Отговори
# 15
  • Мнения: 15 884
Ауууу хубава теми4ка бре Hug Hug Hug Hug
Адмирации за Зизун4и, Ирка и Габун4и smile3501 smile3501 smile3501
И много заслужени китки

# 16
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наде, Hug Heart Eyes

Брях, тия наште журналя много осведомени... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 11 820
Сис,а така  Hug Hug Hug

# 18
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз съм се клонирала... Mr. Green Party Party Party Party

# 19
  • Мнения: 15 884
да не е раздвоение на ли4носта Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 0
newsm47

Слушам съдебен спор и падам от смях Joy какви простаци има ooooh! Mr. Green

# 21
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 545
Ивче, нали писа снощи, че, ще чакаш рейтинга на ПО, ето ти го-8,43% в Тотала и 9,32% в АВ групата.
Горе-долу е относително постоянен въпреки, че в Тотала преди беше с по-високи стойности но няма как да е иначе, Профи е обяснила защо.
Оххх, сега заглавието като започва с абревиатурата АФК и имам усещането, че темата се откроява повече сред множеството имена на останалите теми на първа страница.

Наде аз даже писах снощи че го очаквах и сега не съм изненадана  Whistling АБ пък никога не съм я приемала за фактор, защото тя не е определяща за рейтинга и там може да си измислят колкото им душа иска  Whistling

Временните цифри на Прилива без рекламите са

7,25
8,22
7,33
7,87
8,16
8,14
7,48

а крайната, е 8,43 която за пореден път е най висока, а не средна на така посочените стойности и за пореден път изобщо недостигната като стойност във временните....пълни измислици Wink
При еднакви условия Карагюл, същия ден,  излъчван по същото време, със същите методи и бази при  изчисление, няма подобно разминаване Wink


Зизуня- браво за заглавието, както е казала и Надето и на мен направо ми свети сред останалите. Абревиатурата веднага се набива на очи Peace

Последна редакция: сб, 15 мар 2014, 11:39 от Беллора

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Па я слушкам, папкам, нанкам...щом шефката е съгласна с това...нема как newsm47

# 23
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
аха, шизофренията ми се обажда newsm47 Даже още се караме колко да ми посинее кръвчицата.  Mr. Green

# 24
# 25
# 26
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 545
аха, шизофренията ми се обажда newsm47 Даже още се караме колко да ми посинее кръвчицата.  Mr. Green

Много ми е любопитно как ще се именуваш като ти посинее кръвчицата. Laughing То останаха ли читави титли за синьокръвни - Дида вече отнесе лейди Ди, че и с име на импереатрица се разнася в скобите, остава и Кралица майка да се допълни и.... Joy

# 27
  • Мнения: 11 820
Скоро ще си имам папагал  Party

# 28
  • Мнения: 41

и аз искам , ма с тези 4-ри котки нема как  Mr. Green

# 29
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И на мен ми хареса парчето Laughing

Общи условия

Активация на акаунт