Пазаруване от Асос-тема 57

  • 66 218
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 440
 Свалили са сайта  Rolling Eyes Имало пожар в централният им склад  Shocked

# 706
  • Мнения: 14 516
Свалили са сайта  Rolling Eyes Имало пожар в централният им склад  Shocked


 Shocked

# 707
  • HH
  • Мнения: 3 270
Неприятно, пообъркаха ми плановете, но какво да се прави. След това ще ни изненадат с хубави намаления, защото ще гледат да наваксат  Rolling Eyes

# 708
# 709
# 710
  • Мнения: 271
Асос вече работи  Peace

# 711
  • HH
  • Мнения: 3 270
Но го няма предвиденото намаление  newsm78

# 712
  • Мнения: 271
Но го няма предвиденото намаление  newsm78

Ами то е рано още в UK , обикновено към обед се задействат .

# 713
  • Мнения: 170
Вдигнали са цените на почти всичко в уиш листа ми  Crossing Arms

# 714
  • HH
  • Мнения: 3 270
При мен цените на артикулите са както си бяха  Simple Smile

# 715
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Получих си нещата от горната поръчка (забавянето е било в нашата поща, уж ми били пратили известие по-рано, още на 10-ти е била пристигнала).
Доволна съм от всичко, роклята няма как да я пробвам в момента, но изглежда, че си отговоря на номера (доста е дебела плетката).

# 716
  • Мнения: 301
Пфу силно разочарована съм.... Колежката чака Асос да потвърдят дали/или ще има оферта Sad

# 717
  • Мнения: 620
Препоръчвам тези дънки: http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3480823, стоят много елегантно, шик и... скъпо. Не точно като на манекенката, кройката е по-добра, но пак права / не широка/, с по-висока талия. Различни и с дизайнерска визия. Ако си харесвате само изсулените и изкъсани слим бойфренд с ниска талия или скинита /и аз ги харесвам/, не купувайте препоръчаните от мен, не са за всеки вкус.  HugХайде да го кажа високомерно, дънките са за колекционери  Sunglasses.

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 4 500
Препоръчвам тези дънки: http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3480823, стоят много елегантно, шик и... скъпо. Не точно като на манекенката, кройката е по-добра, но пак права / не широка/, с по-висока талия. Различни и с дизайнерска визия. Ако си харесвате само изсулените и изкъсани слим бойфренд с ниска талия или скинита /и аз ги харесвам/, не купувайте препоръчаните от мен, не са за всеки вкус.  HugХайде да го кажа високомерно, дънките са за колекционери  Sunglasses.

Я, яки са, но как са като размер - 24 или 25 за мен  newsm78

# 719
  • Мнения: 271
Стартира намаление  Laughing Още не съм ровила , за да видя има ли попадения....

Общи условия

Активация на акаунт