Пиене на кола по времена бременност !?

  • 6 683
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
А аз неможех без пепси- кола. Пиех почти по 2л. на ден..... хибаво - лошо това е....

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
По принцип колата я избягвам,но по време на бременността много ми се пиеше и си пийвах по 1 чашка на ден,сега отвреме-навреме пак,въпреки,че кърмя и кафенце пия по едно сутрин.

# 17
  • Мнения: 1 410

Пиех си кола и не се притеснявах. Кръвното ми е ниско и като не пия кафе или кола става зле.

# 18
  • Мнения: 949
Аз също пиех много кола,но лайт,по препоръка на лекар.

# 19
  • Мнения: 4 362
Мили дами, питането ми е за пиенето на кока-кола по време на бременност. В някои статии пише, че е абсолютно забранено.

Те много неща са забранени и вредни-според мен не е нужно чак толкова вманиачаване  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
О, в никакъв случай не става въпрос за вманиачаване. Просто като знам как това би се отразило на бебка, мога да си наложа някои граници на лакомията...  Wink

# 21
  • Мнения: 1 489
Аз по принцип избягвам газираното,защото ми се подува корема.Но в редките случаи,когато ми се пиеше кола съм пиела лайт.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Много обичам кола, пия си без да се ограничавам. Wink

# 23
  • Мнения: 1 555
И аз си пийвах кола, макар след това бебчо да правеше по някое друго кросче в корема ми  Joy ако не ти пречи пий, но все пак с мярка !  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 760
Пиенето на кола по всяко време си е вредно. Ако можеш да се ограничиш недей да пиеш. Ако не можеш пийвай си и недей го мисли толкова.
Аа, и не съм сигурна, че кола лайт е по-добрият вариант. В нея има аспартам, а той май хич не беше полезен (във форума го пишеше някъде, ако някой се интересува да пусне търсачка).
Ако толкова ти се пийва количка не пий кафе. Така поне ще поограничиш кофеина. И все пак не пий всеки ден.
Лека бременност.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз изобщо не можех да пия нищо газирано - издуваше ми се стомаха. А и преди да забременея рядко пиех кола.
Мисля, че може да си пийваш по малко. Все пак си бременна, като ти се припие, няма да се стискаш, я Crossing Arms. Но гледай да не прекаляваш, все пак съдържа кофеин.

# 26
  • Мнения: 535
 WhistlingАз съм луд фен на колата едно от нещата,които доста ме изкушават. #Cussing out Даже в момента пийвам кола! Stop Знам,че не е много полезна попринцип,но да навреди на бебето немисля.Дори съм питала гинеколог-няма проблем!.. Joy

# 27
  • Мнения: 35 968
пиех си колкото ми душа искаше, кафе - също Simple Smile

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз обожавам кола и като бременна си я пиех.Нищо и няма на Руми,само като види кола и докато не си пийне не мирясва hahaha!

# 29
  • Мнения: 4 965
Аз, по принцип, мразя газирано (всякакво). Само на някой празник пийвам кола, покрай другите - предпочитам натуралните сокчета. Докато бях бременна обаче, умирах за кола и пиех по 1 шише на ден. Особено първите 4 месеца, защото постоянно ми се гадеше и много повръщах, колата беше единственото нещо, което ме спасяваше (освен обикновените бисквитки веднага след ставане). Понеже сутрин ми беше най-зле и не биваше да ставам, карах мъжа ми от вечерта да ми подрежда на нощното шкафче кола, бисквитки и легенче  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт