С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 625
  • 731
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 478
Ами хайде да е 8ми вторник тогава, че на 9ти и 10ти има вероятност ММ да го няма и ще трябва да пристигна с дребната на кръчма Simple Smile

# 376
  • Мнения: 224
Завиждам ви благородно за организацията, момичета  Hug Много е хубаво така  Flutter
Аз ако може малко да се похваля  Mr. Green
Отиваме днес да вземем малката от ясла и открехнато пердето леко на прозореца и виждам моята хубостница седи на земята срещу един батко имат на 3 годинки и още едно момиченце и си играят с една играчка, а баткото я гали и щипе по бузките  Heart Eyes Александра ни видя, помаха ни и изобщо не се надигна. Продължи да си играе. Сестрата едва я вдигна да ни я доведе. Толкова голяма ми се стори, как само се беше заиграла  Heart Eyes
Иначе и тя не говори и аз никак не се притеснявам. Разбира ме много добре, аз я разбирам какво иска... Ще проговори, когато реши. На една приятелка малкият проговори на 4-5 годинки. бяха се притеснили много, водиха го къде ли не. Сега устата не си затваря  Crazy

# 377
  • Мнения: 201
Вторник, 08-хайде кажете къде да запазим маса

# 378
  • Мнения: 2 802
Вторник, 08-хайде кажете къде да запазим маса

Не ми се ходи в тази Далия Whistling дай други идеи  Crazy

Стаси ... браво на малката, бързо свикна пак  Hug

# 379
  • Мнения: 47
Танева, браво - пожелавам му успех и на финалното състезание  Flowers Four Leaf Clover

Ева, аз съм напълно съгласна с казаното от теб. И мен са ме учили да казвам "како", "лельо" и т.н. и засега смятам и Маги така да уча.
Много често се среща как децата ни наричат както половинките
Хахаха, иначе да - аз викам на ММ "миши" и тя отвреме навреме се провиква и тя "мишиии"  Joy

И да си похваля детето,вече 2-ра сутрин върши и голяма и малка нужда в гърнето,надявам се да свикне и лятото да махам памперса.
Браво на Маги - дано продължавате с успехите.

Момичета, които имате магазини Джъмбо - в колко отварят сутрин? Утре мисля да се разходя до София малко на шопинг и искам да мина първо оттам.

# 380
  • Мнения: 2 802

Момичета, които имате магазини Джъмбо - в колко отварят сутрин? Утре мисля да се разходя до София малко на шопинг и искам да мина първо оттам.

тук отварят в 10.00  Heart Eyes и да се похвалиш после какво си взе  Hug

# 381
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Ева,и мен така са ме учили и така уча Дени.Днеска обаче една мама от нашите ми каза да не ги лельосвам,а искала по име,а на едно момченце баба му каза,че била леля на баща му на Дени,а за него било баба.Оставям го вече да им казва както искат,че все има някой недоволен иначе.
Тази вечер паднах да се смея с едно изкаване на лелята от яслата за едно от дечицата на детската площадка.Майка му отива да го взема,а то понеже там не искало да спи и да пази тишина лелята и казала да му обеснява тя,че трябва да пази тишина,за да не събуди другите деца.А кажете ми Вие как се обеснява на 2 годишно дете според вас,че трябда да мълчи и да спи там,а не обратното.
Ние вече втора вечер сме в детската градина до нас и няма да ви казвам Дени как се забавлява в пясъчника.

# 382
  • Мнения: 294
Фейт на Рандеву е много хубаво и няма силна музика, ако искате там във вторник на 8.04. Ти кажи само сама ли ще идваш или с твоята комшийка и аз ще звънна на Нина и на Иренка и ще запазя маса  Simple Smile

Ако още някой ще си води компания да казва, да знам колко места да запазя  Heart Eyes

Калина заехме те и за 8-ми вече , да знаеш  Mr. Green

# 383
  • Мнения: 175
Ох, много бързо забравям, прочетох ви и да видим какво щях да пиша... Laughing
Зори, това е голяма зала за игра.  С много и най-различни играчки за малките, ( и с бебета идват  Heart Eyes има и за тях) има дори маса за да творят децата с разни фулмастри ( така ли се пише  Crazy), мъниста за лепене и разни други подобни интересни за мъниците нещица. Всеки път е различно.  Има и двор пак с играчки, коли, колелета, топки, пясъчник и т.н. все забавни за децата играчки. Майките си говорим, а децата си играят. Heart Eyes В края на сесията децата пеят песни. И после които е останал всички задружно прибираме разхвърляните от деца играчки. Понякога организират и различни курсове за различни неща. Има всеки ден в различни центрове, но аз ходя само в кварталния, пеша с количката за 7мин. сме там. Минавам  по пътя през два парка и след това ако има още енергия в Емма отиваме  след това в парка  Crazy
Стаси, браво на малката. Направо си е за гордост  Heart Eyes Много мило ще ти е станало наистина  Hug
Чики, хубав и ползотворен шопинг  Simple Smile
Рошли, както казах в няколко поста по нагоре и Емма не говори,  а виждам  и още доста други, не се тревожи!  Hug Даже като се замисля май трябва да се радваме на момента, че после като се отпушат няма да можем да ги спрем  Joy

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Благодаря момичета за поздравленията за Мишо,умен ми е,но и много ми отговаря.По повода за говоренето.Започна да свързва думи в изречение към 2г.и 4м.До тогава почти не говореше-стандартните думички,И аз притеснена разпитвах докторите,а той трупал информация и като се отприщи,ела те да видите сега.Така ни отговаря,че нито наказанията го стряскат,не можем да го надприказваме.Тази седмица е ваканция и в къщи е лудница.Едвам успявам да ви прочета късно вечер.За това да честитя на всички дечица новите им придобивки и новите им умения,без да изброявам че станаха много.
За 8-ми ме бройте за кръчма,но с вечерен час до 20,30ч.
Иначе  днес Ива-Мария се издрънка с главата надолу от фотьойла и сега е с белег под едното око.Как не се на чекна да обикаля права по дивана,от там на фотьойла,и пак обратно,дивана е ъгъл та разходка голяма.

П.П.Паца води ли Габи на цирка или само от вън я снима.
Аз не ги водих при нас като имаше,Мишо не иска,а за малката ме беше страх да не се изплаши от силните звуци и музика.Сега в Тракия е престигнал цирк" Sofiq",изглежда от нивото на цирк Балкански,но сигурно и билетите ще са на много високи цени.

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 00:37 от taneva73

# 385
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Танева,няма как,той сега е в такава възраст,че ще отговаря.Моя син отсега се тръшка и инати като не е по неговата,а за по-нататък незнам.Сега реве,че не му давам да се катери по дивана и стола,че ми писна все да е син и да ми се натяква,че аз не го гледам както трябва.
Аз тази сутрин хванах промоцията.Малкия спа до 8.30 и сега лудее тука.

# 386
  • Мнения: 201
Танева, много рано бе. Аз мислех към 8 да идем. То това кафе ли ще е или кръчма. То по добре да я преспиш и тогава да дойдеш. Иначе за Рандеву съм съгласна, ама верно трябва маса да си запазим, че 8-ми май беше деня на медицинския работник и може да е пълно.
Ева - а това заплаща ли се. Както го описваш е нещо като нашите детски центрове.

# 387
  • Мнения: 294
Хайде сега да се разберем и за часа за кръчмата, ако искате в 19.30 , а Танева ти в 20.30 приспивай Ива и в 21 часа си при нас  Hug
Чакам да кажете дали сте съгласни и утре най-късно ще звъня да запазвам места  Heart Eyes

# 388
  • Мнения: 437
Мели бърбори като е на кеф - днес се изпишка на гърнето, стана и: "Имааа, б'авоооо те-то" (Браво на детето)  Mr. Green
Иначе последните дни е в серия за хвърляне на всичко по земята и ритане с крака и дебне за ответна реакция, но аз гледам да не й реагирам и тя бързо престава да се занимава с подобни дейности.
Когато не е с мен си яде супер и си ходи яко пеш, обаче аз като съм вкъщи - яденето е лигавене - ядем с котето (Том) на таблета. А навън ако не съм с количката, ще си я нося на ръце през цялото време. Усеща, че ме няма и като сме заедно не се отделя от мен. Дори в тоалетната. Не дай си боже да затворя там вратата - онзи ден се захласна от рев  ooooh!

# 389
  • Мнения: 2 802
Хайде сега да се разберем и за часа за кръчмата, ако искате в 19.30 , а Танева ти в 20.30 приспивай Ива и в 21 часа си при нас  Hug
Чакам да кажете дали сте съгласни и утре най-късно ще звъня да запазвам места  Heart Eyes



Съгласна  Mr. Green само че и аз предпочитам по-рано, поне към 19,00 да е  Whistling
Нубче  ...
Скрит текст:
комшито няма да дойде, че следвщата седмица е само втори смени, та ще съм сама  Heart Eyes

Пламен бръщолеви доста, понякога не му спира балалаъката вкъщи и ми писва по някое време ooooh! Навън пред други хора обаче рядко приказва, вече почва да се срамува   Joy

Танева ... цените ще са минимум 10/15 лв да не кажа и повече, но питай по-добре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт