Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 252 030
  • 752
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 18 560
А да си купиш от борсата живи и да ги изсушиш? Или ще събират прахоляк после  newsm78

О, не не е опция, пък и не е такава идеята, а и няма да е красиво, да не говорим, че ще е постоянно чистене  Grinning

# 511
  • Мнения: 325
А нещо такова няма ли да свърши работа?

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 16 135
Много са красиви,като истински!

# 513
  • Мнения: 18 560
да, много и точно такива ми трябват, но не знам как да поръчам, и не ми се чака толкова, освен това не ми се рискува да си давам намера на картата

# 514
  • София
  • Мнения: 3 022
А в Икея гледа ли за цветя?Не са много евтини и там,но са доста сполучливи,изглеждат като истински.

# 515
  • София
  • Мнения: 621
Здравейте.
Имам останали бройки от ламиниран паркет.Идеи имате ли за какво друго могат да се използват?
Сещам се само за закачалка за коридор.  newsm78

# 516
  • Мнения: 18 560
Здравейте.
Имам останали бройки от ламиниран паркет.Идеи имате ли за какво друго могат да се използват?
Сещам се само за закачалка за коридор.  newsm78
И аз имам.Ами подложки за чаши?Режеш ги на малки квадратчета и в градината за масата ще са ти идеални.Аз сега се сетих,че гледам на двора са останали още.Една квадратна плочка я режеш на четири малки квадратчета и става.Ние тъкмо си правим пейки и маса от палети и затам ще ги ползвам за масичката.

# 517
  • Мнения: 5 508
да, много и точно такива ми трябват, но не знам как да поръчам, и не ми се чака толкова, освен това не ми се рискува да си давам намера на картата
Има много посредници из фейсбук, които срещу заплащане правят поръчка от твое име. Аз самата поръчвам по този начин от сайта, тъй като не ми се занимава със следене, ходене до пощата и т.н. Peace

# 518
  • Мнения: 18 560
да, много и точно такива ми трябват, но не знам как да поръчам, и не ми се чака толкова, освен това не ми се рискува да си давам намера на картата
Има много посредници из фейсбук, които срещу заплащане правят поръчка от твое име. Аз самата поръчвам по този начин от сайта, тъй като не ми се занимава със следене, ходене до пощата и т.н. Peace

ММ ми поръча така едно колие. Ще пробвам,че и на мен не ми се занимава грам. Можеш ли да ми пратиш линк, откъде си поръчваш ти? Благодаря  Simple Smile

# 519
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Другият вариант е да помолиш приятелка, която поръчва от Али - да включи и твоите неща към поръчката или да ти поръча отделно. При мен дъщеря ми направи така - поръча и плати през нейния профил, за доставка даде моя адрес.

# 520
  • Мнения: 1 281
Привет!
Извинявам се, че така нахлувам в темата ви,не съм особено сръчна, но прявя някои и други неща.
Ще си правя такова огледало.Само, че с малки верижни лампички.
imgur

Съответно ми трябват изкуствени цветя, много видове и разнообразни. Идея къде да си купя?И горе-долу на сносни цени.
Другият вариант е ако си сръчна в ръцете, можеш да си поръчаш фоумиран или фоамиран https://www.youtube.com/watch?v=lDozOuFnVIo материалът лесно се обработва, а има и много клипчета, но нещо стана с линка, препращате не където трябва, не знам защо. За поръчка от тук си го поръчах, не намерих от друго мястоhttp://b-wow.net/kraft-materiali-foamiran.html и днес чакам да пристигне, че и аз ще правя рози, но за друго. Разгледай има цветове и листи с два размера, дано съм ти помогнала.

Последна редакция: чт, 08 юни 2017, 10:50 от wiwala75

# 521
  • Мнения: 18 560
Благодаря ти за идеята, но категорично с такива неща не ми се занимаваа, а и не съм толкова сръчна- това е за свеки, тя се занимава с хенд мейд като хоби и има цяла стая с неща, ще й го покажа на нея, сигурно ще й бъде интересно.Даже си мисля, че тя е правила такива.
Аз си купих някакви цветя, мънички, най-различни розички и други, обаче дали ще ми стигнат и какво ще стане не знам, щото ще ги лепя директно върху рамката на огледалото. И листа зелени ще слагам. Нямам обаче чисто бели лампички, все шарени са ми от коледа и не знам какво ще се получи.Дано не отидат на кино всичките материали  Mr. Green Иначе стаята ми е в лилаво и дъбово като цвят, а розите са шампанско,праскова и два различни по-тъмни лилави цвята.Дано се получи.
благодаря ви на всички,че се включихте!
Ако стане красиво и за пред хора, ще си покажа твоорението. Simple Smile

# 522
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Здравейте, момичета! Пуснах търсачката в темата, но тя не откри нищо. Можете ли да ми кажете какво е Plaster of Paris и дали мога да го открия тук. Искам да го използвам за направата на нещо такова.

Скрит текст:

# 523
  • Мнения: 1 281
Здравейте, момичета! Пуснах търсачката в темата, но тя не откри нищо. Можете ли да ми кажете какво е Plaster of Paris и дали мога да го открия тук. Искам да го използвам за направата на нещо такова.

Скрит текст:
Ми, то си гипс, на такова прилича и като превод на това отговаря.

# 524
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
И на мен такъв превод ми дава към немски, гипс. И на такова прилича.

Общи условия

Активация на акаунт