К.О.Т.К.И.-те [тема 4]

  • 22 821
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
И на нас (семейно  Laughing) ни се е приходило, ама аз (да, аз) давам отбой и викам не може  ooooh! като никога аз бях гласът на разума, отговора беше "ама аз знам колко ти се ходи, искам да ти е хубаво" ама и това не ме омилостиви  Crossing Arms

Нарата (нар) не съм пила, не знаех и че има. Пили сме само Мандалината (мандарина) и лимоната. Първото имаше на етикета снимка с Къванч и ме примами (като го изпия да му смачкам физиономията  Laughing), ама беше вкусно, де.

# 46
  • София
  • Мнения: 13 148
Значи ще пробваме и мандалината.  Wink

Чефи, минавали сме много отдавна - 2000 година. Споменът ми е, че беше широк и хубав път, а селищата само разнообразяват пейзажа, а не пречат.  Wink Но със сигурност не може да се кара с 120 км/ч като на магистралата.  Grinning Обаче тогава бяхме с ладата и изобщо не ни вълнуваха 120-те км/ч.  Laughing  И на магистралата повече от 90 не вдигахме.  hahaha

# 47
  • Добруджа
  • Мнения: 216
 Hug Привет момичета!  Hug Бързам да се запиша в темата, докато не сте я изписали.  smile3555  Grinning

fiore, надявам се всичко да е наред.  Hug И аз в последните дни тичам по лекари и се очертава доста време да продължи.  ooooh!

# 48
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 Cryhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=08eGOeCWbc0 Cry Cry

Понеже говорихме за Езел,това е публикувала Берг в Туитър преди няколко дни,след смъртта на
дъщеричката на гримьорката от Езел и сега от Карадайъ.Вчера пък е починала и бабата на детето.
Това е ферибота по линията Сиркеджи-Харем и обратно.Аз понеже съм го ползвала,и сега взех това от другата ми тема-за 1001 нощ.Мисля че и капитанът,и водача на колата имат вина.Жалко,да почиват в мир! Sad

Добруджанче,в петък щях да ти звъня да се видим,айде гечмиш олсун,всичко да е ок! Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 6 031
Cryhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=08eGOeCWbc0 Cry Cry

Понеже говорихме за Езел,това е публикувала Берг в Туитър преди няколко дни,след смъртта на
дъщеричката на гримьорката от Езел и сега от Карадайъ.Вчера пък е починала и бабата на детето.
Това е ферибота по линията Сиркеджи-Харем и обратно.Аз понеже съм го ползвала,и сега взех това от другата ми тема-за 1001 нощ.Мисля че и капитанът,и водача на колата имат вина.Жалко,да почиват в мир! Sad

Добруджанче,в петък щях да ти звъня да се видим,айде гечмиш олсун,всичко да е ок! Heart Eyes

Редемче, това, което пусна е кошмарно. Изобщо не съм чувала за случая, но изтръпнах цялата. Видяхте ли само един човек скочи във водата без да се колебае.
Мир на душите им.

# 50
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
.Вие по другия път,който не е през магистралата минава ли ли сте?
Аз съм. изключително приятно, никаква разлика с магистралата като качество на настилката, даже ни беше по-удобно, щото се навряхме в едни селски "Мигрос"-и и ги ошмулихме. Simple Smile
Иначе не можеш да летиш като по магистралата, обаче си почти през цялото време покрай морето та ми е кеф, кееееф! Впрочем, и двата пъти, когато го хванахме този път беше поради объркване, щото аз викам: "Следи табелите!", пък мацката от джипиеса вика: "След триста метра завийте вляво и дръжте дясно" и колегата докато реши коя от двете жени да слуша...

# 51
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Редеми,това е кошмар... SadНаправо се потресох...

Танче ,Анджи,благодаря  Hug Минавала съм от този път,но се возих,сега смятам да карам аз и мисълта ми беше,дали ще го намеря този път,да не се кача пак на магистралата  newsm78 Mr. Green

# 52
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Въобще не разбрах за какво става дума от поста, твърде объркана е информацията. Обаче това с колата е като нашите тарикати дето държат да минат през жп линията при спусната рампа и после олеле.

