УЖАС!Аптеките на Марешки какво вършат....

  • 11 168
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • тук и там
  • Мнения: 11 756
А я сега си представи,как е направена грешка на някоя скъпо-струвяща рецепта,като тази от 3300лв ..Естествено,че ще те притеснят в къщи(давам само пример),грешки стават,а ти какво-ще вдигнеш ръце и ще кажеш,ми да е гледала,сега нека да походи три-четири месеца без заплата.Имайте предвид,че наистина се случва грешно МКБ ,дата или код по НЗОК,и тогава касата не заплаща  рецептата на Аптеката,само че в Марешки тези рецепти се плащат от персонала,не от г-н Марешки.Естествено,никой не е застрахован от лошо и некомпетентно обслужване,но това важи за навсякъде и във всички аптеки,не само Марешки.

# 16
  • Мнения: X
Не само в Марешки грешките по рецептите се заплащат от персонала.Навсякъде е така.

# 17
  • Мнения: 15 960
Вкъщи е идвала аптекарка, дори не от аптека Марешки!, да сменя лекарство, понеже предния ден е дала друго. Била е много притеснена да не е станало нещо, а баща ми  си довършвал още старата опаковка и  въобще не е погледнал какво са му дали.
Аман от безгрешни хора.

# 18
  • Мнения: 473
Трябва да гледаме какво взимаме,това е положението Peace
А защо ходим-защото е по-евтино,поне при нас!

# 19
  • Мнения: 39 699
Ако трябва да сме точни е най-евтината аптека.
А по повод скъпата ваксина- ами като я взимам, оставям книжката няколко дни по-рано да си я огледат, да проверят кодовете, пред мен има проверка още поне веднъж и тогава си взимам ампулите.

# 20
  • Мнения: 155
Аз не разбирам защо след като сте недоволни от обслужването продължавате да ходите там?

Да и аз това питам.  newsm78 .Поне от 5 години не влизам в техните аптеки,но заради отношението към клиентите. Друг е въпросът,че и други аптеки грешат.

# 21
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
А тази "очевидно не магистърка" от де ти знае адреса, та ще ти звъни на вратата за касовата бележка? А  отношението към клиентите от персонала на Марешки е меко казано ужасно и по тази причина аз също не влизам там отдавна. както и поради факта, че преди няколко години аптекарката е попитала мой близък боя за коса ли търси, след поискана Био гая  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 15 960
Щом е с рецептурна книжка, явно има въведени данни в системата им. И ние бяхме посетени вкъщи. Peace

# 23
  • Мнения: 39 699
Адресът го има на рецептата.

# 24
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Пропуснала съм частта с рецептурната книжка, явно чета избирателно  Embarassed. Но наистина отношението на служителите към клиентите в тези аптеки е безобразно  ooooh!

# 25
  • видин
  • Мнения: 358
В тези аптеки си отварям очите на 16. На два пъти ми объркват лекарството, груби са в повечето случаи, ако не са груби - са отегчени и едвам отговарят. Не зная защо. Старая се на де посещавам аптеки ,но се налага. Наистина цените са им ниски. Но са и много натоварени, пак по същата причина.

# 26
  • Мнения: 14
Аз не видях тази ОГРОМНА беда, че чак УЖАС. Всеки може да допусне техническа неточност в работата си, ако си човек и можеш да помогнеш на сгрешилия...направи го. С мен досега винаги са били много коректни, малко мудни,но...

Общи условия

Активация на акаунт