ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ - тема 7

  • 65 715
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 479
Странно, как все от Плевен чувам, че излизат лоши мъжки резултати...имам познати, които са се лекували там, над 2000 лв им е излезла терапията...сега имат 2 деца...това значи ли, че в Плевен само разбират от работата си? Ние правихме Крюгер и днк, док каза, че е ок...

# 706
  • София
  • Мнения: 10 700
2000 лв нищо не са, моята терапия на дете/ бременност/ излезе над 10 000лв за всяка

# 707
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Момичета, кажете къде мога да направя генетична консултация в София. Чета в Майчин дом, но там със записване ли е? Как става? И от кой сте доволни..имам си резултатите, само искам някой да ми обясни какво точно да пия..

# 708
  • Мнения: 39 367
Кате, аз съм много доволна от генетичката на Геника- тази която е зад НДК.
Ако искаш обади се по телефона и питай.

# 709
  • Мнения: 1 479
Питането ми беше, защо все от Плевен изкарват лоши спермограмите....така беше и при моите познати...може и да са прави

# 710
  • София
  • Мнения: 10 700
Ами и на моя не му беше розова спремограмата ама забременявах, не сме ги правили в Плевен. На него му се влоши всъщност след първата операция на тумора.

# 711
  • Мнения: 821
Питането ми беше, защо все от Плевен изкарват лоши спермограмите....така беше и при моите познати...може и да са прави

Ние също правихме изследвания в Плевен. Мъжа ми беше с перфектни резултати... След като забременях препоръчах клиниката на поне още 5 двойки с репродуктивни проблеми, само при една от тях излезе проблем при спермограмата...  Thinking

# 712
  • Мнения: 1 479
Има ли някой, правил кариотип в Геника? Вече мина месец, а не е готово изследването Sad....

# 713
  • Мнения: X
Има ли някой, правил кариотип в Геника? Вече мина месец, а не е готово изследването Sad....

Звънни им по телефона в централения офис в София, и си продиктувай номера(има нещо като клиентски номер), дръж ги на линия, докато проверяват твоя случай. Много са любезни и отзивчиви,ще ти отговорят на всички въпроси.
Аз така съм правила.

# 714
  • Мнения: 1 479
Звънях, на офиса в НДК, казаха, че не е готово...правело се около месец...то мина вече...

# 715
  • Мнения: X
Звънях, на офиса в НДК, казаха, че не е готово...правело се около месец...то мина вече...
Звънни им пак, обясни им, че ще си изпуснеш консултацията, че си притеснена, те са много отзивчиви,ще ти обърнат внимание.
Дано всичко е ок с кариотипа, стискам палци.

# 716
  • Мнения: 2 140
Момичета, колко струват горе-долу вливките, тъй като имах завишени НКТ клетки при предната имунология и ми казаха, че може би ще ми се аложат вливки ако се повтори този резултат? Вярно ли е, че излизат около 5000 лв.

# 717
  • Мнения: 821
Момичета, колко струват горе-долу вливките, тъй като имах завишени НКТ клетки при предната имунология и ми казаха, че може би ще ми се аложат вливки ако се повтори този резултат? Вярно ли е, че излизат около 5000 лв.

Вливки какво ? Имуновенин ли? Много зависи от броя на вливанията, ама чак 5000 лв - не Simple Smile

# 718
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
На мен са ми вливали 5 мг. Октагам веднъж миналата година в Надежда и цената беше около 500 лв.

# 719
  • Мнения: 2 140
ами не си спомням дали ще е имуновенин, октагам, интралипид, доц.Конова каза октагам, а доц.Балтаджиева Имуновенин май каза... оф ужас. съвсем се обърках вече, но реално голяма ли е разликата в цените на тези 3-те? едно от тях беше...  newsm78 Amaria, завишението ми е само 2 % все пак, ама не знам още колко вливки... кажи ми, моля те, какво знаеш за цените на имуновенина?

Последна редакция: нд, 02 ное 2014, 22:35 от SAB-f

Общи условия

Активация на акаунт