Поморие 2014

  • 105 022
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Оххх, само кухнята да беше! Отидохме на място и ни показаха общо 3 стаи, от които принудително избрахме една! В Booking и от там, където си бях купила ваучер, снимките на стаите и на СПА то бяха съвсем различни. Направили са ремонт и снимките нямат нищо общо с реалността!!! Много голяма грешка за мен, защото аз обичам топлите тонове, а те сега всичките са ги направили СИНИ, ауу..! СПА центъра е ужасно малък, някои неща не могат да се ползват и т.н. Та на кратко: Имаме горчив опит!

# 31
  • Мнения: 37
Здравейте, благодаря за полезната тема. И аз си открих някои неща. Ако някой не е ходил в Поморие, мога да препоръчам разкошните гледки и дългата крайбрежна улица - можеш да обиколиш целия град само край морето /нали си е полуостров/. Има много дълга плажна ивица /за разлика от други малки градчета/. Както на повечето места в Бг плажът на някои места не е особено чист  Mr. Green. На по-отдалечените е по-добре, но е по-неудобно да се ходи с деца. Поморие е много евтин курорт - това означава и доста по-ниско качество на обслужването. Има много кръчми и квартири, но всичко е въпрос на нацелване. Но поради евтинията мои приятели се връщат дори след един неуспешен опит, защото изборът на квартири е огромен - винаги има празни и винаги има и по-добро /не и ако са по-взискателни и с възможности/. Ако сте по нощния живот, няма да ви е интересно - има малко избор.
Пожелавам успех на всички търсещи - дано си открием мечтаната почивка!  Grinning Grinning Grinning Praynig

# 32
  • Мнения: 10
Здравейте. За "Далас" искам да споделя впечатление. Миналата година от форума разбрахме за тези бунгала. То бяха суперлативи и възхищения!В последствие разбрахме,че съпругата на управителя ги пише,но както и да е. Условията в бунгалата са поносими. Телевизорът не работеше в едната стая и така и не го смени управителя,въпреки,че всеки ден обещаваше. Там ходят големи компании(в което няма нищо лошо),но те пречат с шумното си пребиваване на останалите "случайни" гости като нас. Децата от 6.30 са напъдени на детската площадка и то са викове,крясъци-не можеш да спиш. Ако някой иска наистина да почива не това е мястото. За управителя е важно да прибере парите и от там нататък не се интересува от нищо. Всеки да се спасява сам. Не бих отишла повече на тези бунгала.

# 33
  • Мнения: 230
мамажаба, тази година и темичка ссте си направила. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 333
Здравейте!!!Малко инфо да ви дам от първа ръка.Тази година кмета е решил да сменя водопроводната мрежа и от 1-2 дни са се метнали яко багери,трактори и т.н,от новата част се почва....та не се знае кога ще свърши(местните са се вдигнали,защото ще прецакат сезона).Някой беше споменал къща за гости Слънчогледите,аз лично с/у строеж и боклуци не бих почивала!Като цяло града е хубав има си и своите забележки.Имам наблюдения и за Несебър,май поморийци се по-уляха с цените и миналото лято в Несебър беше доста по-евтино.

# 35
  • Мнения: 1 026
Здравейте. За "Далас" искам да споделя впечатление. Миналата година от форума разбрахме за тези бунгала. То бяха суперлативи и възхищения!В последствие разбрахме,че съпругата на управителя ги пише,но както и да е. Условията в бунгалата са поносими. Телевизорът не работеше в едната стая и така и не го смени управителя,въпреки,че всеки ден обещаваше. Там ходят големи компании(в което няма нищо лошо),но те пречат с шумното си пребиваване на останалите "случайни" гости като нас. Децата от 6.30 са напъдени на детската площадка и то са викове,крясъци-не можеш да спиш. Ако някой иска наистина да почива не това е мястото. За управителя е важно да прибере парите и от там нататък не се интересува от нищо. Всеки да се спасява сам. Не бих отишла повече на тези бунгала.

Е това е!Надуших аз,че свои хора пишат отзивите......пък кой се хване-хване!Ей,бос народ сме си и това е!

# 36
  • Мнения: 1 235
А някой да е ходил във Семейни хотели Регата или Диана? В един район са,  в стария град. Пада се едно такова място зад общината, но точно на крайбрежна алея. Имат ресторанти и двата. Даже този Диана сякаш повече ми допада.

Аз съм ходила в хотел Регата. В слаб сезон - третата седмица на юни. Бяхме в студио - много ми хареса като обзавеждане и изгледа от терасата; широко и комфортно. Имаше включена закуска - прилична, не кой знае колко разнообразна, но става. Имаше и обедно меню - супите и готвеното бяха много добре. Хубавото е, че е до самия плаж, а в същото време е на две крачки от центъра, където има много възможности за хранене и разходка. Плажовете в близост по-скоро не ми харесаха - самите ивици бяха много стеснени и изровени от водата (в сравнение със спомените ми отпреди години) - но това беше лятото на 2012 и цялото ни Черноморие беше много пострадало от зимните бури.

# 37
  • Мнения: 6 327
Здравейте!!!Малко инфо да ви дам от първа ръка.Тази година кмета е решил да сменя водопроводната мрежа и от 1-2 дни са се метнали яко багери,трактори и т.н,от новата част се почва....та не се знае кога ще свърши(местните са се вдигнали,защото ще прецакат сезона).Някой беше споменал къща за гости Слънчогледите,аз лично с/у строеж и боклуци не бих почивала!Като цяло града е хубав има си и своите забележки.Имам наблюдения и за Несебър,май поморийци се по-уляха с цените и миналото лято в Несебър беше доста по-евтино.
Да дам инфо от първа ръка. Това не го е решил кмета, а община Поморие изпълнява голям проект за ВиК мрежа и Пречиствателна станция за отпадъчни води, финансиран със средства от ЕС. Целият проект ще приключи към средата на 2015 г. Но по принцип би следвало със заповед на кмета на община Поморие строителните дейности временно да бъдат сперени по време на туристическия сезон.

# 38
  • Мнения: 1 333
Хайде по-спокойно с тона,ще видим какво ще направи ОБЩИНАТА.....ще качваме и снимки за да няма просто думи.Хубаво е хората да знаят къде отиват и какво се случва.

# 39
  • Мнения: 58
мамажаба, тази година и темичка ссте си направила. Simple Smile
Да. Управявах онзи хотел миналата година и продължавам да твърдя, че изложените от вас факти са напълно НЕ верни. Друго което ми направи впечатление е, че при недоволството, част от вашата компания се върна след месец, а друга част си резервираха за лято 2014. Вече не е под мое ръководство, не мога да се изкажа лошо за него. Продължавам да твърдя, че вие гледате само то вашата камбанария и не казвате всичко, излагате само и единствено вашата гледна точка. Истината е, че колкото и да си говорим, цената е определяща за качеството, а при цена 18лв за възрастен за нощувка и закуска + безплатно настаняване на дете, не знам вие какво сте очаквали 5звезден хотел? Освен това, лично аз до ден днешен пазя всички резервации и мога да докажа, че във вашата ясно е опоменато две двойни стай, а на място момичето на рецепция е посрещнало една стая 2+2 и една стая 2+1, при обяснение от нейна страна, че стаите са тесни титуляра на резервацията е отговорил, че това не е проблем. Всеки хотел, които и аз лично съм посещавала, било то в страната или в чужбина, изнасянето на храна от блок масата е забранено,ако не беше вероятно хора щяха да си взимат храна за целият ден. Да не бъдем дребнави и да признаем и собствените си грешки, а не само да съдим хората за техните!
Само да кажа, че тази година нямам нищо общо с онзи хотел.

# 40
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Личеше си наистина, че коментарите са от един и същи човек и то поставен.Говоря за бунгала Далас.Това говори лошо като цяло за бунгалата.От снимките наистина не ми харесват много и външно и като обзавеждане.За 18лв. на вечер на човек може да се намери и семейно хотелче със закуска и то също безплатно за дете.Така че....А и пък е далеко от центъра.

# 41
  • Мнения: 230
мамажаба, тази година и темичка ссте си направила. Simple Smile
Продължавам да твърдя, че вие гледате само то вашата камбанария и не казвате всичко, излагате само и единствено вашата гледна точка. .....
 Всеки хотел, които и аз лично съм посещавала, било то в страната или в чужбина, изнасянето на храна от блок масата е забранено,ако не беше вероятно хора щяха да си взимат храна за целият ден. Да не бъдем дребнави и да признаем и собствените си грешки, а не само да съдим хората за техните!

Вярно, че аз казвам моето мнение.
Относно храната - тогава ви беше казано, че двата сандвича за 4 годишното дете с нас.....
нямам думи, дано не ви се случва за детето ви да ви отказват толкова скъп сандвич (филия бял хляб със сирене и краставици...).
Пожелавам ви през 2014 и в другия хотел да бъдете по-ведра и отзивчива към децата, които посещават другия ви обект.

