Поморие 2014

  • 105 100
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 529
Някой знае ли къде е зоната за свободно мазане с кал и луга?


  Точно до Музея на солта, 200 м по уличката ,която е между Калолечебницата (санаториума на МНЗ) и Стадиона  ( Грандхотел Поморие)  .






Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 15:00 от daniela.qnkova

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Някой знае ли къде е зоната за свободно мазане с кал и луга?


  Точно до Музея на солта, 200 м по уличката ,която е между Калолечебницата (санаториума на МНЗ) и Стадиона  ( Грандхотел Поморие)  .


като ориентир за адрес...музея на солта ли да диря Thinking
Дали има наплив или...нямаш идея.

# 707
  • Мнения: 4 529
Някой знае ли къде е зоната за свободно мазане с кал и луга?


  Точно до Музея на солта, 200 м по уличката ,която е между Калолечебницата (санаториума на МНЗ) и Стадиона  ( Грандхотел Поморие)  .


като ориентир за адрес...музея на солта ли да диря Thinking
Дали има наплив или...нямаш идея.


Редактирах си  горния пост ,вижте местоположението .

Няма  много хора, по 10-15 човека може би се събират . Но по цял ден има хора там .

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
 Hug
Мерси...чудех се кога е подходящо да се ходи там?Ама като пристегнем ще го мисля... Peace

# 709
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Здравейте, каква е цената на чадър със шезлонги, че нещо не ми се носи, ама зависи колко парички са сложили

# 710
  • Мнения: 1 404
15 лв за чадър и 2 шезлонга беше този уикенд (на плажа на стария град).

# 711
  • Мнения: 1 299
Някой с отзиви за Интерхотел Поморие от тази година?

# 712
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте, как са цените  на капанчетата в Поморие? Къде се храните, ще се радвам за мнения..

# 713
  • Мнения: 84
Има ли в стария град магазин за месо?

# 714
  • Тук... някъде
  • Мнения: 933
Здравейте, как са цените  на капанчетата в Поморие? Къде се храните, ще се радвам за мнения..
Капанчетата покрай алеята по пътя за пристанището са приятни за биричка и мезе(цените са горе-долу нормални-на грамаж е всичко,така че зависи какво и колко си поръчаш),по центъра в повечето заведения са близки цените,има и места с обедни менюта-на ул. Отец Паисий(пряка на главната след пешеходната част в посока Руски паметник) има едно заведение "Хъшове" с прилични цени и храната е вкусна.А и отпред има нещо като детски кът-пързалка,къщичка,кофички,лопатки-самата улица е затворена откъм главната,така че няма как някоя кола да притесни децата.
Някой друг може да допълни за други заведения.

Има ли в стария град магазин за месо?
Има да-магазин СТИБ - единия е под общината по пътя за плажа(ул. Нео Анхиало)-има и павилион отпред,в който се пече на място кюфтета,кебапчета,наденички и т.н., а другият им магазин е в центъра,посока руски паметник от дясната страна,малко след часовника(ул. Княз Борис I)

# 715
  • Поморие
  • Мнения: 266
Има ли в стария град магазин за месо?

До Полицията има две транжорни една до друга, предлагат само месо и колбаси.

# 716
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
а езерото с кал -на  колко  км от града е, и има ли чиста вода да се изкъпеш после ?

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
виж няколко поста по-нагоре... Wink

п.п. има ли напаст от комари?

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Липсва ми Поморие...  Heart Eyes

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 13 604
Установих, че Поморие не е моето място. Отседнали сме на ул.Екзарх Йосиф /близо е до центъра и плажа/. Калните истории са до музея на солта 15-20 минути от там където се намираме, представляват като корита в цимента. Хората се къпят в езерото, около него има мушички, но не са проблем. Поморийци ми се струват студени и странни хора, повечето ти отговарят с половин уста /или поне аз на такива случих/. Заведенията покрай центъра са с малък грамаж на порциите /шопска салата 250г. 4,50-5лв./ За децата има лунапарк. Хранителни магазини има доста, цените са като навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт