Парти за завършване на детската градина

  • 5 080
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте,
да попитам родителите на завършващи градината, мислят ли да организират някакво парти за децата, нещо като абитуриентски бал, защото нашата група има такова намерение, та по-конкретно ме интересува под каква форма и в какво заведение, имате ли някакви идеи?По-конкретно ако някой има идея за заведение или детски клуб в района Хаджи Димитър, Левски.

# 1
  • Мнения: 6 214
В нашата градина ще им правят албуми. За парти още не се е чуло. Става въпрос за Бургас. Може и лимузини да се наемат за партито.  Tired

# 2
  • Мнения: 57
Хаххах, лимузини...това ми хареса......но идеята за албум е добра, трябва да го предложа......

# 3
  • София
  • Мнения: 1 374
В нашата градина ще правят албуми - 20 лева парчето. Събраха и по още 20 лева за ресторант -  парти с двама DJs и ядене за децата. За родителите само снимането от ъглите. Та направо абитуриентска вечер са ни организирали.  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 1 020
При нас албумите са по 15 лева, но ще ги прави майка от градината, чието дете също е последна година. А относно завършването - в кукления театър. Там ще изгледат една постановка и артистите ще им връчат свидетелствата. Организиран е и транспортът от градината до театъра на децата и учителите. Родителите ще ги чакаме в театъра. След постановката ще има и малка почерпка в фоайето на театъра.

# 5
  • Мнения: 784
А защо не в клубче или....примерно миналата седмица на Витоша при хижа иглика имаше една огромна компания, които празнуваха рожд.ден. Свобода, барбекю, игри за децата и т.н.т. А това с "абитуриентската...." не е ли малко пресилено! Не ми казвайте, че и ще им купувате тоалети и ще дефилирате. newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 1 374
А защо не в клубче или....примерно миналата седмица на Витоша при хижа иглика имаше една огромна компания, които празнуваха рожд.ден. Свобода, барбекю, игри за децата и т.н.т. А това с "абитуриентската...." не е ли малко пресилено! Не ми казвайте, че и ще им купувате тоалети и ще дефилирате. newsm78
Ами ще купуваме какво да правим.  Mr. Green В нашата детска има традиция да се изпраща целия випуск. Всички официално облечени тръгват от детската градина. Преди това церемониално двете четвърти групи връчват ключа от ДГ градина на бъдещите две четвърти групи и им завещават като най-големи да пазят малките и да ги учат на традициите. После се плисва вода на "абитуриентите" и те потеглят към ресторанта. Хубавото е, че ресторанта, който са избрали има и лятна градина, така че при хубаво време ще могат децата да поиграят и потичат навън, надявам се. А иначе в самия ресторант ще има програма - реч на директорката и на учителките и раздаване на свидетелствата на всички деца.

# 7
  • София
  • Мнения: 493
И в нашата детска градина им правят албуми  ,а за последният ден са резервирали ресторанче с аниматори,където ще ми дават  и  свидетелствата.

# 8
  • Мнения: 800
Аз за втори път ще съм на абитуриентско изпращане в градината. При дъщеря ми мина скромно - тържество в градината със стихчета и песни, после в клуб, където да се позабавляват децата.
Сега при сина ми ще имат пак изпращане, обаче в НИМ, където има програма от музея, после програма от децата, после ще им раздадат дипломи, удостоверенията още няма да са им готови, а после ще се почерпят в ресторанта в градината на музея. И при двамата албумите със снимки на децата са по 15 лева.
Нека се радват децата, все пак завършват един етап от живота си и стават вече "големи".
ПС имаше предложение да бъдат с тоги, което обаче ми се струва прекалено и повечето родители отказахме варианта.

Общи условия

Активация на акаунт