после защо не се справят - с толкова дини под една мишница не е лесно.  Laughing

За първи път чувам подобно нещо  Laughing Учудвам се, че дори е позволено..

# 281
  • Мнения: 25 746
Да, и аз съм виждала да продават и разни стоки по офиси. В някаква тема за откриване на нов офис също тези, които го откриваха, казваха, че е позволено и друга търговска дейност да се извършва в офиса. Ще потърся темата.

Не е същата тема, но тук в тази пишат, че дори е задължителнo по някаква програма на Спиди да имаш съществуващ търговски обект, в който куриерските услуги да са ти допълваща дейност:

https://www.---/threads/%D0%9E%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0% … %B0-speedy.58346/
http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2013/01/21/1988253_speedy_vliza_v_magazina/

Последна редакция: сб, 17 дек 2016, 16:20 от кукумицинка

# 282
  • ... рееща се.
  • Мнения: 630
Извинете, че се намесвам, аз съм от доволните от спийди, куриерът ни е малко по-възрастен и много разбран. Но има нещо, което не разбирам. Когато избера опция "до врата" това не значи ли, че куриерът трябва да дойде, да ми позвъни на вратата, аз да му платя и по живо, по здраво? newsm78 Аз, ако съм искала да слизам до долу, щях направо да отида до офис и да си взема пратката...

# 283
  • Мнения: 47 212
Опциите, на които съм попадала са: до офис, до адрес и до врата, т.е. едното е до входа на сградата, другото съвсем до входната врата и е по-скъпо.

# 284
  • Мнения: 10 571
Опциите, на които съм попадала са: до офис, до адрес и до врата, т.е. едното е до входа на сградата, другото съвсем до входната врата и е по-скъпо.

Сериозно ли има такава опция? Сега ще погледна в сайта им.
Защото, ако живея в къща - "адрес" и "врата" ще се припокриват.  Laughing
Или магазин, който е с врата директно на улицата (не в търговки център), тогава "адрес" и "врата" отново са едно и също.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт