Мнения за "CREDISSIMO"

  • 88 884
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 325
По лесно щеше да е да кажат - възможно е някой колега да си е изпуснал нервите. Възможно е и клиента да е провокирал непрофесионално поведение. Не го оправдаваме, но хора всякакви и .... темата щеше да приключи.

# 76
  • Мнения: 2
Явно в този форум е странно да пишеш добри отзиви. Това, че съм доволна от дадена институция не значи, че съм неин служител. Лошото е, че хора като теб ICE QUEEN не коментират на база на собствен опит, а просто за бройката /имайки предвид броя на публикациите ти/!

# 77
  • Мнения: 198
Можеш да пишеш добри отзиви, въпроса е кой ти вярва.

# 78
  • Мнения: 2
Стига ве...това им била работата...да печелят пари... Ами да отидат да работят.
Това първо. Второ наистина отвратително поведение след като са те зарибили с кредитче. Нещо като едновремешните мутри но сега са лелки с телефон вместо бухалка.
И трето за тия дето ни упрекват че сме взели пари от тях. Първо щото няма откъде другаде. Банките в Бг не дават кредити. И играят с тези от бързите кредити игричка. Моите съмнения че са взаимно обвързани с цел грабеж. Щото бързите кредити са си грабеж. А това защо ги ползваме - щото сме принудени. Аз ако имам достатъчни доходи никога кредит не бих теглил. А играта им е такава. Щефовете на банките не одобряват кредити за да могат дъщерите и синчетата им с разни фирмички да грабят и то най вече бедните и принудените.
Надявам се само един ден един нов народен съд да си свърши работата.

# 79
  • Мнения: 2
И още нещо иска ми се да призова никой да не ползва тази и подобни фирми. Освен в краен случай. И още тещо когато говорим за договор трябва, той трябва да има две страни които да имат изисквания. А не само едната да налага условия на другата. И още ми се иска със закон да се ограничи грабежа. Щом банките могат с 10-20% годишно оскъпяване защо на тия им е разрешено 50% при това с доста некоректни и утежняващи клаузи за предсрочна изискуемост. Явно законите в момента са нагласени в тяхна полза а не в интерес на нас масата обикновени хора. Трябва да наложим нашите искания а не да търпим тяхното поведение. Те са малцинство. Ние сме народа и всеки закон трябва да е в наш интерес. Казах.

# 80
  • Мнения: 1
здравейте,да ви попитам ако искам 2000 лв за 6 месеца колко ще ми искат да върна?

# 81
  • Мнения: 4 841
здравейте,да ви попитам ако искам 2000 лв за 6 месеца колко ще ми искат да върна?


Питай тях, ние тук откъде да знаем?

На сайта им изрично си пише, че вноските (съответно лихвения процент) се определят индивидуално. Тоест, като си попълниш формулярите и си кажеш и майчиното мляко, ще си направят оценка на риска, и ще ти определят лихвен процент.

# 82
  • Мнения: 18 993
Стига ве...това им била работата...да печелят пари... Ами да отидат да работят.
Това първо. Второ наистина отвратително поведение след като са те зарибили с кредитче. Нещо като едновремешните мутри но сега са лелки с телефон вместо бухалка.
И трето за тия дето ни упрекват че сме взели пари от тях. Първо щото няма откъде другаде. Банките в Бг не дават кредити. И играят с тези от бързите кредити игричка. Моите съмнения че са взаимно обвързани с цел грабеж. Щото бързите кредити са си грабеж. А това защо ги ползваме - щото сме принудени. Аз ако имам достатъчни доходи никога кредит не бих теглил. А играта им е такава. Щефовете на банките не одобряват кредити за да могат дъщерите и синчетата им с разни фирмички да грабят и то най вече бедните и принудените.
Надявам се само един ден един нов народен съд да си свърши работата.

Те товя работят - дават кредити. Банките дават кредити, стига да има с какво да ги обезпечиш - заплата, някакви други редовни доходи. Логично е, че щом не ти дават от банките и близките хора, значи не си надежден платец. С което е ясно, още преди да си взел кредита от Кредисимо и сие, че ти ще имаш проблеми с връщането му. Такива като Кредисимо дават кредити на такива ненадежни като теб, като си калкулират риска от невръщането им в лихвите, и даже съм сигурна, че основните им приходи са от убийствените лихви и наказателните вноски на закъснелите с плащанията (които си имат начини да накарат да платят поне лихвите), а не от даването на кредити на редовни и коректни платци. Ако всичките им клиенти си плащаха вноските редовно и навреме, те нямаше да могат да съществуват.

И все пак, те никого не са накарали насила да вземе кредит от тях.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 020
Честно казано и на редовните платци лихвата не е никак малка!

# 84
  • Мнения: 3 161
Лихвите са еднакви за всички.
А защо банките не дават а пък тия измамници дават? Защо извършват една и съща дейност с различни правила?
Виждам как взимат пари пък не се отразяват (Профи). Например 150 лв покриват 50 лв. от там нататък не се знае. Пък ако много искате да знаете плащате 60 лв. Нищо че говорим за тяхна грешка.

ТВ реклами, обяви на всеки метър. Нещо не е у ред тука. Я пробвайте да рекламирте фирмата си на всеки метър с флаерче.

И не на последно място: дано умрат всички!

# 85
  • Мнения: 9 653
здравейте,да ви попитам ако искам 2000 лв за 6 месеца колко ще ми искат да върна?

Ако не е проблем, ще споделите ли за какво ще ползвате парите.
Просто ми е любопитно за какво се теглят бързи кредити.  Peace

# 86
  • Мнения: 3 161
здравейте,да ви попитам ако искам 2000 лв за 6 месеца колко ще ми искат да върна?
всички тия измамници работят с лихва 40-50%.
най-оптимистичния (ще го наречем невъзможен) вариант е:
X * 6 = 2800
X = 466,66

По-идейно е да започнеш да ползваш хероин. По-идейно е да заложиш всичко, което имаш на рулетка. По-идейно е ..... (може да допълниш с каквото главата ти роди, без бърз кредит).

# 87
  • София
  • Мнения: 1 020
50-60% може и да са малко. Преди при 600 лв за 13 месеца връщаш  1300 и нещо.

# 88
  • Мнения: 3 161
Все пак невъзможен го нарекохме варианта.

# 89
  • Мнения: 5
При редовно плащане не,но при закъснение 1 ден се почва.

а защо закъсняваш?
напълно нормално е да те "тормозят" от първата секунда закъснение.
тормоз ли наричате напомнянията и обажданията ?

Не цитирай избирателно, авторката казва, че са я заплашвали със съд.

Общи условия

Активация на акаунт