Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 259

  • 48 324
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23 317


Привет момичета Енгинки !  Two Hearts

Браво на вас - тази сутрин на първа страничка в началото ви оставих - вече се вихрите на четвърта!

Серията се хареса абсолютно на всички, но то просто няма как да не  се случи, защото играта на нашите хора  беше на висота ! Браво и на двамата !

Имаме си преведена частта  в самолета - Бебо  Two Hearts  Мариянка  Two Hearts

Много ми хареса "чаепиецо рошав"  Grinning това си е направо култова реплика !

И като сте казали Керимовия пуловер - ето  за сравнение. Подобни са, но не са еднакви  Grinning

   

   

Скрит текст:
 

# 61
  • Мнения: 1 097

Надничам да видя дали лекцията Мода и стил е свършила.Не си падам по максимата "Повторението е майка на знанието". Аз съм за "Разнообразието е майка на удоволствието".
Вижте кой ви гледа с хубавите си  очи и изразителен поглед.

# 62
  • Мнения: 23 317


Интересно какво и показа ...

А това пък ако не е възхищение ... ще изям старата си шапка/ както се казва /...

Колкото и да не  си "признава" пред себе си комисарят е доста заинтригуван   newsm03

# 63
  • Мнения: 716


Интересно какво и показа ...

Скрит текст:
А това пък ако не е възхищение ... ще изям старата си шапка/ както се казва /...

Колкото и да не  си "признава" пред себе си комисарят е доста заинтригуван   newsm03
[/b][/color]
Мартичка, след като качваш такива сладки "сресани" снимки на комесарио, просто не мога да не ти благодаря  bouquet - значи... Йомер цъфна пред вратата на Елиф, видя, че тя го наблюдава през шпионката и почна с муцките. Тя, естествено му подири сметка какво прави там, защо я преследва и така нататък - познатите лафове. Той й каза, че баща й е отсядал в хотел, когато е идвал в Рим. Тя не повярва, попита го откъде знае. А той: "Ами научих. Ти май забравяш, че съм полицай". И си тръгна уж да търси хотела. Тя не издържа, погна го и вика: "Добре де, голям полицай си, велик си, признавам. Кажи ми сега кой е хотелът". И той вика: "При едно условие - ще отидем заедно". И тя прие, къде ще ходи. И точно тук той й го показва на телефона - х. "Медитерано". И тя каза: "Ами че, той е съвсем наблизо". И хукнаха. Това е в общи линии. Hug

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 16:48 от barisea

# 64
  • Мнения: 917


МАРТИЧКА,  Hug привет! Two Hearts

МИЛЕ,  Hug успокой "топката"! Joy Това е специално за ТЕБ!
Heart Eyes
   bouquet
Скрит текст:


Engin Akyürek GrFC - Elif & Ömer '' Un angelo disteso al sole ''

 Grinning  Нов клип, отворете го - СТРУВА СИ!  Grinning

# 65
  • Мнения: 1 097

Една от любимите ми снимки.
Марта,аз не разчитам възхищение,а е доволен да и докаже ,че не може да скрие нищо от него и винаги е наясно със събитията.

# 66
  • Мнения: 1 097

Тануш,благодаря.Връщам ти жеста.

# 67
  • Мнения: 23 317


Плезенка за Милка  Two Hearts абе, светят му очите на комисаря ... той досега не е срещал такава жена - просто е интригуван от нея / далеч е от някакво влюбване / Само до преди 10-тина дена щеше да се сгодява ... Смятам, че е време вече да разберем нещо повече за Сибел.

Барисеа  Two Hearts мерси за уточненията ! А вчерашното ти "Аморе мио" ми се е настанило в ума и няма мърдане от там ...  Grinning и това за "рошавия чаеопиец" ... Joy Joy Joy

Танушка  Two Hearts да кажа нещичко ... днес успях да се "сетя" да пусна БТВ и да гледам серията и ... бързах да седна на компа за да си пусна нещо от снощи / макар и без превод /Този Йомер действа много решително  Grinning

# 68
# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


В момента в Турция блокираха youtube.
....................
Следобеден поздрав от Йомер.

# 70
  • Мнения: 917



МАРТИЧКА, с голямо нетърпение чакам превода специално на тази серия.  Heart Eyes
Днес цял ден набирам кадри, които са ме впечатлили. Някои от тях нямат нужда и от превод.
Трябват само душа и сърце...  Two Hearts
Ама всички ние, които сме тук си го знаем, но аз за всеки случай пак да си го кажа. Grinning


# 71
  • Мнения: 23 317


Продължавам да гледам сладурите в италианското им приключение  ...

Мариянка - това си е лоша новина, но дано бързо да се разреши въпроса / в кой век живее тоя човек  #2gunfire Ей, спира това, спира онова ...

И да задам сакралния въпрос - "Нерде" ще качат трейлъра за 4 серия ?! Като нямат достъп до Ютуб ?!

# 72
  • Мнения: 917



Всичко, което правят заедно им се получава. Heart Eyes Heart Eyes
Имаме си вече и прегръдка, но аз си чакам взаимната и  щастлива. Grinning Grinning

# 73
  • Мнения: 2 293



В дизифорума са разкрили даже песента, която Йомер така упорито пееше, за да дразни Елиф в самолета:
"Имам милион въпроси" на Гьонюл Даъ

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 18:09 от loveofmine

# 74
  • Мнения: 1 007
http://www.ratingkurdu.com/kara-para-askin-adim-adim-yukselisi/
Онагледяване на зрителския интерес към "Kara Para Aşk" по дати.




Общи условия

Активация на акаунт