Поморие е хубав град и има чудесен плаж, но за съжаление мненията и отношението на почиващите не се определя само от това - трябва да имат душа хотелиерите.

# 42
  • Мнения: 6 327
Stone flower Това изказване по повод моята информация ли беше??? Не съм била неспокойна и също като Вас искам да съм полезна на останалите в темата. Не защитавам никой, просто съм наясно със ситуацията и казвам, какво и как се предвижда. Да, прави сте че хората трябва да са информирани преди да решат къде да почиват. Но нали всички искат да има нова изградена ВиК инфраструктура и да има качествено пречистване на многото отпадъчни води по нашето чероморие, е тогава ще трябва  и да се съобразим малко с временните неудоства от извършващото се стротителство. От друга страна ако общината не си въведе необходимите забрани за извършване на строителни дейности през активния сезон, считам че туристическия бизнес в град Поморие ще пострада, така че се надявам на разумни решения. Не критикувам никой и не държа никакъв тон!!!!

# 43
  • Мнения: X
Ние бяхме в Далас и не съм съпруга на управителя  Joy

Отзивите ми са изцяло положителни. Управителя приема топло гостите и в никакъв случай не оставя проблемите нерешени. Все ни питаше всичко наред ли е, доволни ли сме и т.н. От вратата ни посрещна, разходи ни около базата, показа ни кое къде е, заведе ни до плажа, настани ни в бунгалото и т.н. Една вечер седна да пием по ракиика, не сме били от шумните компании, бяхме само с мъжа ми и детето, срещу нас пък бяха една баба и един дядо с внучето си, та с тях си приказвахме привечер, а децата играеха.

Бунгалото беше много чисто и спретнато, имаше си климатик, хладилник, тв. голяма и чиста баня. Към бунгалата имаше столова и кафене. В столовата имаше меню със записване за следващия ден - закуска, обяд тристепенен и вечеря, на символични цени направо. Можеш да се запишеш за 1-2-3 или колкото искаш ястия от което искаш (примерно 2 закуски, 1 обяд и 3 вечери, изобщо както и каквото искаш си записваш, ако изобщо искаш), ако не искаш има и меню пак на нормални цени според мен. Готвят много вкусно.

Плажа е точно пред бунгалата и е чист. Спокоен е, защото е само за бунгалата. Който е ходил края на юли началото на август в Приморско, Китен или Албена примерно ще разбере за какво иде реч, на тоя плаж нямаше никой в радиус от поне 2метра от нас.

Ако искате имам и снимки. Не правя реклама, не ми е това целта. Даже тая година няма да сме там, по две причини - първо още нещата с отпуските са ни леко мътни тая година и второ обичам да ходя на нови места, та ще оглеждам за бунгало в Ахтопол, че май имаше на някакви достъпни цени.

# 44
  • Мнения: 58
мамажаба, тази година и темичка ссте си направила. Simple Smile
Продължавам да твърдя, че вие гледате само то вашата камбанария и не казвате всичко, излагате само и единствено вашата гледна точка. .....
 Всеки хотел, които и аз лично съм посещавала, било то в страната или в чужбина, изнасянето на храна от блок масата е забранено,ако не беше вероятно хора щяха да си взимат храна за целият ден. Да не бъдем дребнави и да признаем и собствените си грешки, а не само да съдим хората за техните!

Вярно, че аз казвам моето мнение.
Относно храната - тогава ви беше казано, че двата сандвича за 4 годишното дете с нас.....
нямам думи, дано не ви се случва за детето ви да ви отказват толкова скъп сандвич (филия бял хляб със сирене и краставици...).
Пожелавам ви през 2014 и в другия хотел да бъдете по-ведра и отзивчива към децата, които посещават другия ви обект.

Поморие е хубав град и има чудесен плаж, но за съжаление мненията и отношението на почиващите не се определя само от това - трябва да имат душа хотелиерите.

На мен лично нищо не ми е било казано, защото не съм била там  Wink
На никое от моите деца няма кой да им откаже толкова скъп сандвич, защото аз стриктно спазвам правилата и при наличието на табела, че е забранено изнасянето, няма дори да ми мине през акъла да изнеса храна. Просто за мен правилата са направени за да се спазват. Ако не се нахрани на закуска детето ми,ок като огладнее ще му купя нещо, а няма да му пазя сандвичи още от закуската.

Общи условия

Активация на акаунт