Black Sails

  • 38 478
  • 310
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 040
Може, но аз не я харесвам.

Единствените, на които не го давам Флинт са Макс и Джон Силвър. Няма да преживея ако се заобичат.

# 136
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 879
Те може би няма да се заобичат, но Силвър и Макс ще са хората, от които той ще зависи. Сега от Силвър на 100%, а за Макс... ще видим през следващия сезон. Не знам до къде си гледала сериала Grinning

# 137
  • София
  • Мнения: 61
Ан Бони според мен е скритата лимонка на сериала... и тепърва ще виждаме още от нея.

# 138
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ан Бони според мен е скритата лимонка на сериала... и тепърва ще виждаме още от нея.

о, да да  Whistling

# 139
  • Мнения: 2 040
Не знам до къде си гледала сериала Grinning
Снощи изгледах пета серия от втори сезон. Заветната целувка. Grinning
Ми, можеха малко повече екшън да покажат с двамата левенти, те много завоалирано и романтично ги показаха само как се гледат влюбено.

# 140
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 879
Можеха да минат и без подобна линия  Crossing Arms

# 141
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Трейлърът излезе  Party



и постер  Heart Eyes

# 142
  • София
  • Мнения: 6 221
Е защо са му махнали косата... тц тц тц!

# 143
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 879
Е защо са му махнали косата... тц тц тц!

Сложи ли са я на Силвър Grinning

# 144
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много добре изглежда трейлърът.

# 145
  • Мнения: 6 519
ах ах ах! Прекрасни! Много му отива на Тоби без коса  Flutter

# 146
  • Мнения: 2 040
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотен трейлър! Тоби е чуден така. Даже и Силвър вече прилича на пират, а не на манекенка. Доволна съм.

# 147
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
многодобър трейлър, чакам с нетърпение  Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 2 040
Black Sails | If I Had a Pirate Ship

# 149
  • London
  • Мнения: 612
Изгледах трейлъра. Красота!

Общи условия

Активация на акаунт