На кого разчитате истински?

  • 3 043
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 123
Ами то зависи за какво точно може да се разчита.
Установила съм, че мога да разчитам на много хора, когато иде реч за ядене и пиене.  Wink
За някаква елементарна помощ - на конкретни приятели, дори и на колеги.
Но в общи линии, за нещо спешно и по-сериозно разчитам главно на себе си. И както вече писах - на мъжа ми и майка ми.

# 16
  • Мнения: 814
На родителите си разчитам ,само. Приятелите и половинката в повечето случаи се покриваха.И сега като се замисля единствения мъж ,на който 100 % съм разчитала е баща ми.Тъжно,но факт. Tired

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На себе си, в краен случай на родителите си.
Придържам се към поговорката за вълка и дебелия му врат.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 743
До някъде на приятели мога да разчитам, но за важните неща основно на семейството си. Много сме задружни и единни. Едно цяло сме. Нямаме дрязги.

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Единствено на себе си и съпругът ми. Разбира се и на родителите ми, но не ги занимаваме с нас, достатъчно е да знам, че каквото и да става са зад нас и имаме безрезервната им подкрепа, длъжни също не сме оставали.

# 20
  • Мнения: X
Защо няма опция "На себе си"? Първо на себе си разчитам, в много голяма степен. После на партньора си. Поредността не е поради обективни, а поради субективни обстоятелства. Така съм възпитана, такъв ми е характерът. После разчитам на още 5-6 човека. Знам, че каквото и да стане ще се отзоват, дори без да ги викам. Всъщност са повече, но за толкова съм напълно сигурна.

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 574
В момента или по принцип?
Що за въпрос...във различните ситуации разчитам на различни хора, а как да изключа себе си като съм главния потърпевш или удолетворен?
Най-различни хора ми помагат, на най-различни хора разчитам. Като цяло е на най-близките си. Родители, мъж, приятели...
Много зависи от ситуацията.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като Ери съм  Hug

# 23
  • софия
  • Мнения: 127
Преди всичко на себе си,свикнала съм да се оправям с много неща в живота.А иначе на мм най-често.От 6 години той е най-голямата ми опора.Майка,сестра,други роднини по-рядко и то не за друго,а аз не искам да ги занимавам.Приятели, почти не.

# 24
  • Мнения: 398
Разчитам на себе си.

За децата на съпруга ми.

А , иначе имам една приятелка на която мога да разчитам винаги и това ме прави много щастлива.Дано не се налага.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Разчитам на себе си преди всичко.

Но много зависи от ситуацията и за какво става дума, за различни неща може да се разчита на различни хора.

# 26
  • Мнения: 8 958
Разчитам единствено и само на себе си.
Не обичам хората да ме ангажират с техни проблеми и затова и аз не го правя. Дори и за роднини се дразня. Особено за важни неща, при които някои хора разчитат друг да им реши проблема. Сори, но няма да съм аз.

За дребни и ежедневни неща - на приятеля ми, но не винаги.

# 27
  • Мнения: 4 569
На никой не разчитам.

# 28
  • Мнения: 843
Разчитам преди всичко на себе си, но има ситуации, в които има нужда и подкрепа и от външни лица. Тогава опирам до ММ, до родителите и сестра ми. Имам и една приятелка, доказала ми, че и към нея мога да се обърна за помощ.

# 29
  • Мнения: 140
Разчитам на съпруга ми и родителите ни, моите и неговите.

Общи условия

Активация на акаунт