ММ не иска да правим секс!

  • 7 212
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 850
При кървене до 4 месец така щях да съм наплашена, че и през ум не би ми минало за секс. Но въпрос на приоритети все пак.
А ти какви компетентни съвети искаш? Ясно, че не те устройва отговор, че се притеснява за бебето. Какво очакваш да ти кажем?!
Не те харесва вечИ, има си любовница, мъжете са тъпаци и прочее компетенции Crazy

# 16
  • Мнения: X
При кървене до 4 месец така щях да съм наплашена, че и през ум не би ми минало за секс. Но въпрос на приоритети все пак.
А ти какви компетентни съвети искаш? Ясно, че не те устройва отговор, че се притеснява за бебето. Какво очакваш да ти кажем?!
Явно, очаква да я успокоим , че мъжът й няма да тръгне по чуждо.
Само че, ние няма как да го направим, защото не го познаваме.    Laughing
Това, че някоя жена ще напише, че 9 месеца, докато е била бременна, не са правили секс с мъжа си и той въпреки това е останал верен, не значи, че и при други ще е така.
Колкото хора, толкова и варианти.

# 17
  • Мнения: 60
При кървене до 4 месец така щях да съм наплашена, че и през ум не би ми минало за секс. Но въпрос на приоритети все пак.
А ти какви компетентни съвети искаш? Ясно, че не те устройва отговор, че се притеснява за бебето. Какво очакваш да ти кажем?!
Естествено че  ме беше страх ,когато имах кървене!!!Сега нямам този проблем и е нормално да мисля!Пак пиша-Искам мнения от хора с подобни проблеми!! ooooh!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Липсата на секс по време на тежка бременност не е нещо необичайно. Радвайте се на момента.
Просто иска да си добре и бебето да е добре.  Peace Не търси под вола теле.

Мъжа може да ходи по чуждо и да му късаш шортите в леглото. И да може да не е същото за него. Това обаче не го прави виновен. Психологически е момента.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 901
Фффф, какво да ти кажа...

Направи му нещо "както преди" - нещо, което задоволява само мъжете, предполагам, че си му правила и преди такива неща.

Приеми, че е възможно преди да е искал секс, защото не си била "толкова бременна" до 4ти месец и нещата са му се стрували "както преди", а сега, когато си очевидно бременна, да приема нещата сериозно и да се притеснява.

Можеш и да поговориш с него - не толкова за да го промениш като нагласа, колкото за да му обясниш, че с изказванията си те притеснява, обижда, натоварва и т.н. и че в момента трябва да си спокойна, защото общата ви кауза е по-важна от неговите "оценки". Ако не "разбере", значи наистина е егоист.

# 20
  • Мнения: 60
Фффф, какво да ти кажа...

Направи му нещо "както преди" - нещо, което задоволява само мъжете, предполагам, че си му правила и преди такива неща.

Приеми, че е възможно преди да е искал секс, защото не си била "толкова бременна" до 4ти месец и нещата са му се стрували "както преди", а сега, когато си очевидно бременна, да приема нещата сериозно и да се притеснява.

Можеш и да поговориш с него - не толкова за да го промениш като нагласа, колкото за да му обясниш, че с изказванията си те притеснява, обижда, натоварва и т.н. и че в момента трябва да си спокойна, защото общата ви кауза е по-важна от неговите "оценки". Ако не "разбере", значи наистина е егоист.
Общо взето като теб разсъждавам ...и най-добре пак да поговорим.А иначе за други неща...той толкова е странен в последно време че не ми дава индикация дори за това!Както и да е ,явно така стоят нещата  ooooh!   

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Защо да я обижда? Той също е човек и има право да не желае нещо. Физически се променяме. Той вече може да е не я чувства така секси. Може да се притеснява. Мъжете на са животни.
Какво ще получи от дълбок разговор? Най - много да го накара да се чувства виновен, че не я желае в момента или че не може да я задоволи поради психологическа пречка в неговата глава.

Сама казваш, че те целува, прегръща и се интересува от бебето. Дай му време. Гушкай си го. Позволи му да има трудните си моменти и не го припирай.

Нормални са тези моменти. Има ги и е редно да се минава по - гладко през тях.
Имам един въпрос: Ако след дълъг разговор на тема секс, той склони и правите секс, това по - добре ли ще те накара да се чувстваш?

# 22
  • Мнения: 1
А какво означава ММ ?

# 23
  • Мнения: 11 573
А какво означава ММ ?

Моят мъж.

# 24
  • Мнения: 2 663
Не се включвам точно по проблема на авторката, но искам да кажа, че не вярвам, че съществува мъж, който може да издържи няколко месеца без секс  #Crazy Има и други варианти за секс освен традиционното проникване. Като вземете да се правите да паднали от небето  ooooh!
Дори и при проблемна бременност пак има начини да бъде задоволяван партньора. Как пък да не застиска някой мъж до раждането с идеята, че после ще навакса  Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
Не се включвам точно по проблема на авторката, но искам да кажа, че не вярвам, че съществува мъж, който може да издържи няколко месеца без секс  #Crazy

    Shocked Ти сериозно ли?!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Не се включвам точно по проблема на авторката, но искам да кажа, че не вярвам, че съществува мъж, който може да издържи няколко месеца без секс  #Crazy

    Shocked Ти сериозно ли?!
И аз това се питам? Значи те са по - скоро животни. Познавам мъж, който през цялата бременност не прави секс с жена си и представете си не си хвана любовница  Embarassed О, Боже!

# 27
  • Мнения: 2 663
Не се включвам точно по проблема на авторката, но искам да кажа, че не вярвам, че съществува мъж, който може да издържи няколко месеца без секс  #Crazy

    Shocked Ти сериозно ли?!

Да,съвсем сериозно. Никакъв оргазъм, няколко месеца-това просто не го вярвам!

# 28
  • Мнения: 3 231
Мамичка мекичка не намеква за любовница, а за чисто и просто мастурбиране. Един мъж може да не прави секс с жена и повече от 9 месеца. Може и 2 години да не прави. Но секс с ръката си... никой не го знае колко често прави. Да нямате камера в банята?

Между другото, за мъжката полова система не е добре да се оставя 9 месеца без да действа. Затова Мара Шепова винаги е наблизо за една бърза полова профилактика Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 29
  • Мнения: 2 663

Кой говори за любовница?!?
А, добре, че се включи мъж, че да разберете какво имам предвид  Peace





Общи условия

Активация на акаунт