Отговори
# 525
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Проф Heart Eyes Hug  аз повече монолог си водех  Mr. Green
Дидолино,Звезде,Наде,Петрова,Влъх,Тони Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Вие пък,на какво се смеете,като не познавате хората Mr. Green,сега това Незабравката на ,баба Злата,предполагам ракия е,ама пък Зизуна,каза,че не могла да чете,и агнешкия специалитет ,не кусала,пък Трайков,щом е станал рано,значи на него му няма нищо. Joy Joy
Зизулино,ти много префинена  hahaha hahaha

# 526
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Oх, беееееееее...никога нема да ми мине тая глава... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
На всичко отгоре отидох до Фингъра и пак ше пуцам... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Пазаря си аз и отивам на касата си плащам и ся вадим некви купони дет са ми изостанали и броим с разчетверен поглед от незабравката на баба ти Златка... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out и тая касиерката кат вика...''с купони цигари не може...не било хранителен продукт..." #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ох, майкоооууу кат ми дръннаха щорките...кат се наех... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ми аз с години си купувям цигари с купони, тая седнала да ми се прай на съвестна... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Па кат фръкна да вика управителя...па иде неква смотла дет ако я лумнем с колата в тиквоча не мръдне и ми обяснява правилата... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ама ооооуууу, начи гъби за чистене може, лепило Локтайд може...и още не знам си кво... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Аз се едно сутрин закусвам кухненски гъби, на обед лижем лепило....мамицата им...мноу се напрегнах начи... smile3515 smile3516 smile3516

# 527
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Проф Heart Eyes Hug  аз повече монолог си водех  Mr. Green
Дидолино,Звезде,Наде,Петрова,Влъх,Тони Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Вие пък,на какво се смеете,като не познавате хората Mr. Green,сега това Незабравката на ,баба Злата,предполагам ракия е,ама пък Зизуна,каза,че не могла да чете,и агнешкия специалитет ,не кусала,пък Трайков,щом е станал рано,значи на него му няма нищо. Joy Joy
Зизулино,ти много префинена  hahaha hahaha
Ако искаш да знаеш...Трайков пи мастика...та за тва е добре...а, аз кат не пием мастика ко да прайм...четем незабравки... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 528
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Ренко,  Hug
Това е от фрагман за 4-ти еп., мерси!    bouquet    Метин няма начин да не открие хем, че Йомер е полицай, хем че е годеникът на Сибел. Peace

Гушки на всички.  Hug
Трябва да взема да свърша нещо в къщи, че Бетоновозът ще се прибере от Хърватия и ще види, че пак не съм свършила работа за 2 стинки. Срам!

Зизулино, престани да пишеш хумористични мемоари, че не мога да се отлепя от компютъра заради теб.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 529
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Не може,цигари и алкохол,и на това най-вече държат,иначе другото ,не го отразяват много.Зависи касиерката,ако е няква злобарка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз един път отивам на касата и тя ми вика прах за пране,не можело и козметика също ,бяха неща към 100 лв.И моя мъж вика,добре,тогава ще ги платим ,само се обърнах и му викам:Моля,моля Crossing Arms
Викам ,след като не може,сега знаете ли как мога да ви ги оставя ей тука на касата и да си ги наредите,а аз ще отида при конкуренцията ви и ще взема същите неща с купоните  Naughty
Понеже съм културна,ще отида и ще си ги наредя,ама пак няма да ти ги платя  Rage
И си отидох на Кауфланд,никакви ядове нямах,ама ха тя ще ми казва,какво и що  Naughty

# 530
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не може,цигари и алкохол,и на това най-вече държат,иначе другото ,не го отразяват много.Зависи касиерката,ако е няква злобарка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз един път отивам на касата и тя ми вика прах за пране,не можело и козметика също ,бяха неща към 100 лв.И моя мъж вика,добре,тогава ще ги платим ,само се обърнах и му викам:Моля,моля Crossing Arms
Викам ,след като не може,сега знаете ли как мога да ви ги оставя ей тука на касата и да си ги наредите,а аз ще отида при конкуренцията ви и ще взема същите неща с купоните  Naughty
Понеже съм културна,ще отида и ще си ги наредя,ама пак няма да ти ги платя  Rage
И си отидох на Кауфланд,никакви ядове нямах,ама ха тя ще ми казва,какво и що  Naughty
Държат мушмули...че тая мъжО и не я отразил нощеска, та аз съм и крива... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Години наред си пазарувям цигарки с купони, ся не можело...аааааааааааа.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 531
  • Мнения: 5 138
Ан тъй нема се давате сичко може с купони , Зизууу що не и ги остави на касата и не отиде другаде аз съм го правила.

Абе КГ кой епизод дават по БТВ , гледам аз 64еп. в бокса , а в програмата на бтвто в пондрелник ще дават 55еп  newsm78, аз май съм напред с материала от Войо

Ха добър ден  Hug

# 532
  • Мнения: 30 820
Зиз rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ани Hug

# 533
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ан тъй нема се давате сичко може с купони , Зизууу що не и ги остави на касата и не отиде другаде аз съм го правила.

Абе КГ кой епизод дават по БТВ , гледам аз 64еп. в бокса , а в програмата на бтвто в пондрелник ще дават 55еп  newsm78, аз май съм напред с материала от Войо

Ха добър ден  Hug
Немам сили Нерво... Laughing Laughing Laughing Ама утрИ кат ми мине тиквоча ше ги работим аз... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 534
# 535
# 536
# 537
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Значи ,умрях да се хиля с тия ,не могат да се разберат,кой ще вкарва език,кой ще изкарва  hahaha hahaha hahaha

# 538
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Аз като пълен олигофрен  smile3506 , демек пълен член на диспансера  Mr. Green, да питам - какви са тези купони?  newsm78

Нерваче,  Hug
гледам го КГ по БТВ, но честно казано изобщо не съм поглеждала номерата на епизодите.

Манче,  Hug

Пуснали са репортаж и от последното хващане на Чачко и Серка с джипа. Дига си пръста точно като човек поздравяващ някого, а не като отговарящ на въпроси. То първо е ясно, че тя изобщо не може да ги чуе и второ, че си вдига пръста преди да са задали въпроси.  newsm10

# 539
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И още смях,единия захапва долна,другия горна,само да избегне,контакт с езика и,и тия двамата ми били двойка,майкоооооооо ooooh! ooooh! ooooh!
Купони от фирмата за храна ги дават,Проф Peace

Общи условия

Активация на акаунт