В един момент ми стана страшно...

  • 10 167
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Страх ме, много ме е страх, че Бареков ще се намърда и той в политиката,  а натам отиват работите Sad....Вчера като видях по новините как групово се присъединяват към неговата партия " политици " от Варна и наистина се уплаших ooooh!
....И бедни му повярваха на Бареков, но и доста от управляващите убавци вкупом влизат в партията му.....Досега беше кофти положенето, от сЯ нататък вече...............не смея да предполагам ooooh! От страх, ума на човек рисува черни картини.......................

Нека сега някоя която е упреквала, че не гласуваме, да дойде и да ми каже за кого да гласувам newsm78....ми то ми свършиха алтернативите бе.......................

# 16
  • София
  • Мнения: 11 127
Още един "Спасител" на бял кон.
Прост народ.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 449
Заради такива, които са прекалено извисени, за да гласуват, в парламента влизат все дежурните. Помислете малко с навирените си носове и следващия път в деня на изборите отидете и гласувайте. Така разни смешници като Бареков, Сидеров и разни партии на малцинствата няма да имат шанс. А че нямало за кой да се гласува е пълна глупост. Вземете се поинтересувайте. Ето такива "незаинтересовани" бутат лъжицата в ръцете на престъпниците.  #Cussing out

# 18
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Къса памет имате. Този цирк го играем вече има-няма 25 години. Всяка нова партия започва по този начин.

Заради такива, които са прекалено извисени, за да гласуват, в парламента влизат все дежурните. Помислете малко с навирените си носове и следващия път в деня на изборите отидете и гласувайте. Така разни смешници като Бареков, Сидеров и разни партии на малцинствата няма да имат шанс. А че нямало за кой да се гласува е пълна глупост. Вземете се поинтересувайте. Ето такива "незаинтересовани" бутат лъжицата в ръцете на престъпниците.  #Cussing out

За кой?

# 19
  • Мнения: 25 825
Николета Лозанова още ли няма партия? А Златките?

# 20
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ТоНи,
Чакам да кажеш душко за някой поне малко свестен който заслужава да се гласува за него  Praynig Не съм от извисените и за това се обръщам за съвет към теб.  Отвори ми очите, моля Praynig И много хора ще сме ти благодарни  bouquet

# 21
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
ТоНи,
Чакам да кажеш душко за някой поне малко свестен който заслужава да се гласува за него  Praynig Не съм от извисените и за това се обръщам за съвет към теб.  Отвори ми очите, моля Praynig И много хора ще сме ти благодарни  bouquet

И на мен би ми било интересно да чуя. С аргументи, платформи, реалности и пълна информация за това, което става зад кулисите... Иначе е несериозно.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Антипатичен ми е, меко казано - противен, още докато се подвизаваше като водещ в БТВ Confused
Не мога да повярвам, че го вземат насериозно, оттам и как лавинообразно расте самочувствието му... ooooh! Някои кукловоди наливат пари в неговото движение, и го използват - докато им е удобен, след това - шут в.....

# 23
  • Мнения: 4 783
Бареков не е политик в традиционния смисъл - така че даже не съм сигурна, че правилата на форума важат за него. Той е продукт на хора, които правят "политика", както се прави конфекция. Отцепникът вчера го нарече "политика за бързо хранене".

Имаш едни сериозни пари за влагане, взимаш някой, който изглежда прилично (щото самият ти не можеш да се похвалиш с това) и почваш да хвърляш в казана всичко, което успееш да си напазаруваш - социологически изследвания, интервюта, Нешка Робева, някое и друго политическо зомби, по което все още виси малко плът и т.н. В същото време излъчваш съобщения, които по същество са пълни дивотии, но няма значение - важното е внушението, че много те е грижа за бедните и ще хвърлиш някого в затвора - може и да е международното положение.

Не познавам никой, който би гласувал за Бареков. А познавам хора, гласуващи за всички останали - даже и за Атака и ДПС. Тъй че изследванията, които сочат 8% за Бареков ми се струват добре заплатени.

Но ако наистина вземе да вземе над 4%, то въобще ще ми писне да чета оплаквания кой колко зле живеел - щото ще се окаже, че огромната част от оплакващите се точно това заслужават.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 449
За заинтересованите: Аз не съм политически агитатор за да ви казвам за кого да гласувате.  Laughing Ако се интересувате, прочетете, разгледайте, помислете (знам, че е трудно), но вземете някаква позиция за Бога! Стига с това "няма за кой". това е просто оправдание, не искам да използвам думата "мързел". Смятам, че тук пишат интелигентни хора, всички разбираме що за смешник е Бареков, нали така? Но не гласувайки, наливаме вода точно в неговата мелница, разберете го това! Колко е избирателната активност? 40%, 50%? Ако е 100%, дали барековци ще влязат изобщо в парламента? Ако е 100%, дали мутрите ще могат да купят достатъчно гласове, за да вземат властта. Казваш, всички са маскари? Ок, маскари са. И няма да спрат да са такива, докато не им покажем, че както ги избираме, така можем и да ги свалим. Докато политиците се страхуват повече от тези, които им плащат, отколкото от народа, така ще е. Не съм заблудена да вярвам, че съществува всеобща справедливост, че има някой, когото просто да изберем и да ни оправи с вълшебна пръчица! Въпросът е, че у нас властимащите са се самозабравили напълно. Ако не се опитаме това да го променим, не знам... Барековци и прочие ще ни управляват и довършат.

То прозвуча малко като реч на Атака  Mr. Green, с извинение. Моля ви, не сме толкова безпомощни. Не съм фен на теориите на конспирацията, но наистина "те" предпочитат да мислим, че няма избор, няма начин, няма изход и да стоим пасивно докато си правят каквото си искат.

# 25
  • Мнения: 1 972
Както имаше хора повярвали на Симеон,  Б.Б., Сидеров, така и той си има такива. Направил си е добре  сметката  Бареков.

# 26
  • София
  • Мнения: 15 491
Всеки път вярвам на някой и всеки път оставам излъгана.Този път на никой не мога да повярвам вече.

# 27
  • Мнения: 311
Колко готино , колко удобничко с познатото рефренче " всички са маскари "
И после следва - " нали ви казах , че са маскари " ама дали е отишъл да гласува против маскарите няма значение .  
" Нема да се плУашите "

# 28
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Заинтересованите, наистина сме заинтересовани и четем и мислим. И защото четем и мислим  се чудим за кого да си дадем гласа . Това, че  много от нас пишат, че няма за кого  да гласуват, не е оправдание и мързел да отидем до урните за гласуване. Peace

Може би съм сляпа и проста, та не виждам нещо свястно да иска да влезе да управлява, та затова помолих да ми се дадат някакви насоки.....Пък накрая прочетох, че може би сме мързеливи и ни е трудно да помислим Simple Smile и да открием правилната партия или човек за когото да си дадем гласа.

То от толкова лъжи.....за кого вече бе.  ooooh!  И тези на които симпатизирах и те се оакаха ooooh!

Моля умните да дадат насока на един проС човек като мене Praynig  bouquet  Повече мнения ще са ми от полза Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 449
Делта, всеки възрастен човек би трябвало да е в състояние да вземе решение, да направи избор и (тук идва трудното) да носи отговорност за действията си.

А колко по-лесно е да убедиш себе си, че някой друг ти е виновен и да живееш в този комфорт...

Общи условия

Активация на акаунт