Юлски бебета 2013 - тема 18

  • 23 370
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Мисти, нашите са разведени, та празнуваме на 2 партиди винаги Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 708
Танче сега ми се изясни  Mr. Green
Агнес хайде честито да ти е, зубъъррркааааа  Mr. Green /шегув  Hug/
Това с прохождането на босо, ми то навън по улиците няма как да е босо  newsm78

# 48
  • Мнения: 146
Хайде и аз тук   bouquet

Докато се запиша и вие сте изписали 4 страници  Grinning

# 49
  • Мнения: 4 841
На вън с обувки, а вътре из нас босо. Реално детето прекарва повече време в къщи, отколкото на вън. Така че без обувки (буйки  Mr. Green ) няма как. На Зар бях купила едни след К&К много симпатични тип сандал. Естествена кожа и скромно 15лв по спомен бяха. Сега се сетих за тях и ще погледна дали пак има такива в магазина.


Зубрачка съм Мисти признавам  Mr. Green Вчера установх, че имам 4ка при декана още от предния семестър и понеделник ще ходя да го бия  #2gunfire  Как така ще ми пише 4? Колежката има 6. Аз какво по малко от нея съм (пре)писала  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 11 747
Що да няма как, бе Мисти? Боса по асфалта не си ли ходила?  Laughing

# 51
  • Мнения: 4 708
Що да няма как, бе Мисти? Боса по асфалта не си ли ходила?  Laughing
Опасно е Пине, иначе тъкмо ще си икономисам парите за обувките, които като видях какви цени, за обикновени обувки от онези с ципа дето даже не ми харесват и бях  Shocked и сега проучвам пазара по интернет, че има по-изгодни оферти.
В тази връзка

Тези стават ли за лятото за прохождане, или е задължително да са затворени обувки  newsm78
Скрит текст:
Че се ядосвам и аз, разбрах от сигурен човек, една вътрешна информация, че циганка получава 7000лв "награда" демек за раждане на първо дете, е може ли такова нещо, а ние българките какво, работя цял живот и един път ще ползвам майчинство в този живот, и за цяла година я взема толкова я не, а и мрънкат разни тъпанари по разните му форуми, че били ми много, абе вие знаете ли аз и ММ колко пари сме внесли като данъци в тази държава и още колко ще внесем  #Cussing out А циганката ... ooooh!

Последна редакция: сб, 22 мар 2014, 19:23 от mysterious

# 52
  • Варна
  • Мнения: 368
Аз май най-много се впрякам на гела в Памперс  Sick
КОлева, сиренце и масълце не слагаш ли? Дара като види попара или макарони/кус-кус и очите й стават като балтонски копчета  Shocked


Слагам разбира се  Simple Smile то иначе съвсем няма да става за ядене

# 53
  • Мнения: 251
Мисти, аз знам че може и сандалки но трябва да са зотворени отпред. Да пазят пръстчетата. Иначе и аз боса навън няма да я пусна, освен ако не сме на тревата в двора.

# 54
  • Мнения: 4 841
Мисти това едва ли е от социалните. По скоро е от евророма или някаква такава организация. При социалните шанса да получи точно тази сума е да има два ампутирани крайника. И аз достоверен източник имах. Дай по подробно инфо, че ми стана любопитно.

А за социалните от кога се редя на опашка за сМотана сиганка от малцинство с две дИца, ма не Ма угряват  Crossing Arms  Crossing Arms И аз искам я ток, я въглища ма няма. Пак биркет вирсин за парите дет ми дадаха да са уча. Вечи знам да пиша и читЪ  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 708
Агнес най-вероятно е от някоя организация, иначе аз навремето /2003г/ с 200лв заплата и с едно дете, под наем 80лв, в една супер мизерна квартира, се редих за помощи, но ми отказаха, и си ми казаха, че съм бяла и няма да стане.  Wink За другото ще ти пиша на лични.

# 56
  • Мнения: 726
Мами, мерси много за отговорите за сиренето, жълтъка и грамажа.
Зайо утре става на 8месеца и май ще го подкарвам с месото и жълтъка, пък за сиренето ще помисля още малко. Той става на 8, ама е захранен от 6 навършени, та все ме е страх, че му е рано. То и до глутена има време. За сега е ял само ориз, елда и от тази седмица - царевица от кашите. Мисля следващото да е кино, после ще търся просо в ядивна за него форма и после може и да се престраша да дам овес. Аз за сиренето "драпам", че ми се ще да му дам качамак.
Ани, за грамажа и енергията - той още досуква на всяко хранене. Още не съм му заместила напълно никое от яденетата и има 5 млечни. За това и се чудим дали не му е много.

Агнес, браво за изпита! Не случайно са ти дали пари да се изучаваш социалните. hahaha
wwwaz, да оздравявате бързо.  Hug

Скрит текст:
да се оплача малко, че ще  #Cussing out #2gunfire #Cussing out каката ни е на гости - ММ и купи легло и ще спи при нас. Та кумовете ни дойдоха на гости с тяхната щерка, с която са на една възраст и ги оставихме сами двете в детската без надзорно - голяма грешка. Сефтосаха ми стената с фулмастрите. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 57
  • Мнения: 4 708
Мадлен
Скрит текст:
коя е каката? И колко е голяма, та е обрисувала стените?
Глутен се въвежда между 6 и 9 месец, което също трябва да предвидиш, а и поне месец след въвеждането е хубаво да кърмиш. Ама това май ще стане, като чета как сте с досукванията  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 1 483
Бемолче, тюююю, съжалявам, че не се видяхме! Надявам се в следващите дни да наваксаме Simple Smile

Агнес, честито!

Мадлен, аз също захраних на 6 месеца (е, без една седмица) и съм вкарала месо, сирене, утре- жълтък. Глутенът- ударно,  без да следвам поредицата, за която така и не намерих нищо, което да ме убеди, че има смисъл в нея. За грамажите- той, ако не е гладен, няма  да си досуква, не се притеснявай.

Аз пък мисля да го пускам бос, евентуално с чорап (това май го писах вече)- не навсякъде, но в парка - да. Убедих се колко е важно ходенето с боси крака.

# 59
  • Мнения: 726
Мисти,
Скрит текст:
каката е на 6 и половина и е сестра му на зайо от първия брак на ММ.
Ани, може пък да се престраша и по-рано, само трябва да измисля как да не е всичко на веднъж. То така или иначе няма да му се размине. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт