Размяна на лакове, шаблони и всичко, свързано с маникюра!-5

  • 96 973
  • 606
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 3 022
Ernestina,ако са свободни,може ли за мен?

# 601
  • Мнения: 4 403
Момичета,
Следните лакове си търсят нов дом:





Ако някоя иска да ми прати нещо, което нямам (покривен неон, студени отенъци, ефект/пясък/брокат, по-екзотична марка - било то и 1/2 шишенце) - страхотно, ако не - подарявам ги.
Предупреждавам, че повечето лакове са стари и/или разреждани  (някои и купих стари, примерно ГР 54), но всички стават за лакиране към момента. Разделям се с тях, защото цветовете не ми харесват (в общи линии, само 2 са ползвани около половината, другите са пълни 95%)
Това са: GR city color 02, She 015, GR color expert 54, llums със зелени частички, Rimmel gothic garden, Flormar ash cloud.
Другите (Перфект и 2 бр Флормар) мисля, че съм си играла да ги променям, затова не пиша номер.
*А, да, капачките са зле, щото като залепнат, ги отварям с клещи зъбци

# 602
  • Мнения: 210
Подарявам:



Повечето са ползвани само по 2-3 пъти, само Rimmel-a е наполовина. Четката на Smith&Cult e леко изкривена.
Скрит текст:

Запазени

Последна редакция: ср, 11 авг 2021, 00:16 от millie.

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470


Разменям, почти са нови, единствено лилавият Кико е ползван повече.
Не търся лакове и декорацийки.

# 604
  • Мнения: 4 403
Деси,
А какво търсиш?

# 605
  • Мнения: 1 194
Подарявам една камара лакове, някои са почти неизползвани. Бих искала да ги дам всички на един човек, въпреки че са много и най-различни цветове. Не търся нищо в замяна.
Ще съм в София след средата на септември.
Скрит текст:






Редактирам се, за да кажа, че са уговорени вече. Благодаря за запитванията и интереса!

Последна редакция: ср, 24 авг 2022, 15:23 от D_ana

# 606
  • Мнения: 34
Подарявам (приемам и размяна за София, ако има в нещо розово/лилаво/синьо-звлено):


Последна редакция: пт, 01 сеп 2023, 19:40 от ~ Невяна ~

Общи условия

Активация на акаунт