Храни и добавки преди ин витро процедура

  • 15 163
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 868
Няма значение дали си месояден или не. Протеинът го препоръчват на всички.

# 31
  • Мнения: 1 308
vanini81, можеш ли да ми обясниш каква е разликата между различните видове протеин Embarassed За първи път чувам, че трябва да се прием под такава форма. Имам предвид, че чрез храната се предполага, че набавяме нужното за организма Peace

Всички сме наясно какво е качеството на продуктите, ще е хубаво ако можем да го набавяме от надеждни места - родители/роднини на село или хора, на които вярваме, но е трудно ooooh! С плодовете и зеленчуците се справям, но домашно месо е трудно да се намери...

# 32
  • Мнения: 261
То и растенията се отглеждат с какви ли не препарати и торове   Wink
Така е по принцип, но нали чухте за децата с бучките в гърдичките, за които казваха, че са от естрогените в пилешкото. По принцип естрогените е добре да им се провокира отделянето преди бременност, обаче ако пък са много завишени, това би било пречка.
Храни като ядките, морковите, цвеклото, ябълките и картофите провокират отделянето на естроген.
Цитрусите и броколите пък подтискат синтеза на естроген.

# 33
  • Мнения: 3 868
vanini81, можеш ли да ми обясниш каква е разликата между различните видове протеин Embarassed За първи път чувам, че трябва да се прием под такава форма. Имам предвид, че чрез храната се предполага, че набавяме нужното за организма Peace

Всички сме наясно какво е качеството на продуктите, ще е хубаво ако можем да го набавяме от надеждни места - родители/роднини на село или хора, на които вярваме, но е трудно ooooh! С плодовете и зеленчуците се справям, но домашно месо е трудно да се намери...


Не знам разликата между различните видове протеини. Протеина на прах е концентриран - чиста суроватка. Колко яйца примерно трябва да изядеш, за да си добавиш количеството протеин, което ти дава сухата смес?
Скрит текст:
Когато трябваше да започна първото си инвитро през декември месец м.г., се заитересувах какво да ям, пия и т.н. Попаднах на много статии, някои от тях чуждестранни, в които пишеше, че е добре да се пие протеин. Пишат го и много момичета, тук във форума. Има доста теми, в които се обсъжда. Моя приятелка, която от доста време прави опити също ми го каза. Тя прави хиперстимулации и са ѝ казали да пие протеин, че помагал.
Аз започнах да го пия, и изобщо да се храня под някаква диета два месеца преди инвитрото. По време на инвитрото също. Стимулираха ме с много леки дози, защото според моя лекар съм проблемен пациент и застрашена от хиперстимулация. Направих над 30 фоликула, но нямах никакви оплаквания, нито подут корем, нито някакви неразположения. Пиех си протеина всеки ден. Или е заради него, или просто организма ми понася стимулациите леко. Не знам. Но когато започна второто си инвитро, пак ще пия протеин.

# 34
  • Мнения: 1 308
vanini81, благодаря за информацията, мила!  bouquet

Ще се поразтърся из нета за повече информация, но ми беше много полезно да науча за това!

# 35
  • Мнения: 261
Мъжът ми ми каза, че може да ми осигури кутия с прах, няма на дози. Струвала към 100 лв, ама ако съм я била изпиела, съм щяла да стана мутант. newsm78
vanini ти какъв протеин пиеш и откъде си го набавяш? Hug

# 36
  • Мнения: 3 868
И мъжа ти се има за знаещ?
Деа, вземам си кутия 1кг. - 45лв. Стига за един месец. От чистия протеин няма как да напълнееш. Да не говорим, че като си изпиеш дозата и после не ти се яде 5-6 часа. Много засища. По времето, когато пиех протеина, преди и по време на стимулацията, отслабнах с 2 кг.
Аз лично пиех на тази фирма:http://www.krasivitela.com/f2-full-force-whey-protein-force-2-270-kg.html
Масово момичетата във форума пият това на цена 36,00лв./кг.:http://www.biogame.biz/?page=products&level=3&prod_id=24#product

# 37
  • София
  • Мнения: 109
100 лв.? Аз пия ягодовия на биогейм, купувам кутията от 250 грама за 12 лв. Пия го по предписание на док, защото ми е нисък белтъкът и албуминът.

# 38
  • Мнения: 579
По препоръка на лекаря, около 2 месеца преди процедурата пих Антиоксидант на Валмарк и Геритамин. Фолиевата киселина я пиех около година предварително. Няколко седмици преди, по време на и малко след процедурата спазвах протеинова диета.

# 39
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Аз пия омега 3 950мг, coenzim q10 и фолиева. Доколкото знам е хубово да се пие и вит е в първите 2седмици от цикъла, но аз не пия, защото пия и Дея и м2тон..та вече шепата ми не може да ги побере..

Общи условия

Активация на акаунт