Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 258 006
  • 752
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 4 355
dididi, много хубава украса и пейката е много хубава  Peace

# 242
  • Мнения: 883
Пропуснала съм да покажа снимката на целия макет.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/ … 369740b43a13da4f4

# 243
  • Мнения: 1 232
dididi  smile3501 красота ...

# 244
  • Мнения: 883
Благодаря!
Да разкажа накратко...
Къщичката е направена от фибран, гипс и лампичките са вградени и залепени във фибрана. А елхичката е от елха от левчето - развалена и направена отново върху шишче.
Снежния човек е с основа фибран, замазан с гипс.

# 245
  • Мнения: 1 791
ехличка с подръчни материали


.... и от клончета

# 246
  • Варна
  • Мнения: 758
За съжаление нещо не се справих с директното качване на снимките, може би защото адреса е с https

Елхички от рула от тоалетна хартия https://www.flickr.com/photos/poony78/16042045465/in/photostream/ и https://www.flickr.com/photos/poony78/15854769010/in/photostream

Стойка за зареждане на телефони (от кутия от уиски) с място за зарядното, когато не се използва https://www.flickr.com/photos/poony78/16041342992/in/photostream/

Недоукрасена стойка-извънземно, която си "върви" със зарядното https://www.flickr.com/photos/poony78/15422387473/in/photostream/

Елените ще ги показвам друг път, защото явно съм си променила настройките на фейса и не излизат.

Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 17:02 от AnMary

# 247
  • София
  • Мнения: 3 441
И аз да ви покажа неща които направих .Не са коледни,но пък може на някой да му от полза.

1.Пазарска чанта от стари дънки
https://plus.google.com/photos/108163163821758977436/albums/5534 … 63163821758977436

2.два моливника от кутия от чипс и остатъци от дънки.
https://plus.google.com/photos/108163163821758977436/albums/5534 … 63163821758977436

https://plus.google.com/photos/108163163821758977436/albums/5534 … 63163821758977436

# 248
  • Мнения: 235
с подръчни средства - стилна саксия
Скрит текст:

идея за пътека в градинката
Скрит текст:

Може и с цветя
Скрит текст:
Пътеката е невероятна newsm10

# 249
  • Мнения: 237
Смених матрака и се чудя какво мога да направя с него?
Нещо като диван или...?

# 250
  • Мнения: 883
В какво състояние е? Щом сте го сменили...
С какви размери е? Единичен?

# 251
  • Мнения: 237
В какво състояние е? Щом сте го сменили...
С какви размери е? Единичен?
В доста добро състояние, сменихме го поради ортопедичен проблем, двоен е.

# 252
  • Мнения: 883
Надявах се да е единичен...
Ха-ха-ха, Какво може да се направи? Освен да се продаде...
Диван не знам как може да се направи? Дърводелец може да каже дали матрак може да се реже. Иначе ако е единичен (два единични за спалня, като нашите например) е лесно. Възглавници или мек тапициран гръб на стената...

# 253
  • Мнения: 805
Кът за игра или за четене ... в ъгъл, под прозорец... миндерлък с възглавници... стига да има пространство в жилището...
Най-добре се опитайте да го продадете.

Ако ви се майстори и ви се занимава с дърводелци и прочие, може да се направи така че да се изправя на стена, когато не се ползва и да се сваля само когато ще е необходим.

# 254
  • София
  • Мнения: 681
Какво мога да направя със стари неизползвани червила?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт