След 9 години

  • 7 390
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Привет! В този форум съм нова, регистрирах се и влезнах тук за да обсъждам спокойно сексуалният си живот в семейството ми! С моят съпруг сме женени от 9 години, заедно сме от 10, страхотно влюбени, по няколко пъти на ден се чуваме по телефона, нито той , нито аз изневеряваме, много сме сплотени, но....и идва но/то в последно време усещам от негова страна едно по хладно отношение , в смисъл, ако преди правехме секс по 2,3 пъти седмично даже и повече и то супер интензивно по няколко пъти и експеримехтирахме двамата с доста неща в леглото, сега той охладня , по рядко го правиме , не както преди...все е стресиран, понякога болен от хрема такива работи, то е ясно от работа нямаме и много време де, но на мен не ми харесват така нещата, започвам да се чувствам раздразнена и незнам какво и как да променя за да подпаля пак фитила му, разбирате ме нали, очаквам съвети, мерси!
По време на ваканциите е супер , пак си се връщаме към старият си ритъм, да де ама аз не искам да чакам само ваканциите newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 9 519
Привет! В този форум съм нова, регистрирах се и влезнах тук за да обсъждам спокойно сексуалният си живот в семейството ми!
Joy
Признавам те  Joy

# 2
  • Мнения: 3 231
Омръзнала си му. Няма спасение. Потърпи. Няма страшно. Още някоя друга година и на теб ще спре да ти се прави и ще има мир Wink

# 3
  • Мнения: 0
Омръзнала си му. Няма спасение. Потърпи. Няма страшно. Още някоя друга година и на теб ще спре да ти се прави и ще има мир Wink


въобще не мисля да търпя или пък да се правя на разсеяна сега свършвам работа и ще мина през секс магазина и ще накупя най различни секс играчки и през уикенда мисля да го отнеса от е...е определено! настопорчена съм!

# 4
  • Мнения: 4 569
Хвани си любовник или си поръчай жиголо!

# 5
  • Мнения: 1 308
Темата изглежда сериозна, но коментарите разбиват  Laughing
Може би е моментно състояние, може да е изнервен, изморен... Предразположи го и нападай тази вечер!

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Омръзнала си му. Няма спасение. Потърпи. Няма страшно. Още някоя друга година и на теб ще спре да ти се прави и ще има мир Wink

Така да се каже, ще сте на една вълна... той не може, ти не искаш  Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 29 053
Хм, на мен темата въобще не ми изглежда сериозна, но пък е жизнерадостна.

# 8
  • Мнения: 200

Кое ти е натопорчено?

# 9
  • Мнения: 4 569
Сигурно желанието й.  Laughing Физически не мога да си го представя.  Thinking

# 10
  • Мнения: 1
Е, не се изнервяй. Както са казали и другите преди мен - планирай една вечер да сте само двамата, направи хубава вечера, по едно питие... Заложи на храните-афродизиаци Mr. Green
След това.... знаеш Wink Нормално е човек да е напрегнат и стресиран, заради работа. На всеки се случва да не му е до това, или онова..
Всъщност, ако имате повечко време може и един романтичен уикенд да си спретнете на някое приятно местенце.

# 11
  • Мнения: 200
Не ми изглежда изнервена. Надървила се е още преди да купи играчките.

# 12
  • Мнения: 25 891
Сигурно желанието й.  Laughing Физически не мога да си го представя.  Thinking

Е, къде пише, че е жена?  Laughing
Може да е пасивният в двойката...

# 13
  • Мнения: 4 569
Гал, кое си е надървила?  Laughing

# 14
  • Мнения: 1
Не ми изглежда изнервена. Надървила се е още преди да купи играчките.
В началото на темата си го казва  Wink
Цитат
започвам да се чувствам раздразнена и незнам какво и как да променя за да подпаля пак фитила му

Общи условия

Активация на акаунт