Жената зодия Риби - 18

  • 62 197
  • 743
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 439
Боря се и аз с дяволите в главата, както намеря за (не)добре 😁 През тази година малката ми точица се превърна в човек пред очите ми, та за мен е значима 🤱

# 511
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Two HeartsСкоро ще имам книгата "Малка Рибла" на Ванеса Виденова и много се вълнувам от това Two Hearts

# 512
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 537
Чудя се нормалните хора , които не са Риби   , колко ли скучно живеят сами със себе си ?
Joy

# 513
  • Мнения: 3 439
Мъжът ми е везни и много ме дразни колко мисли некви тъпотии, решителност нулева. И не мога да си обясня как взима решения на работа 🙄 Та така и с рибите, еле пък женските 😂 Сигурно и аз го дразня с абстрактните си мисли и тревожности като почна да го поставям в хипотетични ситуации за реагиране 🤣 А бе аз знам защо съм се оженила за него, ама той за мен защо - никога няма да разбера 😆

# 514
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 537
И моя е Везни Joy , снощи  пак ми каза , че съм луда и съм го повредила и него 😂😂😂

# 515
  • Мнения: 3 439
Моят директно си ляга 😂

# 516
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Моят Водолей обича да спи много повече от мен. Мен ме устройват 6-7 часа на нощ. Той би спал 9-10 по възможност.
Също така, макар и Водолей, тоест доста нестандартен принципно, аз го "бия" в това отношение.
Аз съм Нептунова жена, да, но Уран /управителят на Водолей/ ми лежи точно върху Асцендента, това ме прави нестандартна, откачена, ексцентрична, любителка на екстремните преживявания, експериментаторка, ходеща на ръба.
Щях да ви питам за секса. Колко сексуални сте, дами? А в сравнение с партньорите си?
Либидото ми е доста мощно, особено след 33-тата ми година. Сега съм на 41.

# 517
  • Мнения: 15 619
Първо да отбележа, че някои въпроси въобще не обичам да ги коментирам в нета, изключая шеговитите форми на себеизразяване - за секса де. Laughing  ........................................................................................ Joy
И второ, Вихрогонче, понеже споменаваш Уран, може би си спомняш, на мен ми е в четвърти дом, барабар с Луната и СЛВ.... от него ли ми извира експериментаторския дух и нестихващо вдъхновение за нови и нови интериорни решения, подобрения, ремонти, и още и още в имотния спектър? Laughing Това в скорпион.
Въпреки че във ведическата, където повече се откривам падат във везни.

Все по-малко спя и се наспивам. Отдавам го на умножаващия се дъртизъм. И все по откачам. Satisfied  
Не се сещам друго в момента.

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 15:19 от luna

# 518
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря ти, Луна! Уран в Скорпион в 4. дом - да, оттам ти идват всички "щуротии" и "дивотии", свързани с дома ти.

Моят натален Уран също е в Скорпион, но както казах, Уран ми лежи директно върху Асцендента, също в Скорпион.

При мен е винаги весело, шарено, цветно, лудо, откачено, нестандартно, на ръба, добре, че работя в гимназия по изкуствата, където това се толерира и одобрява дори, както и в център за слабо виждащи и слепи хора, където щипка нестандартност винаги би помогнала във всякакви ситуации, за астрологията пък изобщо да не говорим, нито за поезията и прозата, които пиша понякога. Луда калинка съм отвсякъде, понякога и аз подобно на мадам тиква, се питам тея нормалните хора как не умират от скука, като останат насаме със себе си?

# 519
  • Мнения: 15 619
Вихрогонче, и аз работя в сферата на изкуствата. Шарено, откачено, и с откачени хора. Laughing

# 520
  • Мнения: 3 845
Аз съм двойна Риба (за мой огромен ужас), със Слънце и Луна в Риби. Асцендент Дева. Имам доста планети в земни знаци и мисля, че това ме заземява страшно много и прави доста рационална.
Нямам нищо общо с изкувствста и никога не са ме влекли.
Мъжът ми също е Водолей, но бих казала, че противно на общоприетите норми, той е по-емоционален и от мен.

Не обичам ретрограден Меркурий. Пречи ми адски, У ми е на АСЦ, както и на 10д, а се намира в Риби, в 6-заточение.
В момента имам много напрежение на работа, чакам нещо, което ми обещаха, но не знам дали ще се случи и това ме изнервя доста. Мразя да чакам, нямам търпение и е страшно. Дано скоро имам раздвижване по тези въпроси.

# 521
  • София
  • Мнения: 8 646
Не съм експериментатор в тези сфери, да не кажа, че много ме мързи Laughing  Венерата ми е в Козирог...какво да правя. Но пък моят възлюбен Козирог обича експериментите и по-честичко да се случват, та добре че е той, че аз ще си отида непорочна Laughing 
Аз поприключих с вълнуващия период, с драми, размисли, рискове и подобни. Не ми се занимава вече. Така бях в 20-те си. Сега обичам да правя любими неща, които ми носят комфорт. Двете стрелчета вкъщи ми носят достатъчно вълнения, не ща повече Laughing  Иначе, вървя малко към края на бебешко-майчинския си период. И малкото попораства, приключи ми майчинството, започнах малко да поработвам. Насладих се на майчинството, много ми хареса да съм си все вкъщи. Но сега ми се и работи, та ми е добре. Промяната е плавна- работата е почасова, някои дни от седмицата...децата боледуват, та си седим вкъщи повече, продължавам да си се занимавам с разни хобита, интереси в сферата на майчинство, бебета.
Та така...мисля, че добре ми се получи. През годините на стоене вкъщи( от лятото на 2014 съм все бременна в болнични или в майчинство) са излизали някакви оферти за работа, но все не се заемах сериозно и се обвинявах, че пропускам възможностите. А сега ми излезе късмета в много приятелска атмосфера, много леко, с неща, които са ми приятни и интересни. И все си спомням разни изречения на Luna , че на нас рибите ни се получават нещата, всяко нещо си идва навреме и с причина. Ако не дойде-не е било нашето рибешко нещо, ние с интуитивно не сме го хванали. 
Та така. 
Майчинството ме срещна с много интересни хора. Макар, че често съм по-скоро скептик, имам интересни хора около себе си, които се занимават с астрология, human design  и разни женски енергии Laughing  Та ми е интересно да чета, да си говорим. Раздвоена съм. Хем скептикът в мен говори(това ще да е от планетите в козирог) , хем виждам толкова съвпадения и истини.

# 522
  • Мнения: 3 439
Преди години след като вече бях инженер, разбрах, че искам да съм актриса 🙄 Ще се оробвам един ден, като ги гледам, все повече се надъхвам 😂  И пея хубаво (на прощъпулника сън хванала чук и гребен иначе). Някой ден ще ида за гавра в някое риалити да попея 🤯
Вихрогонче, и аз съм екстремист, ама не знам защо, че мъжът ми е по планетите. Още на първата ни среща ми показваше съзвездия 🙄 Аз исках да пеавим секс в кенефа на хамбара 😂
С мъжа ми сме на вдна вълна сексуално, май най-сексуално ми беше като бях бременна. Надявам се скоро пак 🤣

# 523
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 537
Много ви се радвам , аз съм от лошият рибешки пример, от мързел и оправдания така и не се дипломирах, страх ме е да шофирам и дори курс не изкарах . Имам своите дупки ,когото ми е трудно спирам да отговарям на обаждания , не говоря, не пиша - моите хора знаят, че млъкна ли има проблем .  За  себе си съм наясно , че с мрънкане нищо не става  или действаш или свикваш и се нагаждаш и  устата затворена , че е смешно  инак ....
Почти не занимавам мъжа ми , мъкна децата от на по 20дни по рейсове , влакове и т.н. Смея да твърдя, че имам страхотна организация и успявам с всичко , разчитайки само на себе си .
Не ми е проблем, че работя ниско квалифициран труд , когато ме попитат защо , казвам 1 Защото ми харесва и 2ро от мързел .
Майка ми се срамува когато казвам тези неща пред някоя нейна дружка , имам и приятелки , които ми  се чудят , а аз ги гледам и наистина ги съжалявам - да  те е срам  , че дъщеря ти / приятелката ти е продавачка , да се преструваш и то само ,за да си нещо" уау" за пред хората  - благодаря на Господ , извънземните , карма и квот додИ  , че нямам тази  потребност .

Относно кекса- добре , че си паснахме с тиквеника , че не ми се мисли .

Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

# 524
  • Мнения: 15 619
Тикве, и аз мълча страшничко. Joy И аз имам своите дупки и ставам тотално некомуникативна. Ни ми давай, ни ми вземай.

Общи условия

Активация на акаунт