Бързо оздравяване и свършване на болнични мъки на всички  Hug

# 53
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Сега ще мърморя. Цитат от Истанбулската тема:

Скрит текст:
искам да посетя следните места: св. София, Топ Капъ, парка Гюлхане, пазара с подправките, Миниатюрк, моловете- Сапфир и Каньон и разбира се Таксим, както да мина и по Истиклял. Не знам дали в този маршрут мога да включа и френската улица.
Моля за Вашия коментар, първо дали за един ден е възможно да обиколя тези обекти? Второ, ако не, кои си заслужават от изредените най-много и колко време отнема св. София и Топ Капъ, тъй като искам първо там да мина.
Ако отнемат повече време, кое според Вас по си заслужава - Св. София или Топ Капъ?
Това си го представям като търчащо човече от анимационно филмче, на което краката му се въртят , минава през обектите, чекира се като на състезание за ориентиране и накрая довоно въздъхва:"мамкамуйпрасе, всичко видях". И е било там вече човечето! И знае за какви мащаби става дума! И пак бе, пак ...
Отивам да отговоря възпитано. Благодаря за търпението.

# 54
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Cryhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=08eGOeCWbc0 Cry Cry

Понеже говорихме за Езел,това е публикувала Берг в Туитър преди няколко дни,след смъртта на
дъщеричката на гримьорката от Езел и сега от Карадайъ.Вчера пък е починала и бабата на детето.
Това е ферибота по линията Сиркеджи-Харем и обратно.Аз понеже съм го ползвала,и сега взех това от другата ми тема-за 1001 нощ.Мисля че и капитанът,и водача на колата имат вина.Жалко,да почиват в мир! Sad

Добруджанче,в петък щях да ти звъня да се видим,айде гечмиш олсун,всичко да е ок! Heart Eyes


Жалко! Много нелепа смърт. Tired


Редеми, защо не се обади, ако имах възможност с удоволствие щях да пия кафе с теб. Днес с Беличката пихме по бира, чудесно беше - слънчево време, приятна компания...  Flutter

Бързо оздравяване и свършване на болнични мъки на всички  Hug

Шебече, благодаря!  Hug

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 18:46 от dobrudjanka

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 221
 smile3521 Така беше, и за времето, и за компанията. И не забравяй къде ще връщаме почерпката... иначе нъцки! smile3534

    Сега сериозно... това с колата е ужас, но се е случвало и тук... добре, че не са такива условията - брегът е полегат, машината е много по-малка, бърза реакция на капитана... размина се. Щото все се мислим за тарикати... Когато даде напред на двигателите, не може да спре толкова бързо... капитанът няма никаква вина. Това са огромни машини, с огромна инерция. Дава се звуков сигнал преди задвижване на ферибота... Вижда се, че колата се качва с предните колелета, след като фериботът вече е отлепил от брега... за да спре, или за да даде назад на машините, е нужно време, а всичко става за секунди... Виждате, че той спира на не повече от два метра от брега. Там, обаче, дълбочината е голяма още от брега и колата потъва изцяло и веднага. Тук само краката и бяха мокри на дамата - бързачка. Странно е само защо няма бариери... всъщност, не се виждат, може и да има... тук има по две на страна - една на брега и една на самия ферибот... Опити, обаче, все пак, не липсват ooooh!. Шебечето е напълно права за сравнението с преминаването на прелезите.
     Бог да прости починалите, но водачът носи 100% от вината.

    Андж, това вчера го прочетох... добре, че беше от телефона и не ми се пишеше от него... много се подразних и аз... в последно време бъка от такива... аз затова и се пошегувах с баба ми - географ, щото на една със син историк една седмица и обяснявахме едно и също и тя накрая пак си зададе въпроса като при първото влизане... все едно не е било. Обаче е най-хубаво, когато започнат да те учат, че това, което си им отговорил, не е баш тъй... е тогава... #Cussing out Не е въпросът да налагаме мнение, ама хора, дето не са били, или от сорта, които са били, ама мислят, че могат да минат горното за ден, да поучават... напраоооооооо... #2gunfire

     Изказах се... загрях за работа... ще отлепям... Спокойна седмица, котачки!

# 56
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
 Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 6 031
Анджи, много интересна снимка...
Как са боядисани тези мандаринки? Дали с боя или с фотошоп?  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 413
Привет момичета  Hug

Нещо пълно затишие е било тези дни, сигурно заради хубавото време  Grinning

Аз исках да ви кажа, че за съжаление няма да мога да дойда на срещата, защото три пъти ми променят графика с лекциите и сега видях, че са ми дръпнали тази от петък в четвъртък и направо ми иде да ги гръмна вече  #2gunfire А така ми се хапваше мароканска кухня Sad Sad Sad Но ще чакам вашите разкази, а може и снимки  Hug
Другия път ще се реванширам с една торта  Grinning

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 13:44 от ***Mimeto***

# 59
  • Мнения: 469
Mimeto, когато става въпрос за храна, помня до дупка Hug Не се шегувам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт