Вакуум за почистване на лице

  • 46 967
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Момичета, не иска парола.
Вдясно има опции, от които може да се избира!
"Перфектна жена" - на 4-тия ред по средата се намира въпросната машинка.

# 16
  • Мнения: 5 577
Кликвате два пъти на линка, и става.  Peace

Намерих това чудо, за 18лв.

Сега ще проверя в склада им в Русе, може да има нещо промяна.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 626
На мен веднага ми отваря уреда!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Преди около седмица разпитвах за това чудо. Алекс1, щом си доволна, ще взема и аз да го пробвам. В магазина, в който аз го видях струва 9 лв.

# 19
  • Мнения: 912
Ха!  SunglassesТъкмо това чудо гледах оня ден(неделя) в магазина на TCM на Кооперативния пазар в Люлин и се чудех дали да си го закупя, а струваше само 10лв! Но се усъмних, че не би могло да изсмуква добре-стори ми се слаб вакуума, който се получава...мъжа ми даже пита дали ще става за неговия гръб, че много обича да си маха пъпките там Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 153
Ауууууу голям съм заплес ooooh!
Да попитам дали после черните точки се махат без да се появяват пак или не?

# 21
  • Мнения: 5 790
За пъпките не знам дали ще може мъжО да си ги маха, ама моя си махна черните точки от носа. За това съм сигурна, че ги няма вече, щото и мойте изчезнаха. Тъй като аз не знам немски, на какъвто език е упътването, май там пише, че се прави на мокро лице или след баня. Поне аз така направих и имаше доста добър ефект. А както моя шеф каза, ако не чисти черни точки и пъпки, мога да си го използвам като вибратор... все пак пари съм давалА... Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 625
      Аз много много не вярам в чудеса,освен това черните точки "се пълнят" отново за дни. newsm78
      Не съм го виждала по магазините в нашия град Sick
     

     Ще следя темата за още отзиви!

# 23
  • Мнения: 5 790
      Аз много много не вярам в чудеса,освен това черните точки "се пълнят" отново за дни. newsm78
     

Може и така да е, но пък дет се вика можеш да се почистваш за 10 минути всеки ден. Ще докладвам за колко дни са се появили пак, все пак го имам от събота.

# 24
  • Мнения: 687
В магазина, в който аз го видях струва 9 лв.
chockolina, къде е този магазин?

# 25
Някой може ли да каже каква е разликата между
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/29/products_id/284 този
и другия
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/29/products_id/307
пише че първия е и за масаж

# 26
  • Мнения: 1 809
Преди около седмица разпитвах за това чудо. Алекс1, щом си доволна, ще взема и аз да го пробвам. В магазина, в който аз го видях струва 9 лв.

В кой магазин го видя?Виждам,че си от Бургас.. newsm78

# 27
Не разбрах с какво се пълни резервоара и с каква цел?

# 28
  • Мнения: 2 498
Ей, зарибихте ме....вече си го поръчах и след 2 дни чакам доставка....

# 29
  • София
  • Мнения: 1 638
Ха!  SunglassesТъкмо това чудо гледах оня ден(неделя) в магазина на TCM на Кооперативния пазар в Люлин и се чудех дали да си го закупя, а струваше само 10лв! Но се усъмних, че не би могло да изсмуква добре-стори ми се слаб вакуума, който се получава...мъжа ми даже пита дали ще става за неговия гръб, че много обича да си маха пъпките там Mr. Green

Моля те, кажи ми къде точно се намира магазина?

Общи условия

Активация на акаунт