Помощ мами от Пловдив - сватба през май в Пловдив!!!

  • 3 535
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Радвам се, ако съм била полезна  Grinning Там в този магазин за рокли ти правят към роклята безплатно (поне 2004г. беше безплатно) малка булченска чантичка, която е със същите мотиви като роклята. То по- скоро е като малка, сладка торбичка с дръжка, но е симпатична, пък и си остава за спомен. Те ги има снимани май на страницата им. Иначе в Асеновград обиколих всички магазини, мисля, а ми хареса, какво се предлага само в 2. Този, за който ти казах беше единия, а другия не се сещам как се казваше, но беше там на улицата с много булчински магазини един до друг и изглеждаше по- голям и по- красив, роклите бяха също доста красиви (и много по- скъпи отколкото в другите магазини), но като разговарях там с едната жена и тя беше една такава намусена, а и се чудеше дали щели да могат да ушият модела от снимката ми съвсем точно, а и ако било станело, колко много щяло да струва...  Shocked та се отказах, защото то биваше и в подготовката за най- хубавия ми ден, да се занимавам с разни намусени и необщителни лелки.  Laughing

Последни съвети: За всеки случай, ако искате не взимайте сладки с шоколад за черпене след църквата или гражданското, защото, ако е топличко, ще се поразмекнат сладките, ще изглеждат ужасно  no и ще ви се изпоцапат гостите, както са хубаво облечени  Mr. Green Можех да ти дам и телефон на добър учител по танци, ако смятате да танцувате нещо странно, което не знаете как се танцува, но нашият учител беше в Пловдив, а вие нали сигурно до последно ще работите в София, така че не става.

Аз от моята сватба съм недоволна от фотографските услуги, които бяха големи мошеници и много ме ядосаха. Незнам дали всички фотографи за сватби са такива кретени, но нашите бяха такива. Това бяха студио "Коника", които са на бул. Мария Луиза, тях ги препоръчват в Гражданското в Стария град. Уж с тази фирма се бяхме разбрали за еди колко си ленти да снимат в църквата и в Гражданското, без да снимат цялото увеселение в ресторанта, защото достатъчно хора със страхотни апарати снимаха от нашите близки и приятели. И както уж се бяхме разбрали, че не искаме техните 100 ленти от церемониите, където да ми снимат всяко движение на ръката, та те се опитаха после да се направят на забравили и да си снимат, както си бяха намислили 100 снимки как аз мигам, 100 как служителката в Гражданското говори - напълно еднакви снимки. Та, внимавайте, да се разберете съвсем точно за броя на лентите, защото фотографите са много скъпи, а и ако са толкова некоректни, ще се озовете с безброй скъпи снимки, които са ненужни и не сте ги искали.

Аз после като си разгледах снимките, ами те най- красивите са ми направени от приятели и близки, които са щракали непрекъснато и ако един момент не е хванат от един, то поне трима четирима други ще са го снимали. Направо много съжалявам, че възложихме на това студио "Коника" снимането.  #2gunfire В Гражданското и в Църквата са ни направили такива обикновени снимки, за разлика от приятелите ни.... По- добре разпитайте свои познати из Пловдив и намерете такива, които са доволни от фотографските услуги на сватбата си. А тая фирма "Коника" е с няколко фотографа и на нас ни се падна един дядо буквално, който явно е нямал усет за фотография  smile3511, може другите им фотографи да са малко по- добри, нямам представа.  newsm78 Но при всички случаи се опитаха да ни излъжат за броя на лентите. И естествено всеки човек си казва, е.... сватба е, няма да им правя забележка на тия. Така си каза и баща ми и беше готов да не им опонира, но аз доста се ядосах, не за друго, ами че в такъв хубав ден се опитват да те измамят, та не го дпоуснах, де  Rage     

Ако още нещо те интересува, с което мога да ти помогна - на твое разположение съм.  Simple Smile

 

# 16
  • Мнения: 781
Аз горещо препоръчвам салона на Арлет, който це намира на Отец Паисий,там ми направиха прическата и грима и съм страшно доволна,прическата ми я правиха двама мъже-Иван и негов помощник, а грима -гримьорката на салона, ако искаш погледни снимките отдоло, моята сватба също беше през май Hug

# 17
  • Мнения: 139
Здрасти отново Солей,
Ти обаче си много ценна   bouquet, такива съвети даваш, не бях се сетила за сладкишите... А за фотографа, сме се разбрали за 100 снимки с цифров апарат, 100 от най- добрите се вадят на хартия, а другите ни се записват на CDта и си остават за нас.
За роклята вече твърдо ме убеди и първо там ще отида, смятм към края на този месец да си организирам едно пътуване до Асеновград. Надявам се да си намеря всичко каквото ми трябва от 1я път. В офиса съм затрупана с работа и излизането ми е трудно. Не че не ме пускат, напротив, но като знам какво ме чака след всяка отпуска и ми се   newsm45 . А на всичкото отгоре трябва и квартирата да сменяме тук в София и вече съм хахо от тичане нагоре-надолу из Софето.

Привет и на теб Сенди, можеш ли да ми намериш координати на този салон, телефон ме устройва, искам да знам колко вземат за пробна прическа и грим, ще се опитам да го съчетя с ходенето до Асеновград в края на месеца. Много хубави снимки, и роклята ти е супер, напомня ми на тези на Арабела, от "Вълшебният пръстен на Арабела". Сещаш ли се едно филмче, чешко май беше, даваха го когато бяхме малки.... ах, а сега ще сме Арабели  Laughing

Блаодаря ви момичета за отзивчивостта!
Солей ти в Пловдив ли живееш, че нещо неразбрах?

# 18
  • Мнения: 239
Привет пак от мен  Party

Ами в момента живея временно в Германия, иначе съм от Пловдив (където ни беше сватбата), а мъжът ми е от София. Та така живвем май на три места за сега  Joy  Щура работа  #Crazy

# 19
  • Мнения: 139
Привет Дами,

Ето и малко снимки.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/elitsa79/album?.dir=4266re2
Сватбата мина и всичко беше перфектно, имаше мнооого смях, Шафера обърна тортата в-у главата на кумата... hahaha Crazy Joy ох беше много хубаво и забавно и весело....

Чакам си оригиналните снимки и ще ви ги покажа.
Поздрави,
Г-жа Сиракова  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт