Пролет-лято-есен-зима и таз година почти отмина- ЯНУАРСКА раздумка

  • 57 284
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, вече зная датата за сцинтиграфията- 04.12. Ще ви моля много да ми стискате палци, че нещо се притесних...поне ще мине и замине и после ще мога да си отдъхна и спокойно да си планирам празниците... Rolling Eyes Praynig.
Преди малко звънях да питам. Ще трябва предварително да си занеса документите в петъка на 28.11. ама това не е проблем.
Моля ви, стискайте ми палци Praynig
Като казах празници- еййй, няма я тази малка кукличка на Елза със сменяща се рокля: http://igrachki-bg.com/kukli-i-aksesoari/Kukli-i-aksesoari-Disne … -elza-s-aksesoari,  за това говоря. Йоето за нея мечтае, ама няма я и това е. Въпреки, че пише в наличност, като звънна да попитам, ми казват, че е я нямат в наличност. На 4-5 сайта, дето предлагах играчки звънях, няма я. Изчерпана. Тогава поръчах такава- http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/54106, не е тази, дето я иска, ама пак е алтернатива. Даже, на мен лично тази, дето я поръчах ми допада повече, че е по-голяма кукла. И отделно Анна от тази серия малките, и дядо Коледа ще е до тук, че тепърва има още разходи Mr. Green
Елена- аз ако трябва да си признавам, и аз съм ходила на козметик до сега два пъти в живота си- един път преди бала, веднъж спечелих ваучер за посещение. Това с идеята по домовете е идея Mr. Green.

# 646
  • София
  • Мнения: 2 613
Браво, сама останах да си пиша... Tired.
Този уикенд не бях на работа, но поне свършихме разни неща, дето иначе нямаше да остане време. Изчистихме /като не съм сама, а ми помагат става много по-бързо Grinning/, помогнах на Стани да изчисти една тръба на балкона над вратата, дето се пълни с листа и започва да задържа влага и да се просмуква от вътрешната страна на прозореца. Купихме си зарзавати за туршия Mr. Green. Ми аз си обичам самата и по това време, като не са хубави пресните, си слагам от другата.
В неделя ходихме да видим що предствлява Люлинският мол и Йоето намаза блузка с Елза Heart Eyes. Утре ще ги снимат в градината за Коледни календари и тя ще на снимките с нея. Поне са украсили навсякъде. Иначе нищо особено, аз вече се дразня на толкова молове.
Днес й дойде и куклата на Елза Heart Eyes, ами харесва ми. Поне изглежда по-читава от тези, еднодневките Барбита, дето след една седмица, вече са за боклука.
Вие?

# 647
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Ми аз не пиша, защото покрай мен няма нищо интересно. Дразня се на лошото време. Две седмици не сме излизали с бебето. Като беше по-топло имаше или мъгла, или дъжд. Сега вече е студено.
И Кари ги снимаха за календари миналата седмица. В петък ходихме до Хипото и накупихме част от подаръците с 25% отстъпка. Взехме и на бебето стол за хранене, че ще трябва след 2-3 месеца, а сега беше изгодно.
Мерих разни рокли за коледното парти ( ще е на 19.12), изглеждам ужасно. И не, не преувеличавам. Такава никога не съм била.
Дони, и аз така - пъпки, паласки и косопад за разкош. Опашката ми намаля наполовина. Цели кичури се сипят като се реша или къпя.  Confused Баси и хормоните!

# 648
  • Мнения: 857
Хей, къде сте?!
И аз май не пиша ... оредяха редиците и това си е ...
Ралче, стискам палци. Каквото дойде - живи сте, заедно сте, ще се наредят нещата.
Хубаво че куклата ти харесва, чудесно е.
Днес бях на изпит по БЕЛ, да видим какво съм направила след седмица. Тъпото е, че съм наистина много грамотна, образована и т.н., а по изпити само преписвачите изкарват Sad.
Аз пък да ви кажа, особено преди да се оженим, много ходех на козметик - имаш си един час за Релакс и грижа за себе си. Не е кой знае колко евтино, но сега и с тези ваучери е по-достъпно. Много се надявам един ден да ме харесват и предпочитат /искам като допълнително, не основно да го работя/. Всеки, който съм успяла да накарам да дойде е останал доволен, хем условията са обучителни, не съвсем релаксиращи.
Люби и аз след второто се чуствах и изглеждах ужасно, но вече влизам във форми.
И хора, кажете ми че всичко ми е наред. С това кърмене ви казвам, съм като някакъв експонат - оказва се, че моето кърмене с голямото, а сега и с малкото бият всички рекорди и разбирания ... дали пък не прекалявам??? Така ме гледат учудено-потресено-съжалително, че взех да мисля, че не съм добре .... Марти го кърмих дълго, знаете, а сега и Дани го кърмя и изобщо не ми пречи, а те са в някакъв ужас който и да чуе .... ама така си гледам децата аз, отговарям на всичките им нужди.

