Отговори
# 705
  • Мнения: 2 787
Манка spoko spoko spoko spoko, дано е на по-хубаво място Sad

Аз ви казах и преди, няма да си купя този шампоан никога, щом рекламното му лице изглежда като посипала се с олио ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!, да не говорим младо момиче да ходи с мръсна коса, а и наче и до магазина ходела гримирана, абе  Whistling Whistling Whistling Whistling
Напрегнал ме е Чаатай, и то не щото го снимат със Серка, ама ще отделя време другата седмица и ще се изкажа компИтентно Grinning

Сега искам да Ви почерпя с моята торта за празника, уникално вкусна, по рецептата на майстор Беллора  bouquet, Бел Hug мерси, на теб пожелавам приятна работа Heart Eyes

Да ви е сладко, а за Рени  Hug най-молкото парченце Grinning (да има за всички Laughing)

Скрит текст:

# 706
  • Мнения: 298
Скрит текст:

# 707
  • Мнения: 21 201
Много ми е смешно някой като напише-изловиха Сера и Ча, какво значи това!?
Как ги изловиха, прегърнати, целуващи се, с хванати ръце ли как.....ами никак просто на мен ми изглеждат като колеги решили да хапнат или пийнат някъде?!
Неслучайно във фейса съпоставят снимки/видеа на Сера с Толгахан и нейни такива с Чаатай, защото разликата е от небето до земята и между първите наистина се усещаше, и виждаше, че имат любовни отношения.
Не мога да си обясня защо когато Чаатай го спрягаха с предишни нямаше гневни туити към него и съответната нежна половинка а сега туитъра прелива от упрекващи туити и към двамата. newsm78
Джейн. Hug  bouquet   Павлинке. Hug

Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 14:28 от Neidjal

# 708
  • Мнения: 15 884
Джейни Hug изглежда перфектно   bouquet благодаря

# 709
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Много ми е смешно някой като напише-изловиха Сера и Ча, какво значи това!?
Как ги изловиха, прегърнати, целуващи се, с хванати ръце ли как.....ами никак просто на мен ми изглеждат като колеги решили да хапнат или пийнат някъде?!
Неслучайно във фейса съпоставят снимки/видеа на Сера с Толгахан и нейни такива с Чаатай, защото разликата е от небето до земята и между първите наистина се усещаше, и виждаше, че имат любовни отношения.
Не мога да си обясня защо когато Чаатай го спрягаха с предишни нямаше гневни туити към него и съответната нежна половинка а сега туитъра прелива от упрекващи туити и към двамата. newsm78
Джейн. Hug

 Peace
Щото "половинката" е зле във всяко едно отношение Mr. Green Е, може в някое да не е  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 710
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Джейни Hug изглежда перфектно   bouquet благодаря

+1  Laughing Миме  Hug Heart Eyes Heart Eyes Джейни  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Манче  Hug Heart Eyes Heart Eyes spoko spoko hug hug

# 711
  • Мнения: 298
Вие почти ги оженихте тия двамата - да не е излязла някоя новина, доказателство някакво newsm78

Още един поздрав за всички дами

Скрит текст:

BTW, една приятелка сега е в Киев по работа и сподели, че там 8-ми март е на голяма почит. Още от вчера всички жени се движели с цветя и дори тя получавала поздравления за празника от непознати. Атмосферата била изключително празнична.

# 712
  • Мнения: 21 201
Ей Габи, Hug ще те наричам Габа бързачката. Joy
Докато сложа китка за тортата и ти ме цитира, страхова невроза получавам вече. Joy
Манче, аз новина не виждам само няколко техни снимки не доказващи, че имат любовна връзка.

# 713
  • Мнения: 0
Аз на Сера ще и препоръчам да си направи маска с яйце  hahaha и после да си полее косата с бира  hahaha , пък възможно е и да помогне нещо в това окаяно състояние, щом и шампоаните не и помагат rotfImbo

Колко ли шишета са направили в рафинерията от нейната коса ???  newsm78  hahaha hahaha hahaha Сигурно към 50 за един ден  hahaha

Скрит текст:

# 714
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Манке spoko hug

Отивам да ремонтирам крилото Peace

# 715
  • Мнения: 298
С това ви оставям - до по-късно

# 716
  • София
  • Мнения: 1 426
Уууууу,гаднярки такива Mr. Green.
Поздрави на всички , с които не сме се поздравявали днес Hug.
Джейн, Hugтортата изглежда страшно вкусна Crazy,ама не е за хора на режим,затуй мога да си отстъпя парчето на някой  Mr. Green

# 717
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=769869.new#new

Екип: Роматика и Комикси - Габа

чичеци newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 718
  • Мнения: 30 820
Павлинче HugзИЗ Hug

Джейн  bouquet много убава Heart Eyes

# 719
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Манче,  Hug spoko

Понеже вече поздравих за 8-ми март, сега поздравявам за Тодоров ден.  Grinning
Малката ми племенница е именничка, почерпете се!  Grinning
Скрит текст:

Честит имен ден на всички именници и специално на Братчето на Биби!  Hug



Общи условия

Активация на акаунт