Домакини 33/ пролетни купони

  • 46 850
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро и от мен!

Наспах се, сега ставам и с едно капучино и тортичка съм с вас... Ей, мания стана - отварям очите, минавам през банята и увисвам на компютъра... Laughing Laughing Laughing

Стади, честит рожден ден! Здраве, любов, благополучие, късмет и сбъднати желания!!!


Много обичам карамфилите. Татко ги гледаше .... такава красота не съм видяла тук в БГ... Били невероятен смесен цвят....

# 76
  • Мнения: 11 664
Добро утро   bouquet

Стади

# 77
# 78
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привееет!  Hug

Баба Марта си заскуба косите при нас!  Wink Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 2 265
Калинка, страхотна рецепта, ама търпението свърши... Laughing

Нощни, как си? Прати ми адреса си с пощенския код за да имам... Praynig

Коконка, тези дни ще направя списък и ще ти пратя адресите... Peace Как са малките сладури?

ММ напазарува, сега отиде със свекъра да види майка си... После го чакам да пусне скарата... Peace

Попълних шишенцата - Джони и Курвуазието са в барчето...

# 80
  • София
  • Мнения: 11 749
Кой,, кой има рожден ден??
Ста-ди, да си ни жива и здрава!

# 81
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добе съм, Лус! Благодаря ти!  Hug
Ще ти пратя на лични адреса си.  Peace

Не се задържам много на компютъра напоследък и не мога да ви следя разговорите, за това не се включвам много-много.

Ста-ди, честит рожден ден! Желая ти много любов и радост в живота!  Hug

# 82
  • Мнения: 1 826
Ста ди -Честит рожден ден и тук!!!
Много здраве,щастие и късмет!!!

Ма ко ,Благодаря за новата тема,ама чак на 6 страница се включвам.Хубаво сте се позабавлявали снощи.Посмях се доста с вас днес като ви четох. hahaha
И аз снощи легнах и не можах да спя,станах и плетох и с котката се галихме.Като сме сами идва сама и дава да я галя,иначе през деня -Не! Laughing
Тук се опитва да грее слънце,но духа студен вятър. Crossing Arms Дано не вали сняг както го дават по прогнозата. Naughty
Лек и усмихнат ден!!!  bouquet

# 83
  • Мнения: 2 169
Тук вече заваля Crazy Пак познаха, мда  ooooh!

Последна редакция: нд, 09 мар 2014, 13:43 от vio

# 84
  • Мнения: 11 664
При нас пък го дават най-топлия ден в годината +15  Joy Joy Joy
Направих пирожки, еклери и малки хлебчета за сандвичи и сега вече духваме навън.
Усмихнат ден ви желая   bouquet

# 85
  • Мнения: 843
Благодаря, момичета, за пожеланията.
Първите гости си тръгнаха - свекърите. Сега чакаме моите родители, а довечера едни приятели. Подариха ми точно карамфили.  Simple Smile И форми за кекс.  Simple Smile
Не мога да качвам снимки, затова ви слагам тази само торта   party023

# 86
  • UK
  • Мнения: 5 999
запис Peace

Ста ди -Честит рожден ден  bouquet Hug Лусссс  Hug Hug Hug Hug

# 87
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ма ко вършат те ама виж трансформацията Joy Joy Joy


 #Shocked #Shocked #Shocked уф, а тоз красавец  Mr. Green чак днес го виждам LaughingЯзък, изтървах го  Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 3 855
Ехооо, здравейте! Снощи и аз като Тити - голям смях беше, страхотно си изкарахме. Само, че днес има избори тук и алкохол не сервираха. Такъв смях беше само на сокове и чай, представям си какво щеше да стане, ако се бяхме подкарали и на коктейли.

Ста-ди - Честит Рожден ден! Бъди жива и здрава, много обичана, уважавана и носена на ръце от двамата ти мъже!



# 89
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Стади, чрд.Да си жива и здрава.
Ние днес бяхме до Парадайз.
Хапнахме и се помотахме.Днес съм в почивка.много ми е мързеливо.

Общи условия

Активация на акаунт