PrettyBox & Pinks Beauty Box - 5

  • 60 055
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 65
Hellinger

Скрит текст:
Фибичка за коса ми се падна на мен от Timestopper

# 46
  • Мнения: 220
Мерси! Очаквах нещо по-така, ама хайде... Сега да видим на мен какво ще ми се падне Grinning

# 47
  • Мнения: 548
Скрит текст:
А лакът в какви размери е?

# 48
  • Мнения: 65
Скрит текст:
http://www.supersavinmomma.com/2012/08/macys-free-sample-of-shis … day-only-817.html Ей такова само, че  6 цвята и без четка

# 49
  • София
  • Мнения: 3 800
Фрий сампъл, найс Laughing

# 50
  • Мнения: 548
Аз пропуснах срока за поръчване, но май не съжалявам...

# 51
# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Нали никой не е очаквал пълен размер Шисейдо?  Wink

Така като чета този месец PrettyBox са се представили по-добре.

Само ми е чудно кой е измислил слагането на фиби, шнолки и други подобни "бюти" продукти в кутиите.

# 53
  • Мнения: 83
Е, то се очакваше, че няма да е в пълен размер, понеже беше обявено като награда в една от игрите им. Не биха подарявали нещо, което вече го има в кутията  Thinking
Скрит текст:
При всички положения е добре, че са представени всички цветове. Пробвайки текстурата и откривайки подходящ нюанс, поне е по-малко вероятно да направиш "грешна" покупка.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 800
Пълен, не, разбира се. Ама някаква мостра като тези в Грация примерно.

# 55
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На мен ми се струва, че е по-добре човек да има възможност да тества три различни цвята от лака за устни, за да види кой му стои най-добре, отколкото да получи само един цвят. Да кажем адски тъмен  Laughing

# 56
  • Мнения: 35 997
аз очаквах мострен р-р като на спирала например, не тестерчета тип "локвичка"
имала съм на ейвън и на буржоа миниатюрни гланцове със сиджимка за телефон - нещо такова

Лу, такъв тестер би трябвало да се дава в магазин - на шанел и на герлен съм имала и то без покупка, за да е подарък

# 57
  • Мнения: 65
Цветовете са 6, а не 3  Wink

# 58
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, такъв тестер би трябвало да се дава в магазин - на шанел и на герлен съм имала и то без покупка, за да е подарък

Е, това са български кутии все пак, трябва да се радваме, че не са сложили отново базата на Сефора  hahaha


Още по-добре  Wink

# 59
  • Мнения: 220
Еее, ама хайде помислете пак за мострите - Шисейдо май нямат такива в шишенце изобщо, няма да ги правят спец за Прити, я Grinning Grinning Grinning Аз си знаех отначало, че ще са точно такива Simple Smile

Ето моята кутийка със снимки:
http://maquilab.blogspot.com/2014/03/prettybox-march-14.html

Общи условия

Активация на акаунт