# 649
  • Русе
  • Мнения: 1 781
И хора, кажете ми че всичко ми е наред. С това кърмене ви казвам, съм като някакъв експонат - оказва се, че моето кърмене с голямото, а сега и с малкото бият всички рекорди и разбирания ... дали пък не прекалявам??? Така ме гледат учудено-потресено-съжалително, че взех да мисля, че не съм добре .... Марти го кърмих дълго, знаете, а сега и Дани го кърмя и изобщо не ми пречи, а те са в някакъв ужас който и да чуе .... ама така си гледам децата аз, отговарям на всичките им нужди.

Споко! Мен така ме гледат като кажа че не кърмя. На хората не можеш да угодиш. И близки и далечни първо това питат: "кърмиш ли?" Ама много ги интересува!

# 650
  • София
  • Мнения: 2 613
Люби- явно е въпрос на още време да се напаснат хормоните. Стисни зъби, въпреки, че знам, че така звучи тъпо отстрани Hug. И аз след Йоето, за много време тотално ми се бяха объркали нещата, после постепенно се урегулираха. Моята приятелка след нейната бременност и тя така, откриха й Хашимото, имаше жлъчни камъни Shocked, и не поммя още какво, но после постепенно нещата си дойдоха на мястото.
Много хубава Коледна лентичка на Гери Heart Eyes. Между другото, абсолютен бонбон е, като качиш някоя нова снимка, с кеф ги гледам и й им се радвам Heart Eyes. Нацелувай я от мен. И Кари също.
Ели- успех на изпита. Аз никога не съм могла да преписвам, така и не се научих, отнасях много подмятания от колегите, ама ей на Tired.
Иначе, за кърменето- абе, я теглете една на всички и двете. Вие си знаете най-добре и това е. При всеки е различно. Най-важното е да са ви здрави децата! Както искат да ви гледат. То угодия няма, каквато и да е ситуацията Tired. И мен ме подпитват от време на време, особено съседки от стария блок, няма ли второ. Казвам, че съм на лечение и е отровно за бебето и опасно за мен, ако искат, да дойдат те вместо мен да пробват Tired. Веднага млъкват. Последно беше един от нашите лектори- Еййй, Йоанна ти е голяма вече, няма ли братче? Казах му, че за да има Йоанна майка, сега няма как да пробвам за бебе...
Иначе, Коледната вълна ме завзема все повече, но ще чакам Никулден и тогава ще украся всичко. Сега са само украсите от мен и Йоето, дето правихме. Едно ми е такова- опитвам се да съм благодарна за това, което имам и да съм добра с хората около мен. На баща ми в събота, му изпратихме пратка, с една част за един телевизор, дето го прави вкъщи. А на майка ми, помолих баба Данче да й оплете шал за РД, който е на 1 януари Heart Eyes.
Аааа, и ще им караме старият ни хладилник, защото ние ще си купуваме нов, инокс за Коледа Heart Eyes.

# 651
  • Мнения: 180
Здравейте девойки Simple Smile

Голяма тишина тук. Да знаете в темата за юнчета 2015 какъв наплив и какво желание за писане пада.... Знаете всъщност, и вас ви е тресла тази вълна Wink Аз и там съм толкова активна, да не решите, че ви пренебрегвам Wink
Там сега са други грижи - прегледи, повръщане, килограми..... И това ви е известно. Някои даже наскоро го минаха втори път  Grinning

Вкъщи вече е украсено. Един ден лежа си аз болна в спалнята. Затворила съм вратата, че Вики имаше гостенче и да не съм при децата. По едно време една еуфория настана. Оказа се, че извадили елхата, играчките и свършили работата. Баща му помогна с лампичките. Сега са на гости на другото дете да украсят и там. Преди малко звъннах, пак кипеше процеса и еуфорията е налице  hahaha

Да ми стискате палци, утре съм на преглед на среща с човечето. Дано всичко е наред, че от 1 месец нищо не знам. Само знам, че коремът ми порасна (може и от честото хранене да е  hahaha )

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 11:30 от Kokonut

# 652
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Хелоу!
Ралче, благодаря за милите думи за Гери! Блондинката ми тя.  Heart Eyes И от нас целувки!
Пък като кажат за братче..Задължително щом имаш момиче трябва братче да има. Мен свекъра ме вбеси миналата седмица: "Третото ще е момче". Казах му, че нямам зор за момче. Пфуу! Нали имат един наследник, мен да ме оставят на мира. Все едно, че фамилията Хилтън наследява.  Tired
Kokonut, така е във всяка група отначало. И в нашата на юлки 2014 доста се пише. А първите теми се изписваха за по 2-3 дни. Сега е по-нормално. А като се навъртят 5-6 години става по тема за година.  Wink Стискаме ти палци, всичко ще е наред!
И аз като Рали съм решила да украсяваме на 06.12. Искам да е поне началото на декември, а първи се пада понеделник.

# 653
  • София
  • Мнения: 2 613
Привет,
Днес ще снимат в градината Йоанка за Коледните календари, и тя, милата, сутринта станала 20 минути по-рано сама. Облякла се с блузката на Елза, измила си зъбите и баба й правеше прическата с новите шнолки и ластици с принцесите на Дисни Heart Eyes. Казах й, че май трябва всеки ден да ги снимат, след като е толкова послушна и сама направи тази сутрин всичко Mr. Green.
Два от календарите също са на тема  Frozen, тя тези пожела, така че полудяването по това филмче е пълно. Сърцето ми примира като си представя за Коледа колко ще се радва на куклата Heart Eyes.  Милата ми тя. Сутринта поиска да си вземе от моята филия, като закусвах, и я гледах докато ядеше, толкова много я обичам Heart Eyes. В прекрасно момиченце се е превърнала, от едно бузесто бебе с гоооляма коса Flutter. Осъзнах, че тя ми е най-ценния дар в живота ми досега и без нея нищо не би имало същото значение и смисъл. Само да ми е здрава! В последно време, много обича да играем на целуващото чудовище, предполагам, че се досещате какво представлява, гоня я и после я намачквам и нацелувам.
Кокосче- стискаме палци. Разписвай се от време на време. Hug. Браво на децата за украсата Heart Eyes.
Люби- коя избра за подарък на Кари, нали се колебаеше? И при вас ли е имало това с момчето и момичето? Аз като родих и на баща ми, първия въпрос по телефона беше, ама не е момченце, нали? Все докрая се надяваше да са объркали, и да е момче, ама не. Той мечтае за момче, още от преди аз да се родя- и мен, и сетра ми и Йоето се за момче ни е гласял Mr. Green. Да видим сестра ми, когато роди, длаи няма да му се сбъдне мечтата.

# 654
  • София
  • Мнения: 3 249
Кокос, дай снимка на корема дееее. Сега намери ли компания за курса за бременни Wink За Бате нищо не казваш - как е настроен за бебето?
При нас пък септемврийките затретят Wink В темата не се е писало от година, но те са активни във ФБ.
Тук и във ФБ сме си все едни и същи актива.
Гого утре ще ги снимат за календари.
Аз все още нямам глас. Все още съм сама на работа и не знам на кой свят съ, Вечер се прибирам в осем. Ходим все още на барокамера и вечер си имам едно Дураселче в нас. Усещам го как иска да каже нещо, но нищо не излиза мамка му.
Дядо Коледа го уредих. Ние, за разлика от наборите сме все още на по-бебешки играчки и вчера опосках Лидъл Rolling Eyes На Хриси от черния петък в Хипото взех светещ Глобус. искал и някаква енциклопедия.
И те така - гмуркам се в л....та, че вече взе да ми писва. Моята работа не съм пипвала от месец, а върша другата и ей сега шефа ме пита - ти оправи ли плащанията. Е кога мамка му...

# 655
  • Русе
  • Мнения: 1 781
О, купих тези двата, които показах. Все пак това е желанието и. За градината ще е Джаф, а за у нас - конструктора. От бабите поръчах дрехи, че има нужда, а и не ми се трупат повече играчки. На племенника взехме конструктор, но ще видя дали ще му е за Никулден или за Коледа. Трябва да му купим още 2 подаръка, като едното мисля да е дреха. На бебето взехме ето тази топка:
http://www.hippoland.net/clementoni-baby-meka-aktivna-topka-miki-maus

Само, че с Мини и е розова.

Карито и тя си избрала календара да е с Frozen.
Този петък ще имаме черен петък в целия мол ( разбирай в 5 магазина на кръст). Ще ида от любопитство.
Дони, абе твоята колежка бая дълго я няма. Да не е бременна? Шефът що не назначи по заместване, ами те гърби само теб?

# 656
  • София
  • Мнения: 3 249
Не е Люби. оперираха я от кисти на яйчниците и не бърза да се връща - сега е края на годината, после ревизии. Почива си.

# 657
  • София
  • Мнения: 1 115
здравейте .
И при нас нищо интересно.
Рали и Моника мн обича всичко на Елза.
Сега чакаме една рокля от Али експрес.Дано да е хубава.
Ходих в Хиполенда и взех бебе Аморе и една китара.
Бебето иго дадох веднага.Опаковах го и го оставих пред вратата.
Беше мн щастлива,ама 2 дена само.И вече играчки в нас не  Naughty
Няма смисъл.
Сега са писали писма в градината и тя си е поръчала чисто нов бял телефон. Joy
От къде се е сетила незнам .
За елхата ме дрънка още от миналата седмица .
Моника утре трябваше да ги снимат .Тази година няма желаещи.И нея не я засписах.
Ще я снимаме в някое фото.А календари ще взема от един склад до Окръжна.
При нас пък всички се радваха ,че съм родила момиче.
Свекито най много от всички се радва.Тя нали е с двама сина......
За  кърменето всеки си знае най добре.
не може всички да еднакви.Много се дразня като почнат да се мешат хората.мене ме гледаха мн странно като кажех че кърмя още.
При нас започна многото работа.направо съм като пребита.
В  събота сме на фирмено парти в  Joy station .За първи път май се организира от баш шефовете .
Нещо май съм в някаква дупка.Едно ми е подтиснато.И аз незнам какво ми е .
Харесала съм си една преса за Коледа,ама май пак Дядо ти Коледа ще ме пропусне .


# 658
  • София
  • Мнения: 2 613
Значи не е само Йоето луднала по Frozen Mr. Green.
Майка ми и тяй купила, та, милата, ще има много кукли Елза, купила и е и туника с Елза и пижама, поне ще се радва...
И другото интересно от при мен тези дни е, че като че ли се сетих и започнах да преоктирам чувствата си към Стани...може да звучи тъпо, но последните месеци много се бях забила в самосъжаления, негативни мисли и имаше цял един период, в който изобщо не му обръщах толкова внимание и като цяло се бяхме отчуждили. И изведнъж, покрай един разговор в офиса, се сетих за преди две години как и той лежа в Токуда и как само се молех да се оправи, искрено и горещо и как осъзнавах, че в крайна сметка това той да е добре, ми е най-важната предпоставка за щастие в живота. И колкото много обичам, искрено, дълбоко и осмислено Heart Eyes. Да, има си неговите недостатъци, но кой ли няма...И сега осъзнах, че към момента, всъщност това не се е променило и че не е необходимо пак да се случва нещо такова, за да му го покажа как се чувствам спрямо него. Heart Eyes. Нищо, че са минали почти 12 години, откакто се познаваме...

# 659
  • София
  • Мнения: 1 115
На Моника днес и дойде роклята на Елза.Струва ми се много умалена ,а е за 8 години.
Ще видим около Коледа как ще  е.
Рали така ни е забързан живота ,че и аз незнам какво да кажа.Аз все мрънкам на Фори ,че не ми обръща внимание.един ден обаче се замислих ,че проблема не е в него а в мене .Аз съм тази която се е променила много ,и тази която не му обръща внимание.Все съм уморена и така....
тази вечер го изненадох с една вечеря.Мн мило му стана.
Каза ми -ама много ме изненанда ,изобщо не очаквах.
Трябва да цениме малките неща....

Общи условия

Активация на акаунт