Поморие 2014

  • 105 019
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 558
А плажът пред Феста Поморие Ризорт хубав ли е? Някой има ли скорошни отзиви от хотела?

# 406
  • BG
  • Мнения: 390
От четвъртък  baby_neutral живот и здраве сме в Поморие - къща за гости Ради.

Последна редакция: нд, 20 юли 2014, 19:04 от ИРА

# 407
  • Мнения: 4 529
Здравейте!
Извинявам се за въпроса си,но никога не съм била в Поморие и всичко ми е непознато.

Резервирах апартамент до пристанището и сега се чудя кой плаж ми е по-близък.
http://pochivka.bg/o-2386-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D … D0%B5%D0%B2%D0%B8

Плажът пред Интерхотел Поморие  има ли свободен достъп?
Ще бъда благодарна за каквито и да е насоки Peace

Най- близо ви е малкия плаж пред комплекс "При американеца"  Peace

# 408
  • Мнения: 25

Moon Walk, а в базата на Софарма може ли да почиват "външни лица" или си е ведомствена база и как става по принцип резервацията там?]

Най-добре се свържете с управителя. Аз така почивах юни месец (група), но тогава не беше натоварено и нямаше проблем въпреки че не бяхме служители (но заплащахме на цени за външни лица). От там ми дойде и може би объркването за басейна (за който споменах по рано).

# 409
  • Мнения: 1 544
Здравейте!
Извинявам се за въпроса си,но никога не съм била в Поморие и всичко ми е непознато.

Резервирах апартамент до пристанището и сега се чудя кой плаж ми е по-близък.
http://pochivka.bg/o-2386-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D … D0%B5%D0%B2%D0%B8

Плажът пред Интерхотел Поморие  има ли свободен достъп?
Ще бъда благодарна за каквито и да е насоки Peace

Най- близо ви е малкия плаж пред комплекс "При американеца"  Peace

Стига да не е само за гости на хотела.Мился,че ме устройва,аз съм с малко детенце.

# 410
  • Мнения: 2 172
Благодаря на всички за отзивите  Hug

А има ли някакви атракциони в Поморие?Примерно водна пързалка, или нещо такова предназнчено за забавление?

# 411
  • Сливен
  • Мнения: 140
Здравейте на всички!
Не съм изчела цялата тема,но ако някой ми отговори ще съм много благодарна!
Съпруга ми е закупил ваучер за Поморие - семеен хотел "Родос Хаус"
Малко късничко,но ако може някой да ми даде някакви отзиви,поне да знам какво да очаквам
 Hug

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 746
А плажът пред Феста Поморие Ризорт хубав ли е? Някой има ли скорошни отзиви от хотела?

Не съм ходила, но съм чувала, че е хубав и морето е плитко.
Някой ще почива ли в хотела? Много ми харесва и събирам отзиви за другото лято.  Crazy

# 413
  • Мнения: 3
Здравейте, изчетох с интерес почти всичко в темите за Поморие. И ние тази година решихме да почиваме там. Някой има ли отзиви за ето тук http://bulrest.com/6331/%D0%90%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0% … 1%80%D0%B8%D0%B5/   че като гледах на гугъл мапс все строежи наоколо, но дано вече не е така. С две деца сме, но пък ходене от 10-15 минути не ни притеснява. Само изгледът от терасата да не е кофти, че там обичам да прекарвам голяма част от следобедите и вечерите Simple Smile

# 414
  • Мнения: 1 237
А плажът пред Феста Поморие Ризорт хубав ли е? Някой има ли скорошни отзиви от хотела?

Хубав е плажа и морето е плитко и спокойно. За хотела не мога да дам отзиви.

# 415
  • София
  • Мнения: 6 262
Здравейте, изчетох с интерес почти всичко в темите за Поморие. И ние тази година решихме да почиваме там. Някой има ли отзиви за ето тук http://bulrest.com/6331/%D0%90%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0% … 1%80%D0%B8%D0%B5/   че като гледах на гугъл мапс все строежи наоколо, но дано вече не е така. С две деца сме, но пък ходене от 10-15 минути не ни притеснява. Само изгледът от терасата да не е кофти, че там обичам да прекарвам голяма част от следобедите и вечерите Simple Smile


Миналата година бяхме на гости в района и строежи мн.-мн. нямаше, предимно нови блокове (вече построени) бяха  Peace Апартаментът, в к. бяхме, беше мезонет на последния етаж със страхотна тераса на покрива и невероятен изглед, ама точно по тази оферта не го знам какъв е...

# 416
  • Мнения: 1
Здравейте, интересувам се някой дали е ходил на бунгалата МАК Габрово в Поморие. Вчера запазих за края на август и днес преведох капаро а телефона на който звънях е изключен и не мога да се свържа и за сега съм спокойно , но се притеснявам да не се вкарам в някой филм защото навсякъде е даден само един номер и не мога да намеря много инфо. Изчетох всичко което пише тук за бунгала но специално за тях нямаше инфо и за това реших да питам:)))

# 417
  • Мнения: 164
Момичета, с риск да се повторя, ще ви попитам пак дали някой има отзиви за хотел "Пенека"? Simple Smile)

# 418
  • Мнения: 3
Здравейте, изчетох с интерес почти всичко в темите за Поморие. И ние тази година решихме да почиваме там. Някой има ли отзиви за ето тук http://bulrest.com/6331/%D0%90%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0% … 1%80%D0%B8%D0%B5/   че като гледах на гугъл мапс все строежи наоколо, но дано вече не е така. С две деца сме, но пък ходене от 10-15 минути не ни притеснява. Само изгледът от терасата да не е кофти, че там обичам да прекарвам голяма част от следобедите и вечерите Simple Smile


Миналата година бяхме на гости в района и строежи мн.-мн. нямаше, предимно нови блокове (вече построени) бяха  Peace Апартаментът, в к. бяхме, беше мезонет на последния етаж със страхотна тераса на покрива и невероятен изглед, ама точно по тази оферта не го знам какъв е...

Благодаря много  Hug Ще пиша отзиви като отидем

# 419
  • Мнения: 4 195

Moon Walk, а в базата на Софарма може ли да почиват "външни лица" или си е ведомствена база и как става по принцип резервацията там?
Извинявайте, че чак сега отговарям - юли и август базата е пълна, защото е хубава и служителите на Софарма много я ползваме, а и Софарма има над 10 фирми и хиляди служители.
В останалото време не е невъзможно да си намерите стая, но принципно през София се правят резервации, а през управителя тук е малко "на черно" както се казва.

Общи условия

Активация на акаунт