максиларен синузит

  • 2 281
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Ще споделя за тези, които се мъчат като мен от тази гадост. Тази болка се появи в края на миналото лято, превзе сънищата, мислите, живота ми със силната болка и отвратителната миризма на гной и престояло кисело зеле. Изтичаше през носа в зеления си вид и вмерисвах стаите и близките си. От всичко писано не бях пробвал кестен, урина, и още някоя написана билка. Няма спасение. Януари се реших и влязох в Плевен при Д-р Николов и Доц. Вълков за операция. Болезнена и гнусна история. Хората са специалисти но не стига само това. След операцията доцента ме насочи към зъболекар със съмнение за зъб в синуса. Направих снимка, решиха за един от тях и със замах ми го отстраниха-здрав, неболял зъб. След това надувам в устата а въздуха през носа излиза и обратно. Зашиване в устата още мъки но нали за хубаво. Ноооо, след 7 дни гнусната миризма пак започна с пълна сила, болките и гнойта на шепи отново. Отчаях се. Инхалацията със зеле и куркума и капене от отварата редовно ме облекчаваше много малко и след 3/4 дни спря. След консултация с лекарите се реших на втора, по-сложна операция. Тя трябваше да се случи 10 дни по-късно. В колата по пътя се сетих , че /тук е момента да спомена, че преди време почти си отрязах крака в коляното и след 4 операции ме оправиха/ големите рани на крака след трагедията се оправиха с магията : СМРАДЛИКА Прибрах се, сварих, сложих в шишенце с капкомер и започнах на 40мин. да слагам по половин капкомер. Дори през нощта, много е добре.  Ефект имаше видим на втория ден. Но истински ефект имам сега на втората седмица. Трудно и бавно но упорито смрадликата се бори с тези бактерии, гадове. сега съм 80% по-добре. Смрадликата не е от аптека, брал съм си я от пътя между ловеч и севлиево, сушена е на тавана Simple Smile  Успех! Пробвайте! Дано помогна!

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 17:30 от синузит

# 1
  • Мнения: 172
Това, което са ти причинили е ужасно. Аз преди години бях с киста в синуса и ми правиха " само" пункция и беше ужасно. Сега съм в начална бременност с упорит синузит, не знам дали смрадликата не е противопоказна. Ще проверя и ако няма проблем ще я пробвам. Радвам се, че с теб всичко вече е ок.

Общи условия

Активация на акаунт