за секса

  • 1 188
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
Не се насилвай да правиш секс.Само ако ти е приятно.
Точно казано.като влезнах в осмия нямах никакво желание за секс и не сме го правили.

# 16
  • Мнения: 1 555
Аз бях от тези жени, които не им се прави ама хич по време на бременността, но след като родих лелеееееее........ Joy

# 17
  • Мнения: 3 760
При всеки е различно.
Не се насилвай! Организмът ти най-добре знае!

# 18
  • Мнения: 1 027
 Twisted Evil Секса а? Ами сега като съм бременна и много голямо желание имам, ама мъжа ми хем го е страх да не ми стане нещо, а и за бебо се притеснява толкова  ooooh! Ама иначе като го правиме няма проблеми. Знам, че даже накрая е полезно, за да родиш по-лесно  Whistling поне така съм чувала.

# 19
  • Мнения: 1 193
При мен желанието никак не намаля, може би си е до организма и това какво мислят хормоните. Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 298
Моето желание за секс през бременноста се засили.
Тъжното е че мъжът ми го е страх и избягва много честите контакти.Макар че докторът ни каза че няма проблем.
Него го е страх да не повредиме бебчо  newsm09

# 21
  • Мнения: 5 299
Щом нямаш желание не се насилвай, има жени, който са като разгонени, има и такива, на който не им е до секс... Нормално е разбира се, нали хормоните ти в момента са се побъркали.
Точно така - няма защо да се притесняваш. Нормално е да се шашкаш заради беб4ето, и за това да нямаш желание за секс.
 Аз бях една малка развратница Mr. Green Направо ме побъркваха тия пусти хормони. Crazy

# 22
  • Мнения: 1 138
И при нас секса е вече мираж. Аз в първите месеци имах голямо желание за секс, обаче след четвъртия никаква ме няма Rolling Eyes Може би ме е страх и затова. До сега откакто съм бременна сме правили само два пъти секс

# 23
  • Мнения: 5 401
И аз вече забравих за какво става въпрос!  Thinking
Е, скоро се уважихме и не беше лошо, но като не мога да се отпусна докрай, се сещате колко сме се забавлявали..  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт