ЖП ще ме прегледа и ще вземе секрет след раждането. При вас как е?

  • 1 258
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 866
Моето Джи Пи ми е позната и беше ужасена от това, че вече тя трябва да прави цитонамазките. Така им наложили от здравната каса. Това са поредните абсурди и да ви кажа честно Джипитата хич не са във възторг!

# 16
  • Мнения: 14 133
Наистина сме държава на абсурдите.Аз ще използвам, че имах друг гинекологичен проблем и гинекологът ще ми вземе проба за цитомамазка профилактично през касата.

# 17
  • Мнения: 8 505
Аз моя личен го изврънках да ми даде направление.Бъди по настоятелна.

# 18
  • Мнения: 390
Наистина, от началото на годината личните лекари трябва да правят цитонамазки, но ти му кажи че не си само за цитонамазка, а имаш гинекологичен проблем- сигурна съм че няма да ти откаже направлението. Аз така направих - отидох при моята лекарка и казах, че още отпреди раждането имам раничка на шийката на матката и трябва да я лекувам - веднага ми даде направление за гинеколог.
Ако и при това положение ти откаже, тогава се оплачи в Касата.

# 19
  • Мнения: 1 032
Просто им се свидят направленията. Няма закон, който да ти забрани правото на качествено здравеопазване и преглед от специалист. То по тая логика да вземат да правят и операции джи питата  #Cussing out Мойта също не искаше да ми даде направление когато забременях, твърдеше че не ми трябвало да ходя на гинеколог, тя щяла да ми взима кръв и урина за изследванията, а веднъж в седмицата имало и акушерка, която преглеждала бременните. Аз вдигнах панаир и си получих направлението. Просто е противоконституционно да ти се откаже достъпът до специалист.

# 20
  • Мнения: 2 159
Това с направленията е истински ад.
Днес много зор видях докато си извоювам едно за гинеколог. Разправя ми няма ела след 1-ви.  newsm78
Как така тогава, това е след 10 дни, аз имам 10-дневно закъснение и + тест и искам да ме видят?! Close
Просто думи нямам и така и не разбрах, каза ми да дойда утре да ме прати за кръв и урина, надявам се да не извърши тя прегеда.  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт