Дума, по-силна от "обичам те"!

  • 12 965
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 124
Искам да си майка на децата ми

# 31
  • Мнения: 311
" Ще те изям "- ам ,ам , ам

# 32
  • Мнения: 5
"Ти си ми всичко"

# 33
  • Мнения: 1 935
Не знам, понякога един поглед, усмивка... или поглед с усмивка е по-силен от  едните думи "обичам те" , просто зависи от кого е погледа и усмивката. : Sourcherry,  sylviana ,  Antri  са го казали най-хубаво... За мен по-силно от обичам те е, когато дядо ми  с неговата  усмивка  ми каза - тебе чаках, слънчо... и часове след това  си отиде... а усмивката му беше все още там, по- силна от всички думи на света.
ЗАНДАЛИ, това ме разтърси   bouquet Това  наистина е най-силно, всичко друго бледнее!  bouquet
Скрит текст:
Лека му пръст на дядо ти, сигурна съм, че почива в мир щом си е отишъл с усмивка за теб!

# 34
  • Мнения: 148
 ЗАНДАЛИ  Hug   bouquet

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
"мамо" е по- силна дума от "обичам те" за мен.

# 36
  • Мнения: 1 127
По-силни от думата "обичам те" са делата, които го доказват.

# 37
  • Мнения: 46
За мен лично по силно бе : "С теб съм, каквото и решение да вземеш."  Решението, не касаеше бъдещето на семейството ни. Но , беше взето и наложи много промени в начина ни на живот.

Сега , 5 години по - късно пак получавам такава безусловна подкрепа. За справка - заедно сме от 20 години, женени сме от 18 г.

# 38
  • Мнения: 0
За мен лично по силно бе : "С теб съм, каквото и решение да вземеш."  Решението, не касаеше бъдещето на семейството ни. Но , беше взето и наложи много промени в начина ни на живот.

Сега , 5 години по - късно пак получавам такава безусловна подкрепа. За справка - заедно сме от 20 години, женени сме от 18 г.

Браво, пожелавам ти все така да те подкрепя, както и ти него  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 4 199
Има безброй по-силни и показателни думи от ''Обичам те''. Но по делата ще ги познаете.

# 40
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
''Винаги ще бъда до теб,независимо от времето и разстоянията''
/думите на татко в свадбения ми ден преди 15г..../
'Мила мамо'' с написано И огледално и несъразмерни букви..
/първите самостоятелни  думи написани от синът ми на лист от тефтерче,още стоят в портнонето ми../

# 41
  • Мнения: 6 627
devi4ca, много сладко!  Simple Smile
аз така си нося едно криво кръгче, нарисувано на смачкано листче, но то е "сърчице за тебе, мама, защото много те обичам"

# 42
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
"мамо" е по- силна дума от "обичам те" за мен.

Да  Grinning първата дума мама  Flutter



Детенце ме нарича маменце понякога  Flutter много мили ми става  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 935
Когато любимият ме погледне с нежност и ми каже " Миличката ми " усещам колко силно ме обича Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 273
Има безброй по-силни и показателни думи от ''Обичам те''. Но по делата ще ги познаете.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт