Колко често си правите маска на косата?

  • 11 208
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 793
Домашни маски от години не съм си правила. Просто нямам време да бъркам, да се мацотя и после да стоя така не знам си колко часа. Определено домашните маски действат много добре на косата, но сега вече използвам готови. Слагам на всяко миене - 1-2 пъти седмично.

# 16
  • Мнения: 5 577
Аз слягам купена, на всяко миене, домашна ... неам нерви.  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
На всяко миене слагам маска,но готова.След миенето слагам и други неща-за подхранване,за изправяне,за блясък според случая и настроението Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 2 759
   На всяко миене слагам готова маска. Често слагам и на изсушената вече коса маска без измиване..

# 19
  • Мнения: 1 410
Май рядко - 1 път в месеца.Инак обилно я пляскам с балсам! Hug

И аз така. Щом се сещаш давай на всяко миене. Аз просто забравям. Embarassed

# 20
  • Мнения: 7 186
На всяко миене слагам готова. Домашна си правя всеки месец, но последните няколко май ги пропуснах. Tired

# 21
  • Мнения: 4 390
Един път в седмицата маска (Loreal Intense Repair), един път месечно витаминна маска и хума, през другото време ползвам балсам. Правя и курсове с ампули за коса.

# 22
  • Мнения: 5 299
При такова изобилие от маски за коса - няма да седна да си забърквам в нас. Гадно ми е. А иначе използвам на всяко миене Heart Eyes(без маска не мога да се среша)

# 23
  • Мнения: 3 248
Мнооого рядко! Confused
За сметка на това използвам продукти например за защита на връхчетата, или пък някакви маски без отмиване...ето, те пак са маски...но все си мисля, че в темата се пита за маските с отмиване?! Thinking

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Редувам на едното миене маска,на другото-балсам.Но всеки път слагам и течни кристали и спрей за предпазване от горещата струя на сушоара.

# 25
  • Мнения: 4 546
На всяко миене. редувам 2 маски 1-та е бадемовата на роза импекс, а другата е храна за коса с жожоба. но ги държа по 2-3 минути само.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Два пъти в седмицата слагам готова, а по веднъж в месеца забърквам домашно приготвена маска.

# 27
  • Мнения: 3 342
Използвам маска за коса вместо балсам всеки път, когато си мия косата -обикновено през 3-4 дни. От готовите обаче, нямам нерви и време да се занимавам с домашни...
Освен това през миене използвам и масло за коса - това на Аvon, а след всяко измиване на косата - кератин или кристали за коса на Биофарма.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Веднъж седмично, даже на две седмици, прекаленото подхранване прави косата вяла и отпусната, т.е. действа с обратен знак. Иначе редовно балсам и подрязване!

# 29
  • Мнения: 1 558
Основно използвам готови. Слагам почти на всяко миене на косата. Нямам търпение да стоя с часове с домашни маски. Последния път като си забърквах домашната брат ми се въртеше около мен с мисълта, че правя сладкиш Laughing и беше неприятно изненадан, че си намазах вкусната консистенция на главата  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт