Лидл ::42::

  • 84 888
  • 752
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 1 013
Бутертесто съм взимала и от двата вида в Лидъл,но охладеното определно повече ми харесва  Peace Този кетчуп на Каниа и ние много го харесваме  Peace

# 646
  • Мнения: 8 265
Имаме апарат за кръвно от Лидл, взехме го за свекърите. На тях не им хареса, защото се оказа прекалено чувствителен. Докато си мериш кръвното трябва да си абсолютно неподвижен и най-добре легнал, иначе започва да дава грешки и се опитва да започне меренето отново. Най-малкото мръдване и грешка.

# 647
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
Моят е на две години. Не дава грешки, единствено напомпва допълнително, ако кръвното е високо. Не знам колко е верен, все забравям да го занеса на доки да го провери. Но и аз като споменатите по-горе баби на някой, се ориентирам добре ли съм, зле ли съм! Mr. Green

# 648
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И аз го имам апарата от година и нещо. Беше верен в сравнение с електронния в болницата Simple Smile

Хлебопекарната точно на Нова Година /2013/ я блокирах. После ММ я даде в един сервиз на негов познат, който каза, че нещо в електрониката имало - била съм задало много програми - и ни я върна работеща. Явно не е било нещо сложно. Може да попиташ в някой сервиз наблизо.

# 649
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Апарат за кръвно купих за майка ми предната пролет. Тази есен се беше повредил, бях писала в темата. След месец на сервиз и дадоха нов. За сега работи и тя го ползва поне по 2 пъти на ден. Не мисля, че е много чувствителен. По принцип при всички електронни апарати трябва да не се мърдаш и да не говориш. Много гадно стяга ръката обаче, все едно иглички ми се забиват, а ми е слабичка  Wink

# 650
  • Мнения: 2 195
Къде видяхте хлебопекарна? Rolling Eyes Аз пак нещо не съм разбрала..

# 651
  • Мнения: 567
Апарат за кръвно пускат от четвъртък!
Също страхотни раници за спорт видях в брошурата. И трита цвята са жестоки. Ми сега коя да взема? И одеялото за пикник и то е планувано.
Как пА на всяко зареждане все има нещо да ми липсва и трябва да го взема. Няма ли да има край това зареждане или да зареждат с нещо, което не ме касае!!!  Mr. Green
Мъжките къси панталони стоят страхотно. Туниките по тялото от миналата седмица също са жестоки. Взех 2 за голямата ми дъщеря - идеално се комбинират с клиновете. За малката взех много сладка пижамка в лилаво. А за брат им, пижама и късите панталонки, които бяха пуснати в сиво и синьо. Страхотен памук са за без пари.
Да похваля зелената салата, репичките и лука.
Извинявам се, че така дълго си разказах пазара, но редовно чета и всички препоръки са ми много полезни, та реших и аз да споделя.  Laughing

# 652
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Къде видяхте хлебопекарна? Rolling Eyes Аз пак нещо не съм разбрала..
Няма хлебопекарна, някой коментира, че му се повредило нещо Peace

# 653
  • Мнения: 2 195
Разбрах, благодаря!

# 654
  • София
  • Мнения: 940
Някъде по софийските магазини да има останали клинове   bouquet

# 655
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Момичета,внимавайте с електронните апарати за кръвно.Миналата година нашите си бяха купили един немски,не си спомням марката.Оплакваха се ,че кръвното един път им е много високо,след час ниско,непрекъснато пиеха хапчета.Дойдоха ни на гости за Коледа и започнах да им меря кръвното с моя,  който е обикновен.Даваше големи разлики на моменти и те решиха да изхвърлят техния.  Peace А и от лекари съм чувала,че електронните не са за предпочитане.

# 656
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
pars, извинявай, ама те защо пият хапчета на тяхна глава. Ясно е, че обикновения е най-точен, не случайно в болниците се ползва предимно той. Но електронните са удобни с това, че можеш сам да си го мериш. Мъжът ми има високо кръвно налягане, ползва апарата за следене, но след като поддържаше високо кръвно няколко дни, отиде на лекар и му изписаха подходящо лечение.

# 657
  • Мнения: 4 825
Продават ли бебешки пюрета на Гербер?

# 658
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 888
Момичета,внимавайте с електронните апарати за кръвно.Миналата година нашите си бяха купили един немски,не си спомням марката.Оплакваха се ,че кръвното един път им е много високо,след час ниско,непрекъснато пиеха хапчета.Дойдоха ни на гости за Коледа и започнах да им меря кръвното с моя,  който е обикновен.Даваше големи разлики на моменти и те решиха да изхвърлят техния.  Peace А и от лекари съм чувала,че електронните не са за предпочитане.
И аз съм на същото мнение. Родителите ми си купиха електронен, който постоянно показваше по-високи стойности. След преглед при лекар им бе препоръчан обикновен апарат, с който наистина не всеки може да работи, но определено е по-добрия вариант. Естествено купиха си обикновен и сега не се стряскат от високи показания.

# 659
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Сестра ми имат японски електронен апарат за измерване на кръвно налягане, купен през 1998 г., от тогава си работи безотказно и точно, вече 16-та година. Но тогава дадоха за него около 100 000 лв.  Wink Пак тогава купихме на майка ми от обикновените, със стетоскоп, че бяха на по-поносима цена. Пак беше японски, но отдавна вече е в историята.
А този Лидълския, майка ми го носи при ЛЛ, когато и го купих и показваше еднакви стойности с неговия.

Общи условия

Активация на акаунт