Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 252 045
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 097
Много добра идея, Тед!

# 466
  • Мнения: 1 976
Хоп и аз тук Simple Smile че проявявам огромен интерес. Привет от мен Simple Smile

# 467
  • Мнения: 6 939
Здравейте! Честита Коледа на всички  Hug Бих искала да си направя закачалка за шалове,
https://olele.bg/images/products/5809a5c463c1b.jpg
но не се сещам откъде да намеря толкова големи халки. Видях идея да се изрежат от кръга на широко тиксо, но и такова нямам, а и ще са нужни 3-4 опаковки  Thinking
Халките са завеса за баня не са точно кръгли, а и са малки.

# 468
  • Мнения: X
може да се изрежат пръстени от пластмасова бутилка с размер по желание и да се обримчат с прежда, както е и на снимката.

# 469
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Както и от горната част на здрава кофичка от кисело мляко

# 470
  • София
  • Мнения: 216
Много интересна тема, ще следя с интерес.
Да споделя че снощи нашата мама използва голям кашон за да организира парка от Лего на нашата принцеса в нещо което няма опасност да те разбуди с неприятно настъпване...
Не мога да кача снимка, но предполагам че всеки се досеща Wink

# 471
  • Мнения: 6 939
Идеята за кофичките от кисело мляко ми хареса, благодаря Dorothy.

# 472
  • Мнения: 22 867
Здравейте! Честита Коледа на всички  Hug Бих искала да си направя закачалка за шалове,
Скрит текст:
https://olele.bg/images/products/5809a5c463c1b.jpg
но не се сещам откъде да намеря толкова големи халки. Видях идея да се изрежат от кръга на широко тиксо, но и такова нямам, а и ще са нужни 3-4 опаковки  Thinking
Халките са завеса за баня не са точно кръгли, а и са малки.

Идейки: 1 2

# 473
  • Мнения: 5 508
Ако шаловете не са особено тежки, спокойно могат да се изрежат и кръгове от дебел картон, примерно от кутии за обувки или да се залепят един към друг няколко от по-тънък картон.
Могат да се ползват капачетата на кутии от боя, от Ц200 и други подобни неща в малки разфасовки.
Капачки за буркан - пластмасови или на винт (стига да има с какво да изреже сторите).

# 474
  • Мнения: 6 939
Всъщност са си доста тежки и вариантът с картон няма да ми свърши работа.
Гледах видеото на labrex  с дисковете, но де да се режеха толкова лесно, колкото изглежда  Wink

# 475
  • Мнения: 2 313
От ПВЦ тръба 110 фи си я нарязваш на 2-3 см.  Simple Smile

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Най-различни големини халки има по кинкалериите Peace (наскоро взимах едни метални с диаметър 6 см)

Успяхме да завършим кухнята от кашони за дребната точно навреме за Коледа Simple Smile С нея вървяха и продукти от филц, както и престилка от мои стари дънки hahaha


Скрит текст:







# 477
  • София
  • Мнения: 621
Уау, супер кухня.И престилка също. Simple Smile  chef

# 478
  • Мнения: 6 939
Супер! Пилето изглежда доста вкусно  Laughing

# 479
  • Мнения: 4 097
Страхотна кухня!

Общи условия

Активация на акаунт