Хайде пак на почивка в Сандански-3

  • 109 482
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
И тази пролет ще посетим Санаториума за една седмица. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 496
Някой има ли скоро завърнал се от хотел Алекс? Интересува ме цената за двойна стая, както и дали е чисто и приятно, всякаква информация.

# 47
  • Мнения: 468
На мен не ми харесваше градския басейн. Само веднъж ходихме и повече не повторих. В детския басейн е дълбоко за много малки деца. А не пускаха възрастни при децата. Само детския басейн беше с топла вода. Този за възрастни беше дълбок и много студен. Да не говорим за липсата на шезлонги или поне пластмасови столове. Трябва да седиш върху седалките или в изгорялата, буренясала трева. А малкото сенки от дърветата са заети още от отварянето на басейна. Дано след ремонта да има по-приличен и удобен вид, че досега беше пълна скръб.

Аз също много харесвам града. Преди ходехме там три-четири години поред. Миналата година също бяхме. Но на мен вече ми е много скучно там. Ако не сме в хотел с басейн, не бих издържала повече от два дни.  Simple Smile 

Някой назад питаше за водопада. Красив е и си струва разходката до там. Не помня обаче точно от къде се ходеше. Като питате в града ще ви упътят. Изкачвате се по планински път. Водопада обаче не се вижда от пътя. Има широка поляна, нещо като площад, няколко сгради и една табела. Ние не разбрахме, че табелата указва посоката на водопада, пропуснахме го и се качихме доста нагоре. До самия водопад се слиза по кратък стръмен участък. Там няма поляна за излежаване.  Simple Smile

Относно въпроса за ходенето за един ден на плаж. Моя съвет е планувайте поне една нощувка. Не че е невъзможно и без, но с нощувка ще е много по-приятно и спокойно. Ако не сте ходили досега в Гърция, изберете района на Кавала. Много красив град. Съчетайте плаж в някои от селцата край Кавала с разходка в самия град.

# 48
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
А кой басейн на хотел препоръчвате за посещение, намиращ се по-близо до централната улица и парка и да е с топла вода?Под топла говорим за поне 30-32 градуса.
Може би Интерхотел Сандански или хотел Пирин, но той май е по-отдалечен...., хотел Панорама пък няма детски басейн.

Последна редакция: пт, 28 мар 2014, 20:34 от rosinau.

# 49
  • Мнения: 468
Интерхотела. На средата между парка и централната улица. Има два външни басейна, единия с по-топла вода, но и в другия е достатъчно топла. Има и вътрешен за лошо време. Но той е по-дълбок. Цените обаче не са ниски.

# 50
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
По-рано четох, че май билетите варират към 15лв. за възрастен.Не е малко, но ако е зле положението на градския плаж, поне веднъж да отидем на по-сносно място.

# 51
  • Мнения: 468
Градския плаж се очаква да го пуснат след ремонт, така че едва ли ще е зле положението. Очаквам да са го направили хубав  Simple Smile 
Там ще си изберете къде да отидете. Ще надникнете, ще разгледате и ще решите на кой плаж ви харесва.

# 52
  • Мнения: 17
Здравейте... Виждам , че предпочитате Сандански за почивка и то е много добър избор. Аз съм от града и като четях постовете реших да ви предложа и друго. Имаме си и балкан. Който го обича и ще идва лятото задължително препоръчвам да отиде на разходка, било то и само, за да се насладите на водопада и да хапнете картофки с бира на чист въздух. Децата ще са доволни да играят и да дишат истински боров въздух. Който желае може да преспи, има хижи и хотелчета и то на много достъпни и ниски цени.

# 53
  • Мнения: 19
Момичета, имам е едно такова питане: мислите ли, че трябва да носим някаква сготвена храна за децата или ще има откъде да взимаме? Проблема е, че децата са на 1 и на 2 години, ще има и бебе, а сме две жени с тях. Дали ще е удобно да взимаме супички отнякъде? Или други манджички? Има ли някакви топли витрини по главната улица примерно? Или е по-добре да направим супи и да ги затворим в буркани да се стерилизират, че да имаме за 3 - 4 дни? Сестра ми е решила да помъкне половин кухня, барабар с тенджери и подправки, но си мисля, че е излишно. Как мислите?

# 54
  • Мнения: 1 496
Никой ли не е отсядал в хотел Алекс? Вече направх резервация, ама ми се искаше да чуя и лични впечатления.
С бебе на 1година и 3 месеца ще сме, да попитам от къде в Сандански могат да се купуват пюрета на Хип и пелени на Памперс? Също и изворна вода предполагам навсякъде са продава?

# 55
  • Мнения: 1 476
Никой ли не е отсядал в хотел Алекс? Вече направх резервация, ама ми се искаше да чуя и лични впечатления.
С бебе на 1година и 3 месеца ще сме, да попитам от къде в Сандански могат да се купуват пюрета на Хип и пелени на Памперс? Също и изворна вода предполагам навсякъде са продава?
В Сандански има Била  Peace
Моля за коментари за Алекс като се върнете

# 56
  • Мнения: 5 234
Никой ли не е отсядал в хотел Алекс? Вече направх резервация, ама ми се искаше да чуя и лични впечатления.
Била съм там за няколко дни през зимата, какво те интересува?
Малко спретнато хотелче, храната беше хубава, пеша се слиза по една наклонена улица към центъра и парка.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 21 613
В Сандански има Била  Peace
И Кауфланд, в единия край на града.  Отделно има и детски магазин (за поне един се сещам аз).  Споко и там деца се раждат и отглеждат.  Simple Smile

Аз лично бих си носила (осбенно ако съм с кола) и пюрета за ден-два и памперси пакет, докато се озърна и ориентирам къде какво има. Та и тенджери и подобни бих (щото аз рядко ползвах пюрета например) носила.  
Зависи и къде остядате, poli_d, темата не е голяма, прочети я, казваше някой, че се е заявил детска кухня по телефона.

# 58
  • Мнения: 19
В Сандански има Била  Peace
И Кауфланд, в единия край на града.  Отделно има и детски магазин (за поне един се сещам аз).  Споко и там деца се раждат и отглеждат.  Simple Smile

Аз лично бих си носила (осбенно ако съм с кола) и пюрета за ден-два и памперси пакет, докато се озърна и ориентирам къде какво има. Та и тенджери и подобни бих (щото аз рядко ползвах пюрета например) носила.  
Зависи и къде остядате, poli_d, темата не е голяма, прочети я, казваше някой, че се е заявил детска кухня по телефона.

Аз съм заявила кухня, ама сестра ми казва, че няма да стигне на децата. То с тея орязани грамажи...А и темата съм изчела цялата - и трите.

# 59
  • Мнения: 1 496
Никой ли не е отсядал в хотел Алекс? Вече направх резервация, ама ми се искаше да чуя и лични впечатления.
Била съм там за няколко дни през зимата, какво те интересува?
Малко спретнато хотелче, храната беше хубава, пеша се слиза по една наклонена улица към центъра и парка.

Най-вече ме интересува дали е чисто и поддържано, много държа на това. Ще бъдем с детето, хигиената ми е най-важна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт