ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 17

  • 69 102
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
E така като гледам новините хората в парламента се надиграват кой ще каже по ранна дата за изборите. Мислите ли че някой му пука за нас и да же да дадем гласност на проблема няма да има кой да ни чуе.Сега ситуацията е кой повече ще открадне. Аз честно да ви кажа не съм оптимистка и мисля че нещата ще продължат да се движат все така бавно.Ние сме 246** дали ще успеем за края на др година не знам Crossing Arms

# 721
  • Мнения: 284
E така като гледам новините хората в парламента се надиграват кой ще каже по ранна дата за изборите. Мислите ли че някой му пука за нас и да же да дадем гласност на проблема няма да има кой да ни чуе.Сега ситуацията е кой повече ще открадне. Аз честно да ви кажа не съм оптимистка и мисля че нещата ще продължат да се движат все така бавно.Ние сме 246** дали ще успеем за края на др година не знам Crossing Arms
Напълно те подкрепям не -мисля,че му пука на някой за нас.Значи заедно ще си чакаме аз съм 245**,дано се доредим по -ранно ,ако потръгнат нещата с по бързи темпове. newsm78 newsm78 newsm78

# 722
  • София
  • Мнения: 3 669
нова тема, надявам се с повече обаждания

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=785597.new#new

# 723
  • Мнения: 121
И aз се присъединявaм към вaс, момичетa. Ще имa дълго дa почaкaме. Моят номер е 247**. Не знaм кaк ще го дочaкaм. Кaзaхa ми 10 месецa, но кaкто е тръгнaло...  Praynig Моля се дa е по-скоро. Времето ни притискa!
Успех нa всички, нa които им предстои опит и дaно ви срещнем в някоя от темите зa грижи зa новородени!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт