На пазар във Варна - 33

  • 63 582
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Някой питаше за щори в предната тема, препоръчавам щори Дея https://www.facebook.com/pages/%D0%A9%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%94%D … /1376129002625914 .



# 46
  • по морето
  • Мнения: 202
Имаме щори и завеси в цялото жилище (от 2.5 години) закупени от Гершман, Варна, ул. ”Г. Бенковски” 3.

# 47
  • Мнения: 1 377
И ние вкъщи сме с Гершман и в трите стаи, препоръчвам с две ръце!

# 48
  • Мнения: 658
Търся ресторант за 120 души. Оказва се, че във Варна е трудно се намират.
Ако те устройва кв. Аспарухово, препоръчвам ресторанта към хотела Peace
http://www.ventura.bg/bistro.php

# 49
  • Варна
  • Мнения: 355
Търся ресторант за 120 души. Оказва се, че във Варна е трудно се намират.
Хоризонт?

В какъв ценови диапазон и за какво ти трябва? В смисъл ще има ли купон и ще трябва ли място за дансинг? Защото в този случай Вентура ми се струва малък, за Хоризонт не мога да преценя.

# 50
  • Мнения: 456
Питането ми май,не  е много за тази тема,но все пак ще попитам:Дайте ми идеи,за заведение с хубава лятна градина и детски кът(задължително)-освен Панамера!Може и в околностите на Варна,като краен вариант!Благодаря много,предварително newsm51

# 51
  • Мнения: 25 836
И ние вкъщи сме с Гершман и в трите стаи, препоръчвам с две ръце!
Още един глас за Гершман. Blush

# 52
  • Мнения: 1 068
Аз да ви попитам за салони в които правят Вела шейп процедури?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Знам, че има тема и въпросът ми не е за тук, но тази е по-посещавана и мисля, че ще получа отговор по-бързо Simple Smile Търся маникюристка, която да изгражда нокти читаво. Почти ми е спешно Simple Smile

# 54
  • Varna
  • Мнения: 264
Аз да ви попитам за салони в които правят Вела шейп процедури?
В "Ню лайф" до Винса  и  на Севастопол над Макдоналдс в  aestheclinic имаше  Вела шейп и Веласмуут 

# 55
  • Варна
  • Мнения: 478
Някой да има на представа дали другите аптеки Марешки, освен в медицинския му център, са така добре заредени откъм козметика, и дали там може да се плаща с кредитна карта? Трябва да си купя козметика на Акникеър и установих, че със Санита идва разликата около 5 лева, но в момента не разполагам с пари кеш  newsm78

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 620
В аптеката на Владислав също има много козметика, но за плащане с карта, не знам дали приемат.  Може би, да, защото е голяма, на оживено място, има туристи, вече много хора плащат така.     

# 57
  • Varna
  • Мнения: 264
Някой да има на представа дали другите аптеки Марешки, освен в медицинския му център, са така добре заредени откъм козметика, и дали там може да се плаща с кредитна карта? Трябва да си купя козметика на Акникеър и установих, че със Санита идва разликата около 5 лева, но в момента не разполагам с пари кеш  newsm78
Аз съм най-доволна от цените на козметиката в аптеката,която е в Гранд мола.Мисля,че ще е по-евтино и ще платиш с карта

# 58
  • Мнения: 784
Къде във Варна има детски център/МОЛ с Плейстейшън или някакви други подходящи развлечения за момче на 8-9 години? Ще имаме работа в града, но ще сме с децата и ще ни се наложи да убиеме 3-4 часа някъде ... Благодаря предварително!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 422
Къде във Варна има детски център/МОЛ с Плейстейшън или някакви други подходящи развлечения за момче на 8-9 години? Ще имаме работа в града, но ще сме с децата и ще ни се наложи да убиеме 3-4 часа някъде ... Благодаря предварително!
В Гранд мол има на последния етаж, кино, пицария Годзила с тв и игри, Paluground с електронни игри.

Общи условия

Активация на акаунт