Последното лошо впечатление тук

  • 7 980
  • 155
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 547
Аз блестя, други блеят. Който за каквото е учил.

# 76
  • Мнения: 2 070
Ти хубаво блестиш, но да вземеш предпазни мерки, че видимо е заслепяваш само себе си

# 77
  • Мнения: 10 547
Какво по-хубаво от това мил другар да те разтърси и приземи, да ти отвори очите, да ти покаже истината и правия път?
Ето, ти влезе в тази благородна роля, а аз, стана ясно, не само съм те впечатлила, а и си ме запомнила.
Толкова е мило, толкова. Мерси, Пали, мерси.  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 4 500
Страшна работа.....

# 79
  • Мнения: 2 052
Да! Не е лесно! Изобщо не вдявам за какво ти е смешно и иронизираш?! Ти искаш ли синът ти да се олабва с различни постоянно и да квъцат деца, които са неспособни с неговата да отглеждат?
Или дъщеря ти да ражда от непознат с развит нагон всяка година?!  #2gunfire

Свирепи картини рисуваш в главата ми, Касита, въображението ми хем е развълнувано, хем леко завижда на твоето.  Grinning

# 80
  • Мнения: 24 467
Стана тя... за мишките и хората...  Laughing

# 81
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Обич, а ти вземи потренирай с турските сериали.
Както го пресъздава почитаемата Джуди, там са
бури от страсти и въображение. Струва си.

# 82
  • Мнения: 10 547

Свирепи картини рисуваш в главата ми, Касита, въображението ми хем е развълнувано, хем леко завижда на твоето.  Grinning

Сега вече си наясно, вероятно, защо авторката се дразни от Вергилия?
Ми, мислете преди да пишете!  #Cussing out

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 23 784
Обич, а ти вземи потренирай с турските сериали.
Както го пресъздава почитаемата Джуди, там са
бури от страсти и въображение. Струва си.
Вярно си е. Като загледам една серия такава скука, обаче съфорумките толкова страст влагат. По-забавно е да чета темата във форума, отколкото да гледам сериал. Гледам една серия за да схвана кой кой е и после съфорумките правят шоу Simple Smile

# 84
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Да, нали? По-добре турски сериали, отколкото
призива на Касита - да мислим преди да пишем.
Де се е чуло и видяло такова чудо нечувано?
Това е скандално.  Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 2 052
Сега вече си наясно, вероятно, защо авторката се дразни от Вергилия?
Ми, мислете преди да пишете!  #Cussing out

'Аз съм късоглед и пея в хора', Касита.  Crazy

Лоана, аз гледам "Под прикритие" и си покривам норматива.  Blush


# 86
  • Мнения: 24 467
Ха, че то ако седна да мисля, преди да пиша, нищо няма да напиша! Мислете си вие, че по- ви иде отвътре и отръки. 
Пък аз за днеска си имам норма.  bowuu

# 87
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Пролет, слънце грее- никой не ме дразни, дори другарката Лиляна  sun

Едно маце непрекъснато прави забележки за правописа на другарчетата, но пък при лично редактиран пост- "слаТко" си го е оставила така. Не искам да давам ник, защото я бъркам с друга потребителка, а сега ме мързи да търся постинга на автора.

# 88
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Ха, че то ако седна да мисля, преди да пиша, нищо няма да напиша!

Само клюкарствах до сега от балкона, но това просто не мога да го подмина. Много ми хареса! Sunglasses

По темата - нямам последни лоши впечатления от тук, че напоследък разредих влизанията.

# 89
  • Мнения: 308
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.
Лошо впечатление прави горното обобщение.
Пишела в още два форума и следва, че този е единственият, в който еди какво си. Следователно има само три форума и точка.
После, колко нови потребителя познава, че да обобщи за всички и посрещнати зле от всички.
Не са хубави обобщенията, направени по такъв странен нелогичен начин. Освен лошото впечатление, оставят впечатление и за способностите на правещия ги.

Когато аз бях нов потребител тук, нямам спомен някой да ме е обиждал. Не са ме и изяждали. Цяла съм си.  Simple Smile
   Ми като си тооолкова стара....потребителка Simple Smile, кой да те обижда LaughingТо сте били ти и модератора....

Общи условия

Активация на акаунт