С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 740
  • 731
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 478
Чики,вчера в парка видях една майка с количка и дете около 1,6-2г свали го от количката ,извади едно гърне и го сложи на него Mr. Green  ,малко е трудно докато свикнат и се нагодят.Спомням си с Павел,че като махнахме памперса и стискаше,навън не неискаше да пишка,чак когато се приберем,затова все пред блока си играехме,за да го качвам до нас,но беше кратък период най-много месец.

Пловдивчанки,пийте по едно и заради нас dance

# 481
  • shumen
  • Мнения: 18 161
Ън,и аз съм виждала така една майка да носи гърнето с нея и да го слага.Според мен това не е правилно,защото после,ако иска и навънка гърне как ще става.Няма да го нося все с нас я.Аз мисля да го държа клекнал и да пишка навънка,докато се научи прав,но това по нататък.
Ева,и аз го пробвам без биба,ама засега все неуспешно.Започва да реве и ми става жал и му е давам.Мисля тези дни да му резна върха и да видя дали ще е иска пак.
Пловдивчанки пийте по едно и за нас и да кажете после как е минало.

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Аз пийнах едно и се прибрах,гушкаше баща си но не искала да седне на кукото.Като ме видя гушна ме и седна веднага,поседя си хубаво но нищо не свърши.Приспах я в 22ч. и след 40 минути вече седеше в кошарата и мрънкаше,та се приспахме на ново.Иначе си изкарахме страхотно.
beefeater Йони много фешън и кецките супер сладки.А на снимката с целувката са страхотни децата.Другото момиченце рожденничката ли е.
Стефи честита ти нова работа и успех за напред.
Качих ви малко снимки.
Данаека как върви твоята диета с хапчетата. Майка и кака пиха същите но нищо не отслабнаха,само джоба им доста изтъня,че те не са евтини.
Стаи честито на теб за двата номера по на долу на униформата.Али как е.
Ън и Мишо беше така и се стискаше и сега е още така,ама зор вижда като стигне в тоалетната от стискане,та по някога се е изспускал.
Рошли забравих да те питам видя ли сайта за обувки.Ти вече купи ли си нещо.
мама Пипи не е писала скоро,дано всички да са добре,и да няма време от работа и Ивка.
Велвиамо ти започна ли вече работа,Ивчо спря ли да плаче в яслата,храни ли се спи ли си там.Моята колежка са много доволни от тази ясла.Момиченцето им от нова година ходи там.

# 483
  • shumen
  • Мнения: 18 161
Танева,тия хапчета са пълна измислица.Нищо не се отслабва от тях.Мама ги купи и за двете по едно шише,иначе аз нямаше да си взема.

# 484
  • Мнения: 224
Ха добро утро  Hug
Танева , много специална твоята госпожица  Heart Eyes Аз това дебнех да не свикне и моята, че кръстницата й е така и с двамата. Дори се къпе понякога на отворена врата  ooooh!
Али е по-добре, благодаря  Hug Нищо й няма освен гадните сополи и нощем се запушва нослето много, от което пък киха много  ooooh! Тая нощ съм будна от 4 сутринта..... а довечера съм нощна... Надявам се до неделя да е ок и да отива на ясла вече....
С гърнето аз се отнасям много несериозо, а от яслата ми казаха септември да била с гащи вече  Mr. Green Дано лятото се разберем с дребногто  Mr. Green

# 485
  • Мнения: 39
Велвиамо ти започна ли вече работа,Ивчо спря ли да плаче в яслата,храни ли се спи ли си там.Моята колежка са много доволни от тази ясла.Момиченцето им от нова година ходи там.
Тенева , Ивко свикна на яслата - хапва ,спи ,слуша лелките...ама все със сополи, знам че е нормално но ми се свиди детенцето.Иначе и аз съм доволна от яслата и лелките,добре си ми гледат детето..вече знае много неща- танцува,опитва се да пее нещо си по негов начин, пляска с ръчички като чуе музика и започва на се поклаща, като иска да танцува подава ръчичка за да я хвана( там децата нали се хващат за ръчички и танцуват),не плаче от гърнето вече,а сам ходи до банята и си го носи,не че всеки път прави нещо на него ,но поне има желание да стои ....
Аз работа още нямам, в търсене съм...почти всеки ден имам интервюта,дано скоро си намеря ....стискайте ми палци,че много трудно !

# 486
  • Мнения: 478
Данаека,моя съвет от опит дори ако щеш,Не го учи клекнал,направо сваляш гащите и му държиш пишката прав,по-добре ще е да свикне отначало както трябва,а и клекнал доста ще се мокри,няма да е хич удобно и за двамата ви!

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ън много си права и аз давам същия съвет от опит с Мишо.
Най трудно ми беше да го науча на вънка да се изпишква прав.Голям зор.Затова майките с момченца по добре си купете столче като това дето Ън е показала на снимката и го учете да пишка прав в тоалетната като му предържате пишлето да не се упикава.А и такова столче после трябва за да не се пързаля и да си мие само детето зъбките на мивката в банята.
Данаека при вас в ДМ не предлагат ли стока на Nuby и Bertoni,те имат много стабилни и хубави седалки да тоалетната и степенки-столчета които не се пързалят в банята.На Мишо нещата още са здрави и Ива-Мария също ги ползва.На седалката още не съм я пробвала,но тя си сяда на куко.

# 488
  • Мнения: 2 802
Дзаааккккк  Crazy

Вчера срещата мина много добре, както винаги  Hug малко по-тихо и кротко от предишните  Mr. Green
Малкия беше заспал като се прибрах, но е акал два пъти рядко  Thinking малко се притесних, но днеска консистенцията беше добре, въпреки че пак ако два пъти ... за сега  Mr. Green

Гале ... успех с работата  Hug

# 489
  • shumen
  • Мнения: 18 161
Стаси,да се оправя Али.
Ън,Танева ще ви послушам и няма да го уча клекнал тогава.Аз си мислех,че прав ще се опикава повече,но май съм в грешка.
Танева,незнам,но аз дъската е купих в Шумен като си бяхме,а там незнам дали има магазин на ДМ и дали имат такива седалки.Засега нямаме проблем с гърнето и почти винаги върши нещо в него и още не съм търсила за Търново такава седалка.Мисля да търся,но по нататък.
Днеска му резнах върха на бибата,лапна я,опита се да е смуче,ама неможа и само е държа в устата.Заспа бързо на обяд,но му се спеше много.Да видим довечера как ще е и дали ще имаме успех и скоро дали ще е махнем.
Велвиано,успех в работата.Дано намериш това,което търсиш и Ивчо да е добре в яслата.

# 490
  • Мнения: 1 786
Здравейте, и аз да споделя за пишкането. Решила съм на първо време да й купя от тези гащички дето са като памперси. Чух добри отзиви за Либерото - и да почвам с тях, че лесно се смъкват в къщи на гърнето и в парка, като сме навън направо на тревата. Ето тези:
http://www.minimod.bg/10665/libero-6-%D0%B3%D0%B0%D1%89%D0%B8-13-20%D0%BA%D0%B3
Отделно поръчах памучно бельо, защото смятам, че скоро ще се научи да пишка където трябва Simple Smile Ето тези на George- 7 бройки. На много добра цена:
http://direct.asda.com/george/older-girls-underwear-socks/7-pack … 3,default,pd.html
Да споделя с вас и тези, поръчах и бодита и клинчета.
Страхотни клинчета за лятото пак от George:
http://direct.asda.com/george/girls/leggings/D4M3G10C7,default,sc.html

Страхотни бодита - в комплект от 7 бройки и за момченца и за момиченца.
http://direct.asda.com/george/baby-bodysuits/D5M1G10C7,default,sc.html

Ей тези за момченца са страхотни Heart Eyes
http://direct.asda.com/george/baby-bodysuits/7-pack-stripe-and-s … 3,default,pd.html

В комплект с роклички от сайта на Alliexpress, може да се каже че съм я оборудвала за лятото.  bouquet
Прекрасен и усмихнат ден.

Последна редакция: ср, 09 апр 2014, 15:49 от silvi_7878

# 491
  • Мнения: 175
Данаека, и аз така направих, резнах малко бибата и е дадох, не съм е лишавала от биба ама .....
Силви, честити покупки на Яна!
Емма от днес е със сополи.... течащи като чешма ....давам  много фрешове и плодове, лекарства не съм и давала и засега няма, ще е наблюдавам и така  Simple Smile

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Данаека под ДМ имах предвид детски магазини в които да ви предлагат неща на марките Nuby i Bertoni.Нямх пред вид немските магазини Дием.

# 493
  • Мнения: 2 802

Отделно поръчах памучно бельо, защото смятам, че скоро ще се научи да пишка където трябва Simple Smile Ето тези на George- 7 бройки. На много добра цена:
http://direct.asda.com/george/older-girls-underwear-socks/7-pack … 3,default,pd.html

Ти какъв размер поръча  newsm78 щото на мен за момчета ми дава само размери от 2-3 годинки и си мисля, че ще са големи, а и няма избор нещо  Thinking

# 494
  • Мнения: 201
Фейт, аз затова поръчах от тези, най-малкия размер са за 18-24 месеца. Ако случайно се окажат големи, ще ги оставя за есента.
http://www.clothingattesco.com/socks+underwear/f+f-basics-7-pack … efs/invt/aa339017
Силви - браво, обзавела си я малката.
Ева - дано предотвратиш разболяването на Емма. И аз не бих изтраяла Ники да ми реве заради бибата. Пробвай след месец например пак, сега не се мъчете и двете.
Иначе успех на всички с резнати биби. Дето се вика повлякохме крак с Ники.

Общи условия

Активация на акаунт