Отговори
# 720
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
отивам да си гледам филм4е Party Лека от мен Hug Hug Hug После ше се върнем, да видим кой ми е казал лека Naughty Mr. Green Hug :hug

Ай да не се разкарваш за мен  Laughing Лека, Мимчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 18 785
Вере, ти кво напраи, махна твойте гащи newsm78
Ще си ги сложа пак че се омотах тука с тия промени  ooooh!
Дигай гащите Naughty, ко си се разгологъзила  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Сраааам  Mr. Green
Сакън да не те чуе мъжо че той е малко с турски черти   Joy
Ох, ми ей го, почна да ти звъни по телефона кви ги вършиш  Mr. Green Joy Joy Joy
Па и чужд мъж у гащите  hahaha hahaha hahaha
Виде ли сега какви ги надроби  ooooh!  Joy а блонди е безопасна игла неща да си играя в него  Joyна неговия клон има много маймуни та още една немя нужда  hahaha
newsm43
 Успокой го мъжо ти, кажи му, че заради Джемре си сложила тез гащурляци  hahaha hahaha hahaha hahaha
Хаха той пък ще вземе да ми повярва  Joy и без това многократно е виждал колко съм я нареждала  #2gunfire

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЙенитУ


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=773947.new#new

Екип:

Романтика - Жозефина

Комикси - доня Габриелита дел ХрАна

чичеци... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И кат за улазате дан забрайте книжките... Naughty

# 723
  • Мнения: 298
Мимко  Hug Ранка  Hug лека  Heart Eyes

# 724
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Мими, лека  Hug Hug Hug Hug

# 725
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
В един момент загубих нишката на разговора.  Mr. Green

Да кажа, че моменталически пипнах където трябва и си върнах старата визия, ама защо ми ги въртят тия номера!  Thinking  Нали съм от активистките в протестите срещу новия им фасон, подозирам че ми въртят номера. Rolling Eyes Поне им видях как изглежда новото творение - все така лява отврат.  Sick Уж големите им аватари са наполовина на сегашните, за малките не ми се мисли. ooooh! Почти нищо от забележките, които могат да направят визията по-лека и приятна за четене и ползване не е взето предвид. #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Верче, здрасти!  Hug

Ренка, Мими, лека!  Hug Hug

# 726
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ти що не спиш ма? Laughing Не мой човек един фас да дръпне по коридорти от тебИ Mr. Green

# 727
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Рени, лека  Hug Hug Hug

# 728
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
В един момент загубих нишката на разговора.  Mr. Green

Да кажа, че моменталически пипнах където трябва и си върнах старата визия, ама защо ми ги въртят тия номера!  Thinking  Нали съм от активистките в протестите срещу новия им фасон, подозирам че ми въртят номера. Rolling Eyes Поне им видях как изглежда новото творение - все така лява отврат.  Sick Уж големите им аватари са наполовина на сегашните, за малките не ми се мисли. ooooh! Почти нищо от забележките, които могат да направят визията по-лека и приятна за четене и ползване не е взето предвид. #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Верче, здрасти!  Hug

Ренка, Мими, лека!  Hug Hug
Тая па не намерила нишката.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Па яз цел ден съм така... Joy Joy Joy Joy Joy

# 729
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
В един момент загубих нишката на разговора.  Mr. Green

Да кажа, че моменталически пипнах където трябва и си върнах старата визия, ама защо ми ги въртят тия номера!  Thinking  Нали съм от активистките в протестите срещу новия им фасон, подозирам че ми въртят номера. Rolling Eyes Поне им видях как изглежда новото творение - все така лява отврат.  Sick Уж големите им аватари са наполовина на сегашните, за малките не ми се мисли. ooooh! Почти нищо от забележките, които могат да направят визията по-лека и приятна за четене и ползване не е взето предвид. #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Верче, здрасти!  Hug

Ренка, Мими, лека!  Hug Hug

Ти пък, ся и нишка търсиш в диспансера  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 18 785
Профче  Hug

Миме  Hug Ренка  Hug лека ви

# 731
  • Мнения: 298
Ти що не спиш ма? Laughing Не мой човек един фас да дръпне по коридорти от тебИ Mr. Green

Кой ти брои фасовете пък на тебе  newsm78

Иска ти се, ама нема. Кат не слушаш - трови се щом искаш  Mr. Green

Аз летим във времето и ви хвърлям по едно очо  Hug

# 732
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Все е било, ама днес един с един нямаше в обща тема, затова нишката много тънка и едвам се види  Joy Joy Joy Joy Joy Joy,

# 733
  • Мнения: 18 785
В един момент загубих нишката на разговора.  Mr. Green

Да кажа, че моменталически пипнах където трябва и си върнах старата визия, ама защо ми ги въртят тия номера!  Thinking  Нали съм от активистките в протестите срещу новия им фасон, подозирам че ми въртят номера. Rolling Eyes Поне им видях как изглежда новото творение - все така лява отврат.  Sick Уж големите им аватари са наполовина на сегашните, за малките не ми се мисли. ooooh! Почти нищо от забележките, които могат да направят визията по-лека и приятна за четене и ползване не е взето предвид. #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Верче, здрасти!  Hug

Ренка, Мими, лека!  Hug Hug

Ти пък, ся и нишка търсиш в диспансера  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Представи си тя търси нишката за разговори ,а аз ако тръгна какво трябва да търся  Joy Joy Joy

# 734
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Манка, напредваш ли мила, четох че писа и за трети сезон аййй много нещо, много време  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт