Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите и преди и след това -196 тема

  • 64 689
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 659
Велики четвъртък е! bouquet

# 692
# 693
  • Мнения: 613
 easter  По чевръстите домакини,ако имат желание вече може и да си боядисат яйцата. Laughing







 От мен лека нощ,макар,че сега ще има да нищя епизода и насън  Laughing

# 694
  • Мнения: 4 242
"Mavi Dalga" ще има своята премиера в САЩ 57-я в San Francisco International Film Festival на 27 април.
Ванче  Hug много хубава новина за филма и съответно за Онур. Дано филма има късмет да бъде забелязан и награден

Рали, Дори  Hug да си кажа и тук: интересна серия,  темпото малко се позабави, но пък имаше много хубави моменти с Ел и Йо. С превода много неща ще ни станат известни. Само не мога да си обясня защо трябваше Ел да убие и човек newsm78 Дали защото по този начин нагази яко с двата крака вътре, а и Йо стана свидетел, така че по този начин по-лесно ще се съгласи да сътрудничи на полицията newsm78 Rolling Eyes
Мисля, че този път Туба пя на сцената Peace. Ама дали нарочно имаше фалшиви нотки или не са имали време да доизкусорят нещата newsm78

Много хубава сцена Peace


Явно не съм от чевръстите домакини, Дори Wink, понеже боядисването го оставям за събота
Хайде, Лека нощ и от мен smile3524

# 695
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Скрит текст:

Дори, Рали, Канти  Hug снощи сте намерили време да отразите епизода, а аз  Embarassed от четене тук там... реших да оставя това за сега.  Peace



Да, прави сте Туба пя - а, аз още като излезе Пънар на сцената и извика Ел,  Wink реших, че Хасрет ще запее /  hahaha нали сме виждали това заведение и в ЗС/  Joy Joy Joy



А в тази сцена бяха много сладки двамата  Simple Smile

С две думи епизода много ми хареса, мудността му се дължи най-вече на многото  ooooh! думички, които не разбираме, затова вярвам - след превода ще сме доволни.  Peace

# 696
  • Мнения: 41 877
Добро утро! Hug

Цвети Hug

Рали HugКанти HugДороти Hug

И аз гледах снощи епизода!Много ми хареса като чух Туба да пее! Laughing

Днес е Велики четвъртък и ще боядисваме яйца! Laughing

Приятен ден и спорна работа! newsm51

# 697
  • Мнения: 613
Добро   утро запленени !




улица"Цар Тодор Светослав "-Велико Търново

Скрит текст:

Цвети,Злати   Hugда започнем деня с любими лица ,кафе и усмивки.

Канти Hug.  търновци се оказаха най чевръсти Peace.

Привет и на нощната смяна Рали Hug.





Злати Цвети  Hugи на мен ми хареса как пее,може  и да не  не идеално,който иска да опита пред публика и на друг език.Останах приятно изненадана.
Кой да предположи,че ще има песен италиянски newsm78.Лично аз не го очаквах,макар,че сме били вече в това заведение. GrinningЕлиф спаси ситуацията от змиичето Бахар.
Не ми беше муден епизода,имаше много действия,който заплитат все повече ситуацията. След превода ще съм наясно малко повече с главоблъсканицата  на сюжета.

За играта на всички -великолепни,еле па нашите дето вече не се дърлят ами си предлагат къде рамо  да си поплачем,къде завивка,да не настинем.Вече има и Ние в  речника ни,и на Сибел разказва.........Simple Smile

Сега малко да поработим ,после да си  easter,да има време и за любимата тема .


Надин   Hug


Хубав велики четвъртък на всички дружки

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 09:54 от дороти 15

# 698
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Отново на турнир в Русия, Джансел ще е капитан на отбора.

Скрит текст:
Türkiye'yi Rusya'da temsil edecek Artist Takımımızın Kaptanı CanselElçin TD @feridun_duzagac ın sahadaki kozu..

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 14:01 от vania_e

# 699
  • Мнения: 613


Малко радост за очите,



и колата си преотстъпи Laughing.
Ама и нашата  Ел е кибритче Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 10 030
Здравейте момичета!  Hug

Само да се инициализирам, че съм добре и съм у дома.  Peace
За съжаление имам много задължения и нета тук е ужасен. Гледах на пресекулки, но основните неща май ги разбрах, а те не ми харесаха.  ooooh!

Нашето момиче пя фалшиво, ама нали се жертва за Йомер, ще си затворим очите...  Laughing
А и пя на италиански.  Peace А как хубаво и напевно говори на италиански, хареса ми...

Гадно завърши, но комисарио трябва да я спаси, иначе как ще се влюби, въпреки, че за мен вече е влюбена, а той- увлечен...



Този момент съм го изпуснала, но после ще доглеждам...

Желая ви приятен ден и весели светли празници!  Hug

# 701
  • Мнения: 4 242
Здравейте момичета в този дъждовен априлски Велики Четвъртък
Независимо от времето навън, когато влезна в темата преди обяд ми става хубаво от поредната положителна мисъл сложена от Цвети Hug
Боядисахте ли вече яйцата  Rolling Eyes
Дори Hug гледам, че в Търново са много чевръсти Laughing А ние с гайдите ще действаме в събота smile3502
 Линка Hug добре си пристигнала в къщи. И там ли времето е толкова студено и дъждовно?
А момента с пастичките, който си изпуснала е много сладък. Елифче  накара Йо да спре колата, като минаваха покрай сладкарница и си поръча две сладкишчета и се нахвърли лакомо върху тях. Но Йо й се ядоса, че не му отговаря на въпросите и й дръпна парчето, което ядеше Heart Eyes Ако продължават така сценаристките с образа на Ел да хапва толкова сладко, дали не искат да ни подготвят, че може да отключи диабет Joy

Злати Hug и на мен ми харесва, че Туба пее и то на италиански. А това, че на моменти пеенето е леко фалшиво за мен си е чаровно. А нали трябва да има и някои несъвършени качества, така че образът й да е по-естествен Peace
 Надин Hug надявам се в скоро да ти се оправи техниката и да се появиш У ДОМА

Ако ви се гласува - да ударим по едно рамо на Туба за най-добра актриса Peace
http://www.sosyalmasa.com/2014-yilinin-en-iyi-kadin-oyuncusu-anketi/

 Peace
Скрит текст:


Чао, до по-късно Heart Eyes

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 13:46 от kanti

# 702
# 703
  • Мнения: 613




Днес героите са уморени   Simple Smile  Време е за дрямка.



Лина   Hug  Май започвам да си променям мнението,че Елиф ще се влюби първа.На нея огън й гори на главата.Прокрадва ми се съмнение ,че Йо ще хлътне по нея заедно с помощта и стреса.


Канти когато тогава,не се кахари,какво й е лошото на събота.




Мойто проблемче са Ел и Йо още какво ги очаква newsm78.









Скрит текст:


При мен този въпрос  не е актуален,дъжда дойде и при мен.
Готова съм с боядиването.

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 15:08 от дороти 15

# 704
  • Мнения: 286

Момичета, здравейте и от мен на Велики четвъртък !

 Цвети, Злати, Канти, Дори, Лина   Hug момичета, много красиви снимки!

Някои от сцените снощи не съм ги видяла - то с моя начин на гледане, така се получава...

Аз яйцата ги боядисвам в събота - да са по пресни за Великден  Laughing


Общи условия

Активация на акаунт