Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите и преди и след това -196 тема

  • 64 683
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Kara Para Aşk 7.Bölüm Fragman 2

# 706
  • Мнения: 286

  Ваня   newsm51 

# 707
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Ванче   bouquet благодаря за фрагмана! Нали първо тук влизам  Simple Smile ще съм подготвена  Peace

Дори, Злати, Канти  Hug и аз нямам никакъв проблем с пеенето на Туба / който може повече - става певец  Simple Smile/, а ние  Simple Smile - слушаме. Все пак дори и се радвам за смелостта да се изтъпани и запее - не само пред хората по време на снимките, а и пред гледащите филма / не се притеснява от подмятания явно/.  Peace

А в този епизод Туба и порисува, което вече си е и нейна страст.  Simple Smile



... но и както разбрах от руския форум - от думите на Бахар, излизало, че Ел рисува, когато е влюбена или започва да се влюбва / не разбрах точно и.../  Peace

А, пък за боядисването на яйцата...  Wink и моите чакат събота - традиция / Дани  Hug - по същата причина, като теб Peace/

# 708
  • Мнения: 41 847
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug

Е как така два фрагмана ни пуснаха? Laughing Дано не арестуват Елиф! Praynig Тя и без това се обвинява за случващото!Не изчака в колата Йомер! Peace

Аз днес се прибрах в Бургас и успях да боядисам яйцата и да изчистя!Нали утре е Разпети петък и нищо  не се работи! Joy

# 709
  • Мнения: 613
Привет запленени!

Цвети,Ваня,Канти,Лина

Злати,още много драма я очаква Елиф,не ми се иска да влиза по затворите.
Дано комисаря направи нещо супергероиско.Нали и пратиха смс,да иде в колибата ,тя се опита да се обади на Йомер,тела му  беше изключен.

Цвети Туба има опит с пеенето- в готварското шоу,след снимките на Попитай сърцето си,
където се справя много добре.



Онур в Брак с чужденец-  като ми трябваше не я открих миналият ден,ама ми била под носа.



 Покрай Елиф, Филиз  не ви ли липсва?


Отсъствието на Надин се усеща липсва музиката с препратки.


Една засмяна Бегюм,ролята й е  лошият женски образ.



Скрит текст:

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 21:14 от дороти 15

# 710
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Дори  Peace аз също не искам Ел да ходи по затвори и писах и в другата тема за едно мое съмнение. За жертвата на убийството Съткъ - много странно седи на стол  newsm78, срещу него заложен капан, а той нито мърда с все стол, нито звук издава, та...  Thinking за мен той или е в безсъзнание, или е дори вече мъртъв/. А ако съм права  Thinking ще се измъкне момичето ни.  Peace



# 711
  • Мнения: 659
Ваня, Дороти, Дани, Злати, Канти, Лина, Цвети,  waveyHug  и всички от темата, wavey Hug

Днес се справихме с боядисването, а утре е ред на козунаците. Simple Smile

Стоп кадрите са голяма работа. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 613







Социалните медии бяха разтърсени от Tuba песен  google т
Социалните медии разтърсени от песента на Tuba

Скрит текст:
Sosial media were shaken by Tuba's song
Τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ταρακουνήθηκαν από το τραγούδι της Tuba

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 22:37 от дороти 15

# 713
# 714
# 715
# 716
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 717
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug




На Разпети Петък - дъжд и студ  ooooh!, но нека това не ни пречи на хубавото настроение, който може да си стои в къщи, на топло...  Peace

... а  Wink на нас, останалите, които ще работим - лека работа и успешен ден  Peace



# 718
  • Мнения: 659
Добро утро! Hug



Цвети,  wavey Hug  

Приятен ден на всички! Hug





# 719
  • Мнения: 10 027
Добро утро!  Hug



Да се забавляваме и днес с Елифче!  Hug



Цвети  Hug подписът ти е супер!  Heart Eyes И аз го исках, но не можах да реша Елифче или комисар Озан да махна, така че ги оставих.  Laughing

Приятен ден, дами!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт