Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 64
Ели, мерси за темата  Simple Smile

Зверче, да не би да говориш за това? http://www.bebemagazin.eu/product_info.php?cPath=272_347&products_id=193

# 16
  • Мнения: 191
Хайде запис и от мен!
Благодарско за новата тема.
Аз контракции нямам (или поне така се надявам), но в една друга тема писах, че имам боцкане/човъркане зад срамната кост. Дали е свързано според вас с дължината на шийката на матката? Знам, че вече го обсъждахте този въпрос, но покрай работата нямам време да изчета всичко  Embarassed

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 796
Ели мерси за темата:)
Нямам търпение вече да идва сряда за да съм на консултация.
Чоколина очакваме добрите новини Praynig
Ети, бързо да се оправяш и да няма изненади.

В София зимааа, ужас, сняг на парцали, писна ми от това променливо време:(

# 18
  • Мнения: 454
Благодаря за новата тема!
Мира, поръчах 40 размер, талията ми я измериха 90 см, 70 кг съм вече- L размер.

# 19
  • Мнения: 84
Цоп и мен в новата тема.   bouquet Ели, благодаря. Hug

Чоколина, дано всичко е наред, стискам палци! Hug

Тук си е вече лято, времето е уникално, НО Софи ми е с вирус и на мен не ми е никак слънчево. Sad Цяла нощ е с висока темп., тази сутрин бяхме при педи, пие си лекарствата и сега си почива милата, че хич не е спала. Мисля че и аз съм се заразила боли ме главата и т.н., но все още нямам темп. Имахме гости сестрата на мъж ми от Италия за 3 дни и вчера правихме барбекю с цялото му семейство с всичките деца,много весело беше, но кой болен, кой не и накрая резултата - всички болни. Rolling Eyes Надявам се само най-малкия ни племенник да не се заразил, защото е едвам на 2 месеца. Praynig  Аз съм на преглед в четвъртък, а ФМ ми е чак на 23.

# 20
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
.

# 21
  • Мнения: 30
Честита нова тема

# 22
  • Мнения: 469
Благодаря ви, момичета! Hug
Вчера след обяд ме изписаха. Лекарите казаха, че прокървяването е в резултат на контракции. Шиийката ми е ок - 4 см. От сряда вечерта не съм кървила повече. Вливаха ми магнезий, за да се натрупа повече в организма. Забраниха ми всякакви разходки.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
Желая само хубави новини и слънчеви емоции в новата тема!

# 24
  • Мнения: 114
Eti* бързо възстановяване...дано вече никоя няма проблеми искам само хубави новини вече Simple Smile  Hug

# 25
  • Мнения: 6
здравейте момиче отдавна не съм влизала и не мога да ви изчета.за сега ми сложете синьо щъркелче

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Благодарско на Ели:) и голям палцестис за Мира!

Ети, кофти е това с лежането..., дано всичко е наред с теб и бебока.

# 27
  • Мнения: 1 423
Благодарско на Ели:) и голям палцестис за Мира!

Ети, кофти е това с лежането..., дано всичко е наред с теб и бебока.

Благодаря!



 

# 28
  • София
  • Мнения: 1 110
Eti* , почивай и дано нямаш нови отрицателни изживявания!
Ели, благодаря за новата тема, видях си розовия щъркел и много му се израдвах!  Laughing

Мира, поръчах 40 размер, талията ми я измериха 90 см, 70 кг съм вече- L размер.
Аз мисля да отида до H&M и да премеря и после да си поръчам от този сайт точен размер.  Mr. Green

Като казахте обиколки на корема, ходих да се меря - 95см.  #Crazy В сряда ще видя доктора и ще го питам нормално ли е това чудо в пети месец. Аз май с близнаците имах по-малка обиколка по същото време...

# 29
  • Мнения: 127
И аз да се запиша в новата темичка, Ели благодаря Simple Smile
Дано само хубави работи да четем в нея, стискам палци на всички в очакване на резултати или с контракции